Ondrej Duda - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ondrej Duda powołany do reprezentacji Słowacji

Fumen, źródło: SFZ - Wiadomość archiwalna

Ondrej Duda otrzymał powołanie do reprezentacji Słowacji. Jan Kozak powołał 27 zawodników, którzy będą walczyć o wyjazd na Mistrzostwa Europy. Ostatecznie czterech piłkarzy zostanie odesłanych do domu. W ramach przygotowań, nasi południowi sąsiedzi rozegrają dwa sparingi - 27 maja o 17:30 z Gruzją, zaś dwa dni później o 17:45 z Niemcami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
hgf - 12.05.2016 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

za co dostal powolanie?

odpowiedz
grzesiek - 12.05.2016 / 20:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

No tak zapomniałem o numer 9 Aleksadrowie
i wielkim numerze 10 Masłowskim.

odpowiedz
grzesiek - 12.05.2016 / 16:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

No i Legia dobiła prawie do końca sezonu. Jak to mozliwe ze z pilkarzami takimi jak :
1. Prijovic
2. Duda
3. Guilherme
4. Borysiuk
5. Kucharczyk
6. Rzezniczak
7. Lewczuk
8 Malarz

Udalo sie zajac 1 miejece na kolejke przed koncem rozgrywek??? No jak ???? !! Jak?!

odpowiedz
won duda z Legii - 12.05.2016 / 16:29, *..sieradz.vectranet.pl

Oddać grajka za worek ziemniaków i dorzucić masłowskiego w gratisie!

odpowiedz
Cinek - 12.05.2016 / 16:19, *..play-internet.pl

Oby ondrejek na euro coś pograł to może znajdzie się jakiś głupiec co wyłoży na niego z 1 mln euro.

odpowiedz