fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Neustift: Siatkonoga w upale

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na piątek zaplanowano tylko jeden, poranny trening. Nieco lżej trenowali ci, którzy w meczu z Dinamem Tbilisi grali najwięcej. Pozostali nie mogli liczyć na taryfę ulgową. Po rozgrzewce zawodnicy zostali podzieleni na grupy. Jedni pod okiem Geerta Emmerechtsa mieli gierki na utrzymanie i ćwiczenia szybkich podań pomiędzy obrońcami. Inni, wraz z trenerem Besnikiem Hasim, grali w siatkonogę. Dołączył do niech Radosław Cierzniak.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Mishki i WoytkaNie brakowało efektownych zagrań, jak choćby punkt zdobyty przez Sadama Sulleya z przewrotki. Było też dużo kiksów i śmiechu. Osobno trenowali pozostali bramkarze, którzy mimo upału, dwoili się i troili, broniąc strzały posyłane przez trenerów.

fot. Mishka / Legionisci.com

Po siatkonodze pierwsza jedenastka z czwartkowego meczu miała jedynie rozbieganie wokół boiska. Pozostali natomiast musieli trenować dalej.

W pierwszej części zajęć wziął udział Aleksandar Prijović, który później jedynie się rozciągał pod okiem masażysty. Do treningów wrócił Kasper Hamalainen.

fot. Mishka / Legionisci.com

Kilka minut po godzinie 12 do Neustift przyjechał Thibault Moulin. Kolejne zajęcia zaplanowano na sobotni poranek, bo po dziś południu cała drużyna wjedzie kolejką na jeden z pobliskich szczytów.
Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Mishki i Woytka

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.