Letni Puchar Fanów 2016
REKLAMA

4. edycja Pucharu Fanów: Zgłoś drużynę

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Zapraszamy do wzięcia udziału już w IV edycji Letniego Pucharu Fanów. Zmagania odbędą się 25-26 czerwca a areną zmagań będzie wysokiej klasy obiekt mieszczący się przy szkole im. Michała Konarskiego w Warszawie przy ul. Okopowej 55A. W poprzednich latach liczba drużyn zawsze przekraczała 25, a tym razem organizatorzy liczą na 40 ekip z całej Polski.

Dla wielu będzie to ostatnia okazja, by kończący się powoli sezon zakończyć z jakimkolwiek trofeum, z kolei inni będą mogli dołożyć kolejny okazały puchar do swojego dorobku. Liczymy na niezapomniane emocje!

Organizatorzy zapewniają pełny pakiet atrakcji. "Będzie muzyka, spiker, darmowa woda, sędziowie z najwyższej półki, a kto chce może zrobić nawet własnego grilla. Jesteśmy również do Waszej dyspozycji w kwestii dogodnego terminarza, pomocy w dojeździe czy rezerwacji hotelu. Wszystko to z myślą o Waszym komforcie i wygodzie."

Mecze będą odbywały się na boiskach do ligi szóstek o wymiarach 50x30 metrów a same zawody odbywają się w systemie 5+bramkarz. Gwarantowane 4 mecze w grupie 1x15 minut i aż 4 mecze pucharowe do samego finału.

- 25 czerwca (2 grupy) i 26 czerwca (6 grup) - gry eliminacyjne
- 26 czerwca od godziny 16:00 - gry finałowe
- Drużyna cały turniej może rozegrać w jeden albo dwa dni w zależności od swoich propozycji meczowych.

Grupy niedzielne w większości przewidziane są dla drużyn przyjeżdżających do nas z daleka.
Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty, regulamin rozgrywek, archiwalne dane czy zdjęcia z poprzednich edycji znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek w zakładach Archiwum, Galeria Turnieje - www.ligafanow.pl.

- Szczegółowy regulamin turnieju – TUTAJ
- Dołącz do wydarzenia na portalu społecznościowym – TUTAJ
- Dla drużyn z miejsc 1-3 atrakcyjne nagrody, okazałe pamiątkowe puchary, medale, sprzęt sportowy.
- Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca
- Wpisowe do turnieju wynosi 399 PLN
- kontakt telefoniczny do Organizatora 609-021-030 lub mailowy: kontakt@ligafanow.pl

Do końca zgłoszeń zostały niecałe 3 tygodnie, ale nie czekajcie do ostatniej chwili, tylko jak najszybciej montujcie zespoły i dawajcie nam znać o swoim udziale w tej prestiżowej imprezie. Niech inne drużyny już wiedzą, kogo mają się obawiać :) Zapraszamy!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.