Besnik Hasi - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Neustift: Szlifowanie taktyki trwa

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Popołudniowe środowe zajęcia Legii rozpoczęły się o godzinie 17. Na treningu zabrakło Arkadiusza Malarza, Aleksandara Prijovicia i Kaspra Hamalainena, który zmaga się z urazem mięśniowym. Tym razem również głównym celem było szlifowanie taktyki.

Fotoreportaż z treningu - 10 zdjęć Mishki

fot. Mishka / Legionisci.com

Po rozgrzewce piłkarze zostali podzieleni na dwie grupy, a następnie w pięcioosobowych zespołach + bramkarze trenowali grę na utrzymanie. Osobno ćwiczył Radosław Majecki, który mimo zabandażowanych palców, łapał piłkę drugą ręką albo przyjmował nogami.

fot. Mishka / Legionisci.com

Kolejny element zajęć to strzały na bramkę po dośrodkowaniach ze skrzydeł. W pewnym momencie między słupkami stanął Grzegorz Szamotulski i pokazał próbkę swoich umiejętności. Później obrońcy ćwiczyli z Geertem Emmerechtsem, a pozostali zawodnicy udali się na sąsiednie boisko. Szlifowano wyprowadzenie piłki z obrony, rozegranie środkiem z wykorzystaniem skrzydeł i następnie całość kończył strzał na bramkę. Trener szczególny nacisk kładł na szybkie tempo akcji, ale jednocześnie na celność podań, tak, by zagrywać piłkę na 1-2 kontakty.

Fotoreportaż z treningu - 10 zdjęć Mishki

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.