Okolicznościowy wzór Karty Kibica na stulecie Legii Warszawa
REKLAMA

Nowa Karta Kibica na stulecie

Woytek, źródło: Legia WarszawaWiadomość archiwalna>

Legia Warszawa zaprezentowała nową kartę kibica ze zwiększonymi funkcjonalnościami. Oprócz dotychczasowych opcji takich jak zakupu biletu o 5 zł taniej, czy możliwość wykorzystania karty jako biletu miejskiego ZTM, uruchomiony został program lojalnościowy Cashback. Przy wyrabianiu karty, rejestracja w programie współtworzonym z firmą Lyoness nie jest obowiązkowa, ale osoby, które się na to zdecydują, będą otrzymywały od 1 do 5 procent zwrotu z wydanych pieniędzy, a 1 procent z zakupów zasili budżet transferowy klubu oraz wesprze budowę ośrodka dla Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

Listę partnerów handlowych (podróże, artykuły spożywcze, odzież, motoryzacja, restauracje, RTV/AGD i inne), których można wykorzystywać kartę lojalnościową znajdziecie cashback.legia.com.

Aby przystąpić do programu Cashback wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w Punkcie Obsługi Kibica lub na stronie cashback.legia.com i kliknąć na link w e-mailu potwierdzającym. W przypadku dotychczasowych uczestników programu Lyoness jest jeszcze prościej – należy jedynie dodać kartę w profilu „Moje karty”.

Po osiągnięciu minimalnej kwoty 22,50 zł cashback przelewany jest w każdy wtorek na konto bankowe uczestnika programu kibica. Informacje o kwocie przelewu przesyłane są SMS-em.

- Każdy kibic chce wspierać swój klub. Nowa Karta Kibica z funkcją cashback to sposób na to, by pomagać Legii bez ponoszenia dodatkowych wydatków, a zarazem odnosić osobiste korzyści. Kibic prowadzi codzienne życie, dokonuje zakupów, z których 1 procent jest przeznaczany po połowie na naszą Akademię i fundusz transferowy, a do 5 procent wraca na jego konto w postaci przelewu gotówkowego. W ten sposób wspieramy się nawzajem – mówi wiceprezes Legii Warszawa, Jakub Szumielewicz. Hasłem towarzyszącym nowej karcie jest „Dobro do Ciebie wróci, korzystasz więc i Ty, i Twój Klub”



Termin ważności Karty Kibica pozostaje ten sam, co wcześniej – 5 lat od momentu wydania. Opłata za wyrobienie nowej karty bądź wymianę starej wynosi 20 złotych, ale po przystąpieniu do programu Cashback 5 złotych wraca od razu na konto.

Ważność dotychczasowych kart kibica:

Mistrzowska karta kibica (wydawana od 09.09.2013 r.) – termin ważności zgodnie z datą wydrukowaną na karcie,
Szara karta kibica (wydawana od 01.07.2012 do 05.09.2013) – termin ważności karty upływa z dniem 31 grudnia 2016 r.
Karty z tzw. „trumną” – ważność kart skończyła się 01.07.2014 r.

Karty Kibica można wyrabiać i wymieniać od 24 czerwca w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Łazienkowskiej 3 (pon. – pt.: 11-19; sob.: 10-17; nd. 10-16) oraz na wyspie Legii w M1 w Markach (pon. – pt.: 15-20; sob. – nd. : 11-19).

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących nowej Karty Kibica związanej z takimi sprawami jak:
- Wygląd i funkcjonalność karty
- Przywileje i korzyści wynikające z posiadania nowej karty
- Sposobem, w jaki można ją wyrobić lub wymienić
- Miejsce i godziny otwarcia punktów, w których wyrabiane są karty
- Inne sprawy związane z funkcjonowaniem i wykorzystaniem karty jako Karty Kibica

Skontaktuj się z Punktem Obsługi Kibica (POK) mieszczącym się przy ul. Łazienkowskiej 3 osobiście, telefonicznie lub mailowo. Godziny otwarcia POK i dane kontaktowe znajdziesz poniżej:

Punkt Obsługi Kibica
ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa
tel. +48 22 318 20 79 lub +48 22 318 20 91
adres e-mail: pok@legia.pl

Godziny pracy POK:
poniedziałek – piątek 11:00 -19:00
sobota 10:00 – 17:00
niedziela 10:00 – 16:00

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących nowej karty kibica związanej z systemem działania cashback i kwestiami takimi jak:
- Gromadzenie i wypłata środków zebranych na karcie
- Sprawdzenie i naliczanie dodatkowych punktów zbieranych u Partnerów Handlowych
- Rejestracja zakupów
- Sprawy techniczne oraz wszelkie pozostałe związane z obsługą programu Cashback Legii Warszawa

Skontaktuj się z HotLine programu Cashback Legii Warszawa:
tel. +48 32 35 30 570
fax +48 32 353 90 02
adres e-mail: office@lyoness.pl

Godziny pracy HotLine:
poniedziałek – czwartek 09:00 – 17:00
piątek 09:00 – 13:00

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
stary - 26.06.2016 / 23:10, *..dynamic.chello.pl

jak za dawnych lat : nowe logo dla nikogo

odpowiedz
do jnq - 25.06.2016 / 17:16, *..net-bis.eu

Ty chyba jesteś sam niedorozwiniętey. ółć i złoty to mogą być dodatki. Mówimy tutaj o historii i tradycjach klubu, które są ważne dla kibiców, którzy go tworzą. Stop dla żłótego, stop dla srebrnego. Tylko nasze cztery barwy. Reszta to mogą być jakieś dodatki (ale nie na strojach meczowych :/ )

odpowiedz
domel - 25.06.2016 / 14:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

1% obrotow na budzet transferowy to niech lepiej wyda Legia, a nie samych gratisow sprowadza.
Nied£ugo beda karty zdrapki do karnetow
do£aczac, zamiast kupic rozgrywajacego! I miec pe£en stadion.

odpowiedz
? - 25.06.2016 / 03:18, *..wegrow.domtel.com.pl

karta kolory super ale herb na tle tej karty powinien być nasz
oryginalny i wtedy by zwalała z nóg

odpowiedz
Rafał - 24.06.2016 / 23:47, *..dynamic.chello.pl

Świetny pomysł!

odpowiedz
mrquad - 24.06.2016 / 21:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie powala, ale wymieniłem dzisiaj, bo młody akurat jechał na Ł3 i zrobił to dla starego na dzień ojca.
Wolałbym herb w kolorach, ale usprawiedliwieniem są okoliczności wydania karty.

odpowiedz
jnq - 24.06.2016 / 19:40, *..static.ip.hexaoperator.pl

Entliczek, 24.06.2016 11:14 - *.internetdsl.tpnet.pl

nie odpowiada? nie kupuj ! ...

Czy wy jestescie niedorozwinieci?

100 lat, rocznica, mistrzostwo + puchar... chyba naturalnym nawiazeniem do takiej "sytuacji/okazji" jest kolor zloty, ktory zawsze byl kojarzony z prestiGem, mistrzoswem, korona, krolami i panami swiata !...

ktos wam zabrania kupowac rzeczy w normalnej kolorystyce???

A co do karty ( i jej kolorystyki rowniez) i pomyslu z cashbackiem super sprawa !!!

odpowiedz
malin - 24.06.2016 / 19:10, *..opera-mini.net

Ale herbu to juz nie mogli dać takiego jaki jest tylko wymyślają jakieś udziwnienia

odpowiedz
dejne3 - 24.06.2016 / 13:55, *..ssp.dialog.net.pl

Nie jest to dzieło sztuki za bardzo , złota ,przesadzona kolorystyka .

Kolor herbu powinien być w barwach klubowych to nie breloczek

odpowiedz
do Kami(L)a do (L) - 24.06.2016 / 13:27, *..elkman.pl

posiadam mistrzowską kartę wiec ważna przez 5 lat...

odpowiedz
r - 24.06.2016 / 12:49, *..dynamic.chello.pl

Ludzie, czy czarno-biały telewizor też profanuje nasz herb? Zastanówcie się trochę...

odpowiedz
Droga Redakcjo - 24.06.2016 / 12:31, *..static.ip.netia.com.pl

A bilet miesięczny komunikacji miejskiej na starej karcie , bedzie przepisany automatycznie na nowa ?
Dziekuję za informacje

odpowiedz
ja jestem autorem - 24.06.2016 / 12:23, *..nowydwormazowiecki.vectranet.pl

fajna by moze byla jak herb by zostal w barwach klubowych ,

odpowiedz
mp - 24.06.2016 / 11:40, *..112

Żółć, żółć, wszędzie żółć. Karta, autokar, herby, koszulki okolicznościowe. Nie wystarczy złota korona i NASZE cztery barwy?

odpowiedz
/// - 24.06.2016 / 11:26, *..dynamic.chello.pl

Ludzie macie wpisane na kartę wszystkie dane, te co na starej. Ewentualnie może stara nie zadziałać, bo wyłączą ją z obiegu. Bilet jest przypisany do nr karty, który jest taki sam ciągle.

odpowiedz
Hdhshs - 24.06.2016 / 11:14, *..adsl.inetia.pl

Ile jeszcze tych śmiesznych kart dopiero wyrobiłem i znowu jeszcze nowa Hahaha dobra zabawa która mnie nie bawi

odpowiedz
Entliczek - 24.06.2016 / 11:14, *..internetdsl.tpnet.pl

Dlaczego herb Legii nie jest w jego oryginalnych kolorach ? Czy ktoś z klubu mógłby odpowiedzieć dlaczego konsekwentnie władze wciskają nam herb w żółtym kolorze, bądź innych jego odcieniach ? Czy to na ubraniach czy to na karcie ? Jak widać dużej części kibicom nie odpowiada ten znak to dlaczego nikt z klubu nie ustosunkuje się do tej zmiany barw ?

odpowiedz
do do Buli - 24.06.2016 / 11:05, *..166

hahahahahaha :)

odpowiedz
Ja - 24.06.2016 / 11:02, *..opera-mini.net

Zawsze po złoto!

odpowiedz
ja - 24.06.2016 / 10:59, *..dynamic.chello.pl

Ta karta jest po prostu żałosna tak samo jak sprofanowany Herb w jakimś żółtym kolorze na naszych strojach.

odpowiedz
Elo - 24.06.2016 / 10:57, *..opera-mini.net

Złoty medal! Złoty puchar! Złota karta!

odpowiedz
eL - 24.06.2016 / 10:49, *..201

lista "partnerów" nadzwyczaj krótka :)

odpowiedz
NEO - 24.06.2016 / 10:45, *..14

Wymiana starej ale nadal aktualne na nową coś kosztuje?

odpowiedz
do Buli - 24.06.2016 / 10:30, *..play-internet.pl

Nie, będziesz musiał kupić karnet jeszcze raz.

odpowiedz
Kami(L)a do (L) - 24.06.2016 / 10:27, *..pl

To się zdziwisz, bo nagle stara karta z "ważna 5 lat" zrobiła się "ważna do 31 grudnia 2016"...

Złodzieje jeb...e

odpowiedz
eth - 24.06.2016 / 10:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki, Redakcjo

odpowiedz
Buli - 24.06.2016 / 10:15, *..adsl.inetia.pl

Jak już zakupiłem karnet na starą kartę to po wymianie na nową wszystko będzie przepisane ?

odpowiedz
(L) - 24.06.2016 / 10:09, *..elkman.pl

Jak zwykle barwy tej kart to jakaś kpina... zostaje przy starej...

odpowiedz
eth - 24.06.2016 / 09:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

czy jeśli na kartę mistrzowską mam juz zapisany bilet na Superpuchar, to jesli wyrobiłbym sobie tą na stulecie, to bilet muszę jakoś przeaktualizowac, czy lepiej poczekac i wyrobic juz po meczu?

Czy jest jakis termin DO którego mozna wyrabiac kartę?


Redakcja (LL!): nie musisz nic aktualizować. Nie ma konieczności wymiany karty i nie ma terminu do którego można ją wyrabiać.

odpowiedz
do redakcji - 24.06.2016 / 09:40, *..play-internet.pl

czy wiadomo ile sprzedanych jest już biletów na superpuchar i czy bedzie aktualizacja co jakiś czas odnośnie sprzedarzy.z góry dziękuje za odpowiedz.POZDRAWIAM

Redakcja (LL!): Biletów nie poszło do tej pory zbyt wiele, więc nie ma konieczności aktualizacji.

odpowiedz
mmm - 24.06.2016 / 09:39, *..112

Graficznie karta nie w naszych barwach. Jakaś złoto-metalowa.

odpowiedz
Bysior - 24.06.2016 / 09:19, *..dynamic.chello.pl

Graficznie karta mistrzostwo!!

odpowiedz