Henning Berg w Videotonie - fot. vidi.hu
REKLAMA
REKLAMA

Henning Berg trenerem Videotonu

Redakcja, źródło: vidi.hu - Wiadomość archiwalna

Oficjalna strona Videotonu poinformowała dzisiaj, że Henning Berg został nowym trenerem węgierskiego zespołu. Norweg podpisał dwuletni kontrakt. Formalnie rozpocznie pracę w drugiej połowie maja, ale pierwszy trening poprowadzi dopiero po powrocie piłkarzy po urlopach.

- Videoton to jeden z czołowych klubów na Węgrzech. Mimo że Ferencvaros ma niewielką przewagę, jestem pewien, że będziemy razem walczyć o mistrzostwo kraju. To atrakcyjna praca dla trenera, kiedy może prowadzić zespół walczący o tytuł. Mam nadzieję, że zawodnicy zakończą sezon w dobrych humorach i w takich samych nastrojach rozpoczniemy przygotowania do kolejnego - powiedział Henning Berg.

W Legii Berg pracował od początku 2014 r. do października 2015 r. Wywalczył mistrzostwo i Puchar Polski, a także doprowadził zespół do 1/16 finału Ligi Europy. Po zwolnieniu nadal był na liście płac w Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.