REKLAMA

Legijne mistrzowskie gadżety

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wraz ze zdobyciem mistrzostwa Polski przez stołeczną drużynę, w klubowym sklepie pojawiły się pamiątkowe gadżety. Piłkarze Legii Warszawa wyruszyli na Starówkę w okolicznościowych koszulkach, które tuż po zakończeniu spotkania z Pogonią, pojawiły się w FanStore. W ofercie znalazły się również flagi, silikonowe opaski, szaliki oraz smycz.

Wspomniane koszulki występują w dwóch wersjach - juniorskiej (rozmiary 128 - 176; 85 zł) oraz seniorskiej (rozmary S - 3XL; 99 zł). Jednak to nie wszystko. Kibice mogą kupić t-shirt nawiązujący do podwójnej korony zdobytej przez legionistów. Ten nie posiada już logo firmy adidas, co zapewne przekłada się na cenę. Koszulka dla dziecka kosztuje 59 zł, zaś wersja damska oraz męska została wyceniona na 79 zł.

fot. Legia Warszawa

Ponadto fani otrzymali do wyboru dwa rodzaje szalików. Jeden odnosi się do zdobytego dubletu, zaś drugi upamiętnia prymat w kraju. Oba są w cenie 40 złotych.

fot. Legia Warszawa

Również w dwóch wersjach wydano flagi w rozmiarach 100 x 70 cm (59 zł każda). W identycznych wzorach przygotowano vlepki (1 zł). Dopełnieniem oferty jest biała smycz (15 zł) z hasłem: Legia na tronie w podwójnej koronie.

fot. Legia Warszawa

Wspomniane produkty są dostępne na stronie sklepu online.

Nieznani Sprawcy przygotowali mistrzowską koszulkę z zeszłoroczną oprawą z Zygmuntem. Zysk ze sprzedaży zostanie oczywiście przeznaczony na oprawy w przyszłym sezonie. Cena 50 zł. Więcej informacji wkrótce na FanPage NS

fot. Nieznani Sprawcy


Na Forum Kibiców prowadzone są zapisy na mistrzowski szalik. Cena 35 zł. Będzie można go odebrać we wtorek 24 maja w godzinach 17-20 w Źródle. Będzie także możliwość zakupu, ale pierwszeństwo mają osoby zapisane na forum. Drugi termin odbioru szalika w środę 25 maja w godzinach 19-21.

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.