Arkadiusz Malarz najlepszy w meczu z Pogonią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Pogonią

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą ocenę za niedzielny mecz z Pogonią Szczecin przyznaliście Arkadiuszowi Malarzowi. Występ bramkarza Legii oceniliście na 5,1 w skali 1-6. Pozostali zawodnicy także otrzymali wysokie oceny. W sumie oceniało 579 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,4.

Malarz 5,1
Guilherme 4,9
Hlousek 4,8
Jodłowiec 4,8
Borysiuk 4,6
Nikolić 4,5
Jędrzejczyk 4,5
Lewczuk 4,4
Pazdan 4,4
Hamalainen 4,4
Saganowski 4,1
Kucharczyk 3,8
Aleksandrow 3,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Jakub - 18.05.2016 / 09:03, *..static.ip.netia.com.pl

Kuchemu to byście dołożyli ze dwie dziesiąte... Za ten piruet na podium :)))

odpowiedz
AROOOOOOOOO - 17.05.2016 / 16:36, *..nat.student.pw.edu.pl

Dobrze, że nie grał Duda

odpowiedz
Arek - 17.05.2016 / 14:17, *..adsl.inetia.pl

@ja, sprawdź sobie statystyki Kucharczyka w tym sezonie. Co do Malarza, chyba byłem jednym z nielicznych, którzy mówili, że da sobie radę, tylko musi dostać prawdziwą szansę. Większość pamiętała tylko mecz w Poznaniu, ale jak grał w Bełchatowie to już nie bardzo. Poza tym byle kogo raczej do kadry Grecji brać by nie chcieli.

odpowiedz
Czaj - 17.05.2016 / 13:51, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sprzedajcie proszę Kucharczyka póki jeszcze można jakis grosz na nim zarobić.

odpowiedz
Jim - 17.05.2016 / 12:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Te noty to chyba za mistrzostwo a nie za grę w tym spotkaniu bo przynajmniej o 2 punkty za wysokie

odpowiedz
do EmekL - 17.05.2016 / 12:48, *..137

dlatego że drużyna taka jak Legia która gra na trzech frontach i liczy na dobry występ w Europie musi mieć dwóch na prawdę dobrych bramkarzy. Jak Malarz nie daj Boże złapie kontuzje (lun dostanie oferte z MAN UTD :) ) tuz przed meczem w LE lub LM to myślisz że któryś z tych młodych tak od razu wejdzie miedzy słupki i poradzi sobie na przykład na San Siro? :) Nie pamiętasz już jak było jak miedzy słupki nagle wchodzili Skaba, Antolović, Kostia Machnowski i inni artyści ? :)

odpowiedz
(L) - 17.05.2016 / 11:56, *..centertel.pl

Malarz kocur :D

odpowiedz
ja - 17.05.2016 / 11:55, *..189

Jeszcze odnośnie Kucharczyka. Twoją formę i dyspozycję pokazuje to jak wszedłeś na podium i doznałeś kontuzji ręki bo się wywróciłeś sieroto...

odpowiedz
ja - 17.05.2016 / 11:53, *..189

Niektórzy może stwierdzą że się czepiam ale Kucharczyk jest beznadziejny. W meczu z Pogonią przyglądałem się jego zagraniom. Ten człowiek (bo piłkarzem nazwać go nie można) zagrał może ze dwie udane piłki w meczu. Jego dośrodkowania z rożnych po podaniu od Gui to jakaś kpina. Wytłumacz mi człowieku jak można dośrodkować z prawie rożnego na pierwszego obrońcę? Albo dogrania po ziemi gdzie do pola karnego piłka musi minąć ze trzech obrońców. Kucharczyk naprawdę jesteś fenomenem ale w negatywnym znaczeniu. Wyglądasz fatalnie człowieku. Zagrasz ze dwa udane mecze w całym sezonie, wyjdzie Ci kilka asyst, bramkę też czasami strzelisz ale ogólnie to co robisz na boisku to jest dramat. Pierwszy do machania rękami abyśmy głośniej śpiewali a na boisku pajac z nie piłkarz

odpowiedz
łysy - 17.05.2016 / 11:52, *..adsl.inetia.pl

Sagan wszedł na 5 minut a oceniliście Go wyżej od Kucharczyka , który gryzł trawę . Jak musicie Michała nienawidzić. Michał idź z tego klubu co ma takich "wspaniałych " fanów . Jeszcze za Tobą zatęsknią. Dla nich zawsze ważniejsze będą przybłędy. ŻAŁOŚNI JESTEŚCIE !!!!

odpowiedz
Nas - 17.05.2016 / 11:50, *..dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Arek, brawo drużyna

odpowiedz
Sasza - 17.05.2016 / 11:19, *..itsa.net.pl

Na koniec okazuje się, że odejście Kuciaka nie jest żadnym osłabieniem. Brawo Arek!

odpowiedz
EmekL - 17.05.2016 / 11:10, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przyznam szczerze że nie wierzyłem w Arka Malarza po odejściu Dusana. Co prawda odwalil parę razy ale końcówka sezonu - klasa swiatowa

odpowiedz
Elo - 17.05.2016 / 10:49, *..139

Zaczne od tego ze Aleksandrov gral zbyt krotko by dostac jakakolwiek ocene

2 sprawa, ja sie spytam...po co zostal kupiony bramkarz wisly skoro mamy Malarza :)
i mlodych ktorzy czekaja na szanse

odpowiedz