fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Młodzież: mecze piątkowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legioniści z rocznika 2005 rozegrali (z uwagi na niedzielny mecz I drużyny z Piastem) swoje spotkanie z SEMP-em już w piątek. Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem ursynowian, ale tym razem od pierwszych minut dominowali legioniści, grający płynnie i szybko, wykorzystujący przestrzeń boiska. Błyskawicznie zdobyta 4-bramkowa przewaga była powiększana stopniowo do końca meczu. Goście gola honorowego zdobyli po 10-minutowym zrywie w III kwarcie, ale reszta meczu należała do podopiecznych Jakuba Zapaśnika.

Legia 05 9-1 (5-0) SEMP Ursynów 05
Gole:
1-0 4 min. Milan Bazler b.a.
2-0 8 min. Grzegorz Burakowski (as. Oskar Lachowicz)
3-0 12 min. Oskar Lachowicz (as. Kacper Michalski)
4-0 13 min. Grzegorz Burakowski (as. Filip Borowski)
5-0 23 min. Jakub Szewczak (as. Filip Zwoliński)
5-1 32 min. Michał Lutyk (as. Maksymilian Białek)
6-1 39 min. Jakub Szewczak (b.a.)
7-1 44 min. Karol Haber (as. Filip Borowski)
8-1 51 min. Filip Borowski b.a.
9-1 58 min. Filip Zwoliński (z rzutu wolnego)

Strzały (celne) [od 5. min.]: Legia 35 (21) - SEMP 13 (5)

Legia: Sitnik - S. Wysocki, Zwoliński (Burakowski), szewczak (Grochulski), Lachowicz (Haber), Samsi (Michalski), Bazler (Borowski)
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener Przemysław ChojnowskiTurniej międzynarodowy U-11 "Joer International" (rocznik 2006):
Sint Annaland, Holandia

- Wyniki meczów grupowych Legii (czwartek):
Legia 0-0 SV Darmstadt '98 (GER)
Legia 0-0 COM Bagneux (FRA)
Legia 0-3 AVV Zeeburgia (NED)
Legia 0-0 KV Mechelen
Legia 0-1 Helmond Sport

Legioniści, którym w meczach grupowych najbardziej zabrakło większego spokoju i skuteczności pod bramką przeciwników (limit niewykorzystanych okazji został wykorzystany chyba do końca roku), w piątek walczyli o miejsca w Grupie C, podobnie jak inna polska drużyna uczestnicząca w turnieju, AP 21 Kraków. Do czołowej ósemki awansowały: Lierse SK, ADO Den Haag, SV Darmstadt'98, FC Utrecht, RB Lipsk, AVV Zeeburgia, Blackburn Rovers i FC St Pauli.

W rywalizacji piątkowej legioniści najpierw zremisowali z gospodarzami WHF Sint Annaland (przegrywając w karnych), a w kolejnych dwóch meczach odnieśli jedno zwycięstwo i przegrali jedno spotkanie.

Skład Legii na turnieju: Pawęł Stanek, Aleksander Mickielewicz - Aleksander Grabowski, Oskar Iwaniec, bruno Cłapiński, Piotr Kuśmider, Klaudiusz Dołowy, Kacper Woźniak, Rafał Boczoń, Jakub Janiczek, Franek Saganowski, Piotr Żołyński, Olgierd Wełna, Jakub Żewłakow
Trener: Przemysław Łagożny

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.