Nemanja Nikolić i Michał Pazdan - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Transferowe spekulacje: Pazdan i Nikolić pod lupą Turków

ar2r i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bardzo dobra postawa Nemanji Nikolicia w Legii Warszawa nie przeszła bez echa w środowisku piłkarskim. Nic dziwnego, że reprezentant Węgier trafił do notesów scoutów. Jak czytamy w zagranicznych mediach, napastnik stołecznego klubu trafił pod lupę VfL Wolfsburg, Lazio Rzym oraz Trabzonsporu.

Według niemieckich dziennikarzy Klaus Allofs intensywnie szuka wzmocnień do linii ataku, a jednym z kandydatów do gry w mieście Volkswagena ma być właśnie "Niko". Szyki zachodnim sąsiadom mogą pokrzyżować przedstawiciele Lazio Rzym. I choć rzucane kwoty zaczynają się od 5 milionów euro, to żadna oferta z Włoch nie wpłynęła na biurko włodarzy z Łazienkowskiej. Wcześniej mówiło się o zainteresowaniu Nikoliciem ze strony Eintrachtu Frankfurt, a w grę wchodziła kwota 3,5 mln euro.

Poczynaniom Węgra będą przyglądać się także menedżerowie Trabzonsporu. Pierwsza okazja już dziś, kiedy to Austria zmierzy się z Węgrami w ramach Euro 2016. Jednocześnie działacze tureckiego klubu oglądali już m.in. mecz otwarcia, a także potyczkę Polski z Irlandią Północną. Na liście obserwowanych graczy widnieje także nazwisko Michała Pazdana.

Mistrzostwa Europy dopiero się rozkręcają, a okienko transferowe nie otworzyło się jeszcze na dobre. Można być pewnym, że w najbliższym czasie usłyszymy o kolejnych możliwych transferach legionistów do zagranicznych klubów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.