Rafał Makowski i Sandro Kulenović walczą o piłkę - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Warka: W okrojonym składzie z powodu ślubu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na popołudniowe zajęcia w Warce wybiegło tylko 17 zawodników. Oprócz nieobecnych z powodu występów reprezentacyjnych zabrakło także Arkadiusza Malarza, Ariela Borysiuka, Tomasza Brzyskiego i Łukasza Brozia, którzy udali się na ślub Jakuba Rzeźniczaka. Kapitanowi Legii i jego wybrance życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć WoytkaCoraz liczniejsze grupy kibiców oglądają treningi legionistów w Warce. Po południu do ośrodka przy hotelu Sielanka nad Pilicą wybrało się niemal 100 fanów stołecznej drużyny. Przed i po zajęciach zawodnicy mają dodatkową pracę - rozdawanie autografów i pozowanie do zdjęć.

Trening rozpoczął się od ćwiczeń na matach i dużych piłkach. Następnie piłkarze na dużej szybkości pokonywali różne stacje przygotowane przez sztab szkoleniowy, a zanim znów mogli poczuć przy nogach futbolówki, musieli jeszcze wykonać kilka sprintów na połowie boiska.

fot. Woytek / Legionisci.com

Część piłkarska zajęć zaczęła się od doskonalenia podań i przyjęcia piłki mocno zagranej po ziemi. Besnik Hasi często zwracał uwagę podopiecznym jak mają zagrywać piłkę. Potem nastąpił podział na dwie drużyny i zaczęła się gierka. Polegała ona na jak najdłuższym utrzymaniu się przy piłce przy możliwe dwóch kontaktach z piłką jednego zawodnika.
Różowi: Kąkolewski (Burta), Bereszyński, Makowski, Masłowski, Kosecki, Matić, Prijović
Zieloni: Cierzniak, Lewczuk, Sulejmani, Kucharczyk, Kulenović, Vranjes, Hlousek

fot. Woytek / Legionisci.com

Trening zakończyła seria akcji na bramkę. Legioniści wypuszczali prostopadłą piłkę do skrzydłowego, który dośrodkowywał ją w pole karne, a tam zadaniem dwóch wbiegających zawodników było pokonanie bramkarza. Nieźle pod względem strzałów wyglądali młodzi Chorwaci. Siłą i precyzją imponował także Aleksandar Prijović.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.