fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na mecze z Zrinjskim Mostar

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa zgłosiła do UEFA kadrę 25 zawodników na liście A na II rundę eliminacyjną Ligi Mistrzów. Nie znalazł się w niej Michał Masłowski oraz kilku młodych zawodników, którzy mogą zostać zgłoszeni z listy B. Ze względu na młody wiek (16 lat) procedura zgłoszenia Sandro Kulenovicia musi potrwać kilka tygodni.

Bramkarze: 33. Radosław Cierzniak, 1. Arkadiusz Malarz.

Obrońcy: 19. Bartosz Bereszyński, 28. Łukasz Broź, 17. Tomasz Brzyski, 14. Adam Hloušek, 4. Igor Lewczuk, 2. Michał Pazdan, 25. Jakub Rzeźniczak, 52. Mateusz Wieteska.

Pomocnicy: 77. Michaił Aleksandrow, 8. Ondrej Duda, 6. Guilherme, 22. Kasper Hämäläinen, 3. Tomasz Jodłowiec, 15. Michał Kopczyński, 13. Jakub Kosecki, 18. Michał Kucharczyk, 47. Rafał Makowski, 75. Thibault Moulin, 23. Stojan Vranješ.

Napastnicy: 20. Jarosław Niezgoda, 11. Nemanja Nikolić, 99. Aleksandar Prijović, 12. Sadam Sulley.

Poza kadrą znaleźli się Maciej Bąbel, Konrad Handzlik, Radosław Majecki, Michał Masłowski, Alban Sulejmani, Tomasz Nawotka, Adam Ryczkowski i Sebastian Szymański.

Bąbel, Majecki, Ryczkowski i Szymański mogą jeszcze zostać zgłoszeni na liście B.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
aaallleeejjjaaajjjaaaa - 11.07.2016 / 22:59, *..129

wydaje mi się że Polegniemy.....;-(...... Niestety.....!!!!

odpowiedz
EESSSAAA - 10.07.2016 / 00:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Cierzniak
Bereszyński Rzeźniczak Pazdan Hloušek
Duda Moulin Jodłowiec Guilherme
Nikolić Prijović

odpowiedz
grzesiek - 09.07.2016 / 22:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

DREAM TEAM

odpowiedz
qemp - 09.07.2016 / 19:52, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Sulley to chyba gra tylko z powodów poprawności politycznej.Ryczkowski pewnie słabszy...

odpowiedz
Arek - 09.07.2016 / 19:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Normalnie powala. Po ostatnich popisach na prawdę obawiam się tego Mostara.

odpowiedz
kibic L z Łodzi - 09.07.2016 / 18:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

Panie Prezesie trener Stanisław miał ambicje Panu jej brak .Poprosił o konkretne wzmocnienia 4 -6 zawodników to lepiej było go zwolnic

odpowiedz
konopia - 09.07.2016 / 17:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ale bieda ten sklad

odpowiedz
Wolfik - 09.07.2016 / 16:45, *..dynamic.mm.pl

Zastanawiam się nad kondycją umysłową osoby, która zgłasza do rozgrywek w Europie gościa nazywającego się Sadam Sulley. Nie mówiąc już o człowieku, który tego zawodnika do nas zatwierdził.

Na dzień dzisiejszy, mamy poważny problem na prawej obronie, rzuca się w oczy brak solidnego, drugiego defensywnego pomocnika (bo na pewno nie jest nim Vrajens) oraz gracza ofensywnego ze zdolnością do kreatywnego rozegrania (ale ten problem mamy od sprzedaży Radovicia). No, chyba że nasz francuz coś pokaże... Oczywiście, wygląda to w miarę (naturalnie na polska ligę, bo o pucharach moim zdaniem nie ma co mówić) przy założeniu, że wszyscy są zdrowi.

A teraz wyobraźmy sobie, że kontuzję łapie Jodłowiec czy Hlousek. I co nam zostaje? Otóż Koledzy i Koleżanki - wielkie "G". Ale za to Leśnemu kasa się zgadza i o to w tym wszystkim chodzi.

odpowiedz
AAA - 09.07.2016 / 16:30, *..play-internet.pl

Do tp:a po co w tym składzie Kucharczyk?
Widziałeś drewno w SPP?

odpowiedz
Do eksperta - 09.07.2016 / 15:55, *..play-internet.pl

A gdzie ten alban stulejmani?

odpowiedz
(L) - 09.07.2016 / 15:04, *..dynamic.chello.pl

W tym składzie to sukcesem będzie zakwalifikowanie się do LE.

odpowiedz
tp - 09.07.2016 / 14:16, *..play-internet.pl

Malarz
Bereś/Broź - Lewczuk - Pazdan - Hlousek
Guilerme- Jodłowiec- Duda - Kucharczyk
Nikolić- Prijovic

odpowiedz
tp - 09.07.2016 / 14:15, *..play-internet.pl

Malarz
Bereś/Broź - Lewczuk - Pazdan - Hlousek

odpowiedz
seba - 09.07.2016 / 14:14, *..satkol.pl

kartki wszystkie policzone aby wpadki znowu nie było

odpowiedz
Misiek - 09.07.2016 / 12:53, *..76.ipv4.supernova.orange.pl

Wygląda na to że zarząd nie chce grać w pucharach wskazują wszystkie znaki na niebie a jeżeli chodzi o dude to będzie powtórka z rozrywki legia nie chce go sprzedać a nikt nie da 10mln euro

odpowiedz
123 - 09.07.2016 / 12:29, *..dynamic.chello.pl

Przecież Masłowski miał być w Piascie co on jeszcze robi w Legi. Wracając do meczu z Lechem to trener potraktował go jako sparing przed eliminacjami LM. Sprawdził sobie obrońców , dwóch małolatów i tyle. Oby wyciągnął odpowiednie wnioski. Nie wiem jak prezentuje się Cierzniak bo bym go wstawił (trener powiedział że nie będzie zmieniał po jednym meczu bramkarza ). Malarz w tym meczu tragedia . Tylko Guilherme który gra, walczy i jest wszędzie później Hlousek dobrze i arbuz walczył ale znokautowała go kamera. Kucharczyk to ma niestety dożywocie w Legi nikt go nie kupi w Legi coś strzeli coś poda i będzie kaleczył i dalej grał. Zobaczymy we wtorek. Remis bramkowy będzie dobrym wynikiem.

odpowiedz
andreas - 09.07.2016 / 12:11, *..dynamic.chello.pl

z takim tempem zmian szkoleniowców to za chwilę dogonimy prezesa Gila z Atletico Madryt który w ciągu sezonu zmieniał kilku. Pierwszy transfer to Hasi.

odpowiedz
kot - 09.07.2016 / 11:40, *..dynamic.chello.pl

jakieś transfery planowane na kiedy? koniec sierpnia?

odpowiedz
Stachu2011 - 09.07.2016 / 11:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli rozumiem, że Kulenovica nie zobaczymy w pierwszym meczu - a na drugi zdążą?? Redakcja napisała kilka tygodni - tzn. ile??

Redakcja (LL!): na drugi też nie zdążą. Raczej będzie mógł zagrać od sierpnia.

odpowiedz
kkkk - 09.07.2016 / 11:27, *..pl

te transfery się nadają znowu będzie problem żeby do LE awansować :D

odpowiedz
KSF - 09.07.2016 / 11:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Ze względu na młody wiek (16 lat) procedura zgłoszenia Sandro Kulenovicia musi potrwać kilka tygodni." - szkoda, że nie kilka miesięcy, albo kilka lat, to zanim by się zakończyła, to chłopaczyna by pełnoletność osiągnął i trzeba by procedurę powtarzać, tym razem dla pełnoletniego zawodnika hahaha.... biurokratyczna patologia...

odpowiedz
legionista - 09.07.2016 / 11:11, *..wave-net.pl

A co Matićem? Będzie grał w rezerwach?

odpowiedz
lob - 09.07.2016 / 10:44, *..dynamic.chello.pl

Co tam robią : Broź, Kopczyński, Makowski, Vranjes, Sulley ???
Za wysokie progi.........

odpowiedz
wrt - 09.07.2016 / 10:42, *..itsa.net.pl

czyli reprezentanci brani pod uwagę na rewanż z tym Mostarem bo na wyjazd na pewno nie pojadą , tak w ogóle to 7 lipca Niko i Duda mieli skończyć urlopy , jakos nigdzie nie wyczytałem ,że już wrócili

odpowiedz
sylwiusz11 - 09.07.2016 / 10:40, *..adsl.inetia.pl

a co sie dzieje z Kulenovicem?...ani w kadrze ani po za nią???

no i piękne wzmocnienie na start walki o Wielką Europę przebijają ze składu ...o formie już nie wspominam

odpowiedz
e(L)son - 09.07.2016 / 10:37, *..dynamic.chello.pl

A gdzie jest Kulenović???

odpowiedz
Roben - 09.07.2016 / 10:27, *..static.ip.netia.com.pl

Gdzie nasza młoda gwiazda Kulenovic ?

Redakcja (LL!): zaktualizowaliśmy info.

odpowiedz
bebe - 09.07.2016 / 10:27, *..net09-g1.isko.net.pl

a co z Kulenoviciem?

odpowiedz
A - 09.07.2016 / 10:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Transfery ze hej! Nic tylko wygrac teraz LM bo z takim skladem zakwalifikowanie sie do tych rozgrywek to kaszka z mleczkiem. Mozemy grac nawet bez bramkarza. Brawo Leśny !!!

odpowiedz