Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Neustift: Burza nie przeszkodziła legionistom

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek rano nad doliną Stubaital zaczęły gromadzić się ciemne chmury, a jeszcze przed południem przeszła burza. W tym czasie legioniści mieli trening, ale nawet ulewa nie była powodem do przerwania zajęć. W tym czasie szczegółowe badania w Innsbrucku przechodził Kasper Hamalainen. Pierwsze informacje są takie, że kości są całe, ale dopiero rezonans wykaże, na ile poważny jest jego uraz. Nie było również Sandro Kulenovicia, który otrzymał wolne.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Mishki

fot. Mishka / Legionisci.com

Na rozgrzewkę przygotowano tor przeszkód, w trakcie pokonywania którego piłkarze wykonywali ćwiczenia związane z utrzymaniem odpowiedniego balansu ciała, podskoki, zwody czy sprinty. Następnie trenerzy zaaplikowali legionistom zajęcia z piłkami, podczas których pracowano nad jakością podań.

Zanim piłkarze zmienili boisko i rozpoczęli taktyczną część treningu, burza rozpętała się na dobre. W strugach deszczu odbyła się gra szkoleniowa, podczas której Besnik Hasi wprowadzał nowe sposoby rozgrywania ataku. Na środku zostali ustawieni Thibault Moulin i Aleksandar Prijović, którzy pomagali w rozgrywaniu piłki kolegom z obu zespołów. Albański szkoleniowiec zadowolony był z tego jak spisywali się piłkarze.

fot. Mishka / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Mishki

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.