Jacek Mazurek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

III liga: Legia będzie chciała walkowera

Woytek, źródło: weszlo.com - Wiadomość archiwalna

W III lidze łódzko-mazowieckiej szykuje się niezła zawierucha. W ubiegłym tygodniu mecz Pelikana z Legią II został przełożony z powodu zwolnień lekarskich graczy z Łowicza, ale przy Łazienkowskiej nikt nie wierzył w przypadek. Jak informuje "Weszło" zawodnicy Pelikana mieli zwolnienia lekarskie na dni 16-20 maja, a tymczasem dzień po niedoszłym spotkaniu normalnie trenowali. Co więcej, przedstawiciele Legii nagrali ten trening.

Teraz Legia zamierza skierować sprawę do MZPN, domagać się walkowera i złożyć zawiadomienie do prokuratury w sprawie fałszywych zwolnień lekarskich.

We wtorek 24 maja na boisku Pelikan wygrał z rezerwami Legii 2-0.

– Mamy nagrany pełny trening, w którym wzięło udział jedenastu z czternastu piłkarzy, którym wystawiono zwolnienia lekarskie obowiązujące w dniu tych zajęć. Biegają aż miło. A każdy z nich teoretycznie nie był w stanie podjąć rywalizacji sportowej dzień wcześniej. Przedstawiciele klubu mieli nawet dość ciekawą rozmowę z wiceprezesem do spraw sportowych Pelikana Łowicz, który 20 maja – czyli ostatniego dnia, do którego piłkarze mieli wystawione zwolnienia lekarskie – gwarantował nam, że ci zawodnicy wcześniej nie trenowali. A kiedy Jacek Mazurek powiedział, że mamy nagranie z treningu, który odbył się dzień wcześniej, zapadła chwila ciszy, po czym powiedział, że nie ma nic więcej do dodania – opowiada przedstawiciel Legii na łamach Weszlo.com.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.