Kasper Hamalainen podczas meczu z Lechią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hamalainen: Roszady nie były problemem

Jeleń i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie wiem co z nami się stało, natomiast Lechia zagrała bardzo dobre spotkanie. Nie pozostaje nam nic innego jak nadal walczyć. Ciężko powiedzieć z czego wynikała nasza nieporadność. Na pewno Lechia miała zdecydowanie zbyt dużo miejsca na rozgrywanie akcji. Słabo zagraliśmy pressingiem. Po meczu wspólnie jako drużyna postanowiliśmy, że zapominamy o tym, co stało się w tym pojedynku - powiedział Kasper Hamalainen.

- Została nam ostatnia kolejka i to właśnie na niej w pełni się teraz koncentrujemy. O tym też mówił nam w szatni trener Czerczesow. Dzisiaj nie był nasz najlepszy dzień i z Pogonią musimy zagrać tak, jak ostatnio u siebie z Piastem. Zabrakło nam w składzie kilku zawodników, ale mamy na tyle szeroką kadrę, że możemy sobie pozwolić na drobne roszady. Nie powiedziałbym, że to było naszym największym problemem - dodał reprezentant Finlandii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.