fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hala na Bemowie zostanie rozbudowana do 2000 miejsc

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Hala, w której od ponad 20 lat występują koszykarze Legii, w najbliższych miesiącach przejdzie kolejny remont. Obiekt zarządzany przez OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 zostanie powiększony - wyburzona zostanie jedna ze ścian, od strony placu do nauki jazdy i powstanie tam wysoka trybuna, dzięki czemu pojemność hali zostanie zwiększona do 2000 miejsc.

Pod trybuną znajdować się będą nowoczesne szatnie, sala do fitnessu, która będzie mogła również służyć do konferencji prasowych, a także magazyn na sprzęt sportowy. "Program funkcjonalno-użytkowy ma być stworzony do 2 sierpnia. Następnie ma być ogłoszony przetarg i wybór wykonawcy tej rozbudowy zaplanowaliśmy wstępnie na 16 sierpnia. Dopiero wtedy będzie można cokolwiek powiedzieć o szczegółach, jeżeli chodzi o kształt i terminy" - mówi w rozmowie z Legiakosz.com Grzegorz Surówka, dyrektor OSiR Bemowo. "Najpierw chcemy dobudować dodatkową powierzchnię hali, zaś ścianę wyburzyć na samym końcu. Szczegóły poznamy, kiedy wybierzemy wykonawcę i będziemy posiadali szczegółowy harmonogram i plan budowy" - mówi Surówka.

Wiadomo, że wymienione zostanie również oświetlenie i nagłośnienie hali. Niewykluczone, że zakupiona zostanie również wyższa druga trybuna wzdłuż boiska, od strony wejścia głównego. Remontowany będzie także parking. Całą rozmowę z dyrektorem OSiR Bemowo możecie przeczytać tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.