Liga Mistrzów
REKLAMA

20 zawodników leci do Mostaru

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa podała listę 20 zawodników, którzy w poniedziałek rano polecą do Mostaru na mecz z Zrinjskim. W kadrze zabrakło pięciu zawodników zgłoszonych na tę rundę rundę Ligi Mistrzów. W Warszawie zostają: Michał Pazdan, Mateusz Wieteska, Jakub Kosecki i Jarosław Niezgoda oraz kontuzjowany Kasper Hamalainen.

Bramkarze: 33. Radosław Cierzniak, 1. Arkadiusz Malarz.

Obrońcy: 19. Bartosz Bereszyński, 28. Łukasz Broź, 17. Tomasz Brzyski, 14. Adam Hloušek, 4. Igor Lewczuk, 25. Jakub Rzeźniczak.

Pomocnicy: 77. Michaił Aleksandrow, 8. Ondrej Duda, 6. Guilherme, 3. Tomasz Jodłowiec, 15. Michał Kopczyński, 18. Michał Kucharczyk, 47. Rafał Makowski, 75. Thibault Moulin, 23. Stojan Vranješ.

Napastnicy: 11. Nemanja Nikolić, 99. Aleksandar Prijović, 12. Sadam Sulley.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Legionista - 11.07.2016 / 17:38, *..centertel.pl

Pazdan nie jedzie bo ma dłuższy urlop a jodła jedzie. I jeszcze poruszenie temat transferów kupcie młodego ale obiecującego Simona z Gent i też obiecującego Berqwina z PSv

odpowiedz
Zuba - 11.07.2016 / 12:20, *..centertel.pl

Podpułkownik - karnet od 5 sezonów.... to dopiero As się trafił...skąd się biorą takie tłuki???

odpowiedz
jajajecocojambo - 11.07.2016 / 04:08, *..154

Przesadzacie ludzie z tymi przewidywaniami 0:3 itd.
bez przesady, to nie jest nawet rywal na poziomie lecha, a przecież skład będzie już nieco mocniejszy na ten mecz, niko i jodła mogą zacząć śmiało od początku, jako że na euro się zbytnio nie nagrali, Duda o ile byłby jakimkolwiek wzmocnieniem składu, też zbytnio przemęczony być nie powinien.

odpowiedz
rdzenny - 10.07.2016 / 23:42, *..cluster-e.websense.net

nie dadzą ani złotówki mają długi trzeba oddać hajs rodzince po Wejchercie...

odpowiedz
x - 10.07.2016 / 22:43, *..centertel.pl

Pazdan odchodzi - szkoda narażać go na uraz

odpowiedz
grzesiek - 10.07.2016 / 22:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jesli chodzi o transfery to moim zdaniem mozemy liczyc jeszcze na max 1 transfer. Jak by zrobili jeszcze 2 to swieto narodowe. Jesli chodzi o transfery w druga strone to sprz3damy dude i tyle. Niko i pazdan zostana moim zdaniem.

odpowiedz
grzesiek - 10.07.2016 / 22:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dajcie Pazdkowi odpocząć, bo on i tak już nie dużo włoosów ma na głowie :)

odpowiedz
aigel aww - 10.07.2016 / 21:57, *..play-internet.pl

Skład węgla i papy.
@podpułkownik ty to dopiero jesteś miszczu....... hmm aż od pięciu sezonów.... no no no .

odpowiedz
Buba - 10.07.2016 / 21:43, *..centertel.pl

No właśnie co z Kubą Kosecki? Wielu się z niego śmieje ale ja wierzę w chłopaka. Jest związany z Legia z Warszawa może ma braki i do ojca mu brakuje ale oddaje serdecznie na boisku. Dać mu szansę zima długa będzie meczy sporo.

odpowiedz
Bibendum - 10.07.2016 / 20:00, *..dynamic.chello.pl

Jeżeli w 20 znalazł się Kopczyński to wiedz że nie jest dobrze.

odpowiedz
Olic - 10.07.2016 / 20:00, *..stansat.pl

Krotko mowiac trzymaja transfery do konca sprzedadza dude nikolicza i pazdana i hajs w kielnie no będzie po okienku transferowym!!

odpowiedz
Sebo(L) - 10.07.2016 / 19:14, *..slupsk.vectranet.pl

Ludzie przestańcie "wietrzyć" te transfery. Póki co to jedyne dywagacje i nic więcej. Kluby to zmieniają jak na razie przede wszystkim gwiazdy za kilkadziesiąt milionów euro. Będzie tak,że nikt z Legii nie odejdzie i już nie przyjdzie.

odpowiedz
Tomasz - 10.07.2016 / 19:11, *..4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Koseckiego nie ma w 20 tce ?
No bez jajjjj
On aż taki słaby nie jest .

odpowiedz
Marek - 10.07.2016 / 19:09, *..play-internet.pl

Prezes to na wakacjach jest ze się niewypowiada,

odpowiedz
andreas - 10.07.2016 / 19:08, *..dynamic.chello.pl

co to za zwyczaje piątek, sobotą i niedziela bez treningu? Będą wygłodzeni jak wilki.

odpowiedz
wwl - 10.07.2016 / 18:56, *..dynamic.chello.pl

Z przykrością obstawiam blamaż 0:3

Leśny anty legionisto. , kiedy kupisz wartościowego piłkarza?
Dlaczego ładujesz wszystko na procent bez możliwości ruszenia bo zabraknie na Zanzibar dla twojej rodziny?
Prawda jest taka, że jeśli liczyć pieniądze, które Legia wydaje w sezonie to jesteśmy w ogonie ligi.
Co z tego , że niby jest 120 milionów,jak ktoś chce coś na ttransfer. , to tatuś (leśny ) po łapkach -nie rusz, niech leży nie zepsuje się.
Może niedługo będę zwijał interes, przecież z pustymi torbami nie pójdę

odpowiedz
wrt - 10.07.2016 / 18:47, *..play-internet.pl

do Maśiakra: raczej wiadomo kto zagra poza defensywnymi pomocnikami , skład jak z Lechem tylko Moulin za Masłowskiego ,może też Vranjes za Makowskiego ,Jodła raczej ławka ,tak jak Duda i Niko ,jednak wynik rzeczywiście trudny do wytypowania , optymistycznie stawiam 4-1 dla nas , realistycznie 1-1 i biorę to w ciemno bo u siebie musimy wygrac nie ma innej opcji

odpowiedz
lukens - 10.07.2016 / 18:44, *..dynamic.chello.pl

cala ta kadra to jedna wielka komedia razem z tym calym i trenerkiem hahahhaha i transfery gdzie sa porzadne ?

odpowiedz
Lee - 10.07.2016 / 17:56, *..centertel.pl

Do podpułkownik:
Karnet od 5 sezonów? Start, tak długo jak Ty, to chyba nikt inny nie m ;)

odpowiedz
Maśiakra - 10.07.2016 / 17:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

albo bedzie wpadka typu 1:0 lub cudowne 0:3,ciezko wytypowac bo nie wiadomo nawet kto zagra ,bardziej dawałbym 1:1 i u nas 2:0

odpowiedz
Podpulkwnik - 10.07.2016 / 17:32, *..18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i dobrze niech Pazdan idzie i to za Jan największe pieniądze moze będzie kasa na innych. Swoje zrobił w Legii i więcej moze zrobić tylko w innym klubie a jak Wam ktoś by zaproponował zmianę pracy na dwa razy lepiej płatna to czy byście pomyśleli o swoich kolegach z pracy i powiedzieli No nie zostaje dla was chłopaki Każdy normalny kumpel cieszyłby sie ze masz taka szanse i wręcz kazałby iść jak najszybciej Jak byście tego nie zrobili to znaczy ze jesteście frajerami A ha karnet mam od 5 sezonów jak by ktoś pytał leszcze od sukcesu

odpowiedz
elo - 10.07.2016 / 17:26, *..tel.tkb.net.pl

Pazdan wolne po euro do 13 lipca.
Zluzujcie portki....

odpowiedz
legionista - 10.07.2016 / 17:17, *..centertel.pl

Pazdan rozegral wszystkie mecze w kadrze w pelnym wymiarze czasowym wiec odpoczywa. pozatym akurat na jego miejsce sa zmiennicy ktorzy na pierwszy mecz wystarcza.

odpowiedz
Dr.Blumental - 10.07.2016 / 17:17, *..140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A może poprostu Pazdan rozgrał dużo więcej minut na Euro niż pozostali i potrzebuje więcej odpoczynku?! Wydaje mi się, że Duda i Jodłowiec przesiedzą cały mecz na ławce. No chyba, że będzie taki dramat jak z Łachem...

odpowiedz
do dsad - 10.07.2016 / 17:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

wez pod uwage, ze Pazdan rozegral 5 pelnych meczow na Euro, Jodłowiec jedynie jeden. Po prostu Pazdan troche wiecej odpoczynku potrzebuje...

odpowiedz
seba - 10.07.2016 / 17:11, *..play-internet.pl

Kosa do Barsy !!

odpowiedz
Dickson Chotowski - 10.07.2016 / 17:04, *..range86-153.btcentralplus.com

Pazdan gral w kazdym meczu na juro. Jodla malo gral wiec nie jest zmeczony.

odpowiedz
Minek - 10.07.2016 / 17:03, *..unity-media.net

Przecież ten Prijovic to jakieś nieporozumienie! !

odpowiedz
antykucharczyk - 10.07.2016 / 17:01, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Ale mamy skład i trenera,normalnie urwało mi d.pe,jeszcze kucharczyk powinien być kapitanem,szkoda że tak wszystko się zj.bało z tą drużyną,a już wydawało się ze idziemy w dobrym kierunku,trzeba przeczekać.I taka sugestia do włodarzy-w Legi musi być więcej Polaków bo będziecie mieli puste trybuny niedługo,dobranoc ech...

odpowiedz
!!! - 10.07.2016 / 16:54, *..internetia.net.pl

SKŁAD MISTRZA POLSKI NA WALKE O LIGĘ MISTRZÓW - KOMEDIA !!!

odpowiedz
gizior - 10.07.2016 / 16:46, *..128

Pazdan zsgral wszystkie mecze na euro a joflowiec 1,5 meczu ... Pazdan jeszcze troszkę odpoczywa!

odpowiedz
dsad - 10.07.2016 / 16:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

czyli wyglada na to że Pazdan na dniach odejdzie z Legii...

odpowiedz
do jogiwawa - 10.07.2016 / 16:14, *..dynamic.chello.pl

Pazdana sprzedadzą w tym tygodniu...

odpowiedz
kkk - 10.07.2016 / 16:09, *..stansat.pl

Masłowski też kontuzja i zostaje. Kosecki niech sobie szuka klubu, bo jeśli nie łapie się teraz, przy problemach kadrowych to widać, że doktor Alban go odpalił.

odpowiedz
Synek - 10.07.2016 / 16:05, *..play-internet.pl

A co z Koseckim, bez formy? Kontuzja ? Czy trener nie widzi go w drużynie?

odpowiedz
do Redakcja - 10.07.2016 / 16:01, *..151

jodlowiec tak samo... pazdan nie leci bo transfer

odpowiedz
jogiwawa - 10.07.2016 / 15:54, *..warszawa.vectranet.pl

dlaczego Pazdan?

odpowiedz