fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosjanie: Czerczesow od wtorku w Spartaku

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wygląda na to, że powoli dobiega końca saga z odejściem z Legii Stanisława Czerczesowa. We wtorek ma zostać zaprezentowany jako nowy trener Spartaka Moskwa, którego opiekunem był już w przeszłości - podają tamtejsze media. Szkoleniowiec mógł rozstać się z legionistami, ponieważ podpisany kontrakt nie wiązał go dwuletnia umową, lecz systemem "1+1".

- Dla kibiców Spartaka to bardzo ważne, że przychodzi tutaj trener, który w przeszłości był związany z tym klubem. Dzisiaj Czerczesow nie jest już traktowany jako młody trener bez doświadczenia, za jakiego uchodził podczas swojego pobytu tutaj w 2007 roku. Jest to fachowiec z kilkoma trofeami na koncie. Czerczesow to szkoleniowiec, który na pewno nie będzie obciążeniem dla budżetu Spartaka ze względu na swoje wymagania finansowe oraz żądania transferowe. Będzie chciał pracować z zawodnikami, których ma obecnie - głosi wpis na rosyjskiej stronie.

Ewentualnym następcą Czerczesowa może zostać Adrian Gula z MSK Żyliny.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.