Guilherme najlepszy w meczu z Zrinjskim - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Zrinjskim

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za wtorkowy mecz w Mostarze przyznaliście Guilherme. Występ Brazylijczyka oceniliście na 4,4 w skali 1-6. Pozytywne noty otrzymali jeszcze Nikolić (3,6) i Moulin (3,3). Najniższą ocenę uzyskał Michał Kucharczyk - 1,8. W sumie oceniało 481 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie do 2,8.

Guilherme 4,4
Nikolić 3,6
Moulin 3,3
Malarz 2,9
Hlousek 2,8
Lewczuk 2,7
Jodłowiec 2,7
Cierzniak 2,6
Broź 2,5
Rzeźniczak 2,5
Duda 2,5
Prijović 2,5
Aleksandrow 2,3
Kucharczyk 1,8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Oli - 15.07.2016 / 07:20, *..stansat.pl

ZE TEN KUCHY NADAL GRA JAK ON WIECEJ MA NOTY 1.8 NIZ CHOCIAŻBY 3.0 TO JEST POMYLKA Z TYM GOSCIEM

odpowiedz
BoHen - 14.07.2016 / 20:21, *..dynamic.chello.pl

Michał strata piętka Kucharczyk!!

odpowiedz
Hugon - 14.07.2016 / 17:26, *..dynamic-ww-01.vectranet.pl

Nie wiem dlaczego zamiast Kucharczyka nie postawią na młodego, gorzej grać ,podawać kiwać od Kuchego chyba nie można.Abym się mylił.

odpowiedz
AAA - 14.07.2016 / 16:45, *..dynamic.chello.pl

Wrócił clown na ostatnie miejsce.Jak długo ta paralita będzie pośmiewiskiem?

odpowiedz
ostet - 14.07.2016 / 16:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Drewniana parodia piłkarza jak zwykle najgorszy, że takie fatalne coś jak kucharczyk jest jeszcze w Legii bo w każdym innum klubie e-klapy by siedział pewnie na ławce albo na trynunach...

odpowiedz
L L L - 14.07.2016 / 16:00, *..centertel.pl

odwrócić tabelę Kucharczyk na czele.

odpowiedz
KIBIC - 14.07.2016 / 14:18, *..internetia.net.pl

NAJWIĘKSZY MINUS DLA WŁADZ LEGII ZA TRANSFERY LEGII W 100 LECIE KLUBU I PRZED WALKĄ O LM .

odpowiedz
ciecio - 14.07.2016 / 14:09, *..130

Jeszcze większy dramat to gra nogami Kucharczyka. Co ten gość robi po za boiskiem ze jest ciągle wystawiany. Z takimi drewniakami o pucharach możemy zapomnieć a i w lidze będziemy mieć duże problemy

odpowiedz
jestes fatalny - 14.07.2016 / 13:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy king ,widac ze mega wszedł w nowy sezon ;) pomyslec ze taki koleś ocierał sie o kadre

odpowiedz
hr - 14.07.2016 / 13:30, *..dynamic.chello.pl

Średnia za wysoka, tylko Guli i Niko zasłużyli na coś więcej niż 2.0. Reszta mizeria.

odpowiedz
mado - 14.07.2016 / 13:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Niezla ocena patrzac jak wygladal mecz! LEGIA !!!

odpowiedz
grzesiek do Bohen - 14.07.2016 / 13:16, *..dynamic.gprs.plus.pl

spokojnie, to jego pierwszy mecz i mam wrażenie że myslami chłopak był gdzie indziej, zmiana dość nieprzewidziana.

odpowiedz
BoHen - 14.07.2016 / 13:09, *..dynamic.chello.pl

Gra nogami Cierzniaka to dramat!!

odpowiedz