Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Trening Legia Soccer Schools oraz Szkół Piłkarskich przy Łazienkowskiej - fot. Bodziach / Legionisci.com
Trening Legia Soccer Schools oraz Szkół Piłkarskich przy Łazienkowskiej - fot. Bodziach / Legionisci.com
Niedziela, 19 czerwca 2016 r. godz. 21:06

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Zakończenie sezonu LSS i Szkół Piłkarskich na stadionie Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę od samego rana przy Łazienkowskiej było tłoczno i gwarno. Wszystko za sprawą oficjalnego zakończenia sezonu Legia Soccer Schools oraz Szkół Piłkarskich Legii. Młodzi zawodnicy mieli okazję przeprowadzić trening na płycie głównej stadionu Legii, a także spędzić czas w bardzo miłej atmosferze na tyłach trybuny im. Kazimierza Deyny.
Fotoreportaż z zakończenia sezonu LSS - 35 zdjęć Bodziacha

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych sporo atrakcji. Można było zrobić sobie zdjęcie z pucharami za mistrzostwo i Puchar Polski z minionego sezonu. Dzieciaki miały także możliwość potrenować celność strzałów na bramce ze specjalną płachtą, w której znajdowały się otwory w dolnych i górnych narożnikach. Były również "żywe" piłkarzyki - najmłodsi byli przyczepieni do lin w poprzek boiska. Co kilka minut następowała zmiana grających. Na promenadzie ustawione były kosze (Legia Basket Schools), a także można było zagrać w tenisa (Legia Tennis Schools) oraz pojeździć samochodami.Najważniejszy jednak był trening, oficjalnie kończący sezon (zajęcia odbywać się jednak będą również w kolejnym tygodniu) 2015/16, który przeprowadzony został na głównej płycie przy Łazienkowskiej. Wychodzących na murawę młodych piłkarzy witał "Sen o Warszawie", a następnie przez 60 minut mieli okazję biegać po boisku, na którym na co dzień występują ich idole z eLką na piersi. Po zajęciach wszyscy uczestnicy odbierali dyplomy na podeście, na którym znajdowały się klubowe trofea, a prowadzący imprezę, zadawali młodym legionistom rozmaite pytania. Po udzieleniu pierwszych w życiu wywiadów, z uśmiechem na ustach wszyscy mogli udać się do domów. We wrześniu piłkarskie przedszkola Legii rozpoczną sezon 2016/17, a Szkoły Piłkarskie swoje zajęcia rozpoczną już w sierpniu. Wcześniej jednak klub organizuje obozy - zarówno stacjonarne przy Łazienkowskiej (są jeszcze miejsca na termin 24-30 lipca), jak i wyjazdowe (w Ustroniu) - są jeszcze miejsca na turnusy 27 czerwca - 3 lipca, 3-9 lipca oraz 19-25 sierpnia.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (3)

plpl, 19.06.2016 22:43:03 - *.warszawa.vectranet.pl

Było SUPER. Dziękujemy :D

RobertoS, 20.06.2016 22:29:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"KRYCHA" Super Star!!! ;)

mkk, 21.06.2016 17:42:04 - *.centertel.pl

Nie wszyscy dostali dyplomy i zajęcia nie trwały 60 minut, tylko 30. Przynajmniej w przedszkolach.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!