fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trwa sprzedaż biletów na spotkanie o Superpuchar Polski, które 7 lipca o 17:30 przy Łazienkowskiej Legia rozegra z Lechem. Wejściówki kosztują 20 i 30 złotych dla osób, które nie posiadają karnetu na nowy sezon. 5 złotych więcej zapłacą osoby, które nie mają karty kibica. Posiadacze abonamentów na nowy sezon zapłacą 10 i 15 złotych. Na chwilę obecną jest bardzo dużo wejściówek na wszystkie trybuny.

Bilet z kartą kibica
Posiadanie karty kibica uprawnia do zakupu biletu bez dodatkowej opłaty 5 zł. Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest wyższa od standardowej o 5 złotych. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.