Kasper Hamalainen opuścił boisko z pomocą Maciej Tabiszewskiego i Wojciecha Spałka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Neustift: Uraz Hamalainena

Mishka i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Popołudniowy środowy trening nie zakończył się dobrze dla Kaspra Hamalainena. W czasie gierki tak niefortunnie starł się z Sadamem Sulleyem, że wykręcił stopę i z grymasem bólu z pomocą masażysty i lekarza opuścił boisko. Stopę natychmiast obłożono lodem. O tym czy jest to poważny uraz przekonamy się po szczegółowych badaniach.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Mishki

Jak można się było spodziewać, popołudniowy trening wyglądał zupełnie inaczej niż poranny. Trenerzy przygotowali pięć stacji, a zawodnicy w parach musieli wykonywać różne zadania z piłkami. Na jednej ze stacji rozgrywano mini-gierkę w siatkonogę, na innej był mecz na małe bramki, poza tym grano mecz na niewielkim obszarze z wykorzystaniem dużych bramek i golkiperów. Kolejne zadanie to strzały na zmianę z dystansu do małych bramek, przy czym piłka nie mogła dotknąć ziemi. Na ostatnim stanowisku należało bardzo mocno kopnąć piłkę po ziemi tak, aby przeszła pod rozwiniętą nisko taśmą, a przeciwnicy nie zdołali jej zastopować. Strzelanie do małej bramki nie szło Michałowi Kucharczykowi. Gdy tylko zabrzmiał gwizdek oznajmiający zmianę stacji, siedzący na trybunie Michał Żewłakow stwierdził: "patrzcie, teraz trafi!" I rzeczywiście, piłka wpadła do siatki, ale punktu za to "Kuchy" nie uzyskał :)

fot. Mishka / Legionisci.com
Trening Legii widziany z góry :) - fot. Mishka / Legionisci.com

Indywidualne punkty każdego zawodnika lub punkty drużyn były zapisywane przez trenerów, a na koniec zajęć ogłoszono wyniki. Właśnie podczas gierki na duże bramki Sulley zbyt agresywnie zaatakował Hamalainena.

W tej części zajęć nie brali udziału Prijović, Sulejmani i Masłowski. Na zajęciach zabrakło Kulenovicia, Moulina i Maticia. Nastąpiła także zmiana ostatniego sparingpartnera - zamiast meczu z Zenitem Sankt Petersburg zagramy z CSKA Sofia. Miejsce, dzień i godzina rozegrania spotkania pozostają bez zmian - Jenbach, sobota, 18:00.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Mishki

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.