REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie el. LM

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj o godz. 12:00 odbędzie się losowanie III rundy el. Ligi Mistrzów. UEFA dokonała podziału drużyn na grupy. Tym samym, Legia w przypadku awansu może pojechać m.in. do Izraela, Gruzji, Norwegii, a nawet Kazachstanu. Jednak z kim ostatecznie przyjdzie nam się zmierzyć w kolejnej fazie, musimy poczekać na zakończenie rozstrzygnięć II rundy eliminacji.

Potencjalni rywale Legii w III rundzie el. Ligi Mistrzów
Rosenborg Trondheim (Norwegia) / IFK Norrköping (Szwecja)
Wynik pierwszego meczu: Rosenborg 3-1 IFK Norrköping

Astana (Kazachstan) / Żalgiris Wilno (Litwa)
Wynik pierwszego meczu: Żalgiris 0-0 Astana

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) / Hapoel Beer Szewa (Izrael)
Wynik pierwszego meczu: Hapoel 3-2 Sheriff

Dinamo Tbilisi (Gruzja) / Alaszkert Erywań (Armenia)
Wynik pierwszego meczu: Dinamo 2-0 Alaszkert

Trenčín (Słowacja) / Olimpija Ljubljana (Słowenia)
Wynik pierwszego meczu: Olimpija 3-4 Trenčín

Mecze III rundy el. Ligi Mistrzów odbędą się w dniach 26-27 lipca oraz 2-3 sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Sebo(L) - 15.07.2016 / 22:50, *..play-internet.pl

Zduneq ale my tą łyżeczką jemy już od kilkunastu lat. Od czasu kiedy ITI przejęło klub! ITI w klubie już dawno nie ma a Ty dalej operujesz tymi frazesami! Pytasz się skąd klub ma brać pieniądze na transfery? Otóż istnieją jeszcze tak zwani sponsorzy,którzy wspomagają na ten cel klub swoimi pieniędzmi. Jeśli klub ma egzystować tylko i wyłącznie ze sprzedaży zawodników wcześniej zakupionych po niższej cenie to ja "dziękuję" za uwagę. Tak to niech się bawią w Niecieczy a nie w klubie,który ma aspiracje zaistnieć na arenie międzynarodowej.

odpowiedz
Zduneq do "as" i "oby - 15.07.2016 / 11:50, *..adsl.inetia.pl

Panowie(Panie?) jakie transfery?Skąd klub ma niby wyczarować kasę?Jak odejdzie Duda dajmy na to za 5mln to klub może ściągnie kogoś za 1-2mln bo piłkarz to nie tylko odstępne ale i premia dla piłkarza, dla menago a przede wszystkim 2-3 letni kontrakt, który trzeba wypłacać.A co to znaczy transfer godny 100 lecia klubu?Pogba wystarczy?Griessman?A może Messi czy Ronaldo?
Klub idzie w dobrą stronę, krok po kroku, jedz łyżką a nie chochlą bo się oblejesz.nie potrzebny nam drugi Ruch czy Widzew gdzie nabrali piłkarzy a mieli w dupie budżet bo płaciło miasto.Jak się skończyło wszyscy wiemy.
Legia w LM nie zagra jeszcze przez 5 lat, a jeśli nawet to będzie to przypadek.Ważne jest aby przez te 5 lat grać w fazie grupowej LE i starać się awansować do fazy pucharowej.Przykład Sevilli powinien wystarczyć.
Płaczecie, że Legia przegrała "trofeum", jakiś śmieszny superpuchar, dla mnie Lech może wygrywać "trofeum" które nic nie daje, dla mnie się liczy MP i PP.
Zapomnieliście jak prace zaczynał Berg?Wystawił rezerwy rezerw na SP, potem drużyna męczyła się w Walii, ale jak rozjechali celtic w dwumeczu to ręce same składały się do oklasków.

odpowiedz
Elmo - 15.07.2016 / 10:40, *..dynamic.chello.pl

AS Trencin, ich kibice to antifa slovakia...i blisko...

odpowiedz
ja - 15.07.2016 / 10:38, *..dynamic.chello.pl

Ten podział na te grupy to jest niezła ściema w wykonaniu uefy. Jakby nie mogli rozlosować normalnie.

Jak trafimy Astanę to prze... zresztą pewnie podobnie z Rosenborgiem.

odpowiedz
bej - 15.07.2016 / 10:34, *..154

Piast- West Ham.

odpowiedz
kryniek76 - 15.07.2016 / 10:25, *..jmdi.pl

Rosenborg Trondheim (Norwegia) / IFK Norrköping (Szwecja) powinno być odwrotnie - rewanż w Szwecji i raczej Rosenborg, potem Astana, Sheriff Tiraspol, Dinamo Tbilisi (Gruzja) / Alaszkert Erywań (Armenia) też odwrotnie rewanż w Armenii ale raczej Tbilisi, Trenčín / Olimpija Ljubljana różnie może być szczególnie gdy Trenčín po 30 minutach prowadził w pierwszym meczu 4:0

odpowiedz
Lysy z fify - 15.07.2016 / 09:51, *..dab.02.net

Dynamo Tbilisi bedzie. Legia zimne kulki tym razem!!!

odpowiedz
@as @Oby - 15.07.2016 / 09:49, *..internetdsl.tpnet.pl

Myślałem, że tacy jak wy siedzą jeszcze w kącie i odszczekują poprzedni sezon.

odpowiedz
eth - 15.07.2016 / 09:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@M@C: dokładnie :D
Kazachowie i Norwegowie mogą być trudni do przejścia, reszta do przejścia. Wylosujemy Astanę

odpowiedz
ja - 15.07.2016 / 09:32, *..opera-mini.net

najpierw wygrajmy z bosniakami,bo we wtorek będą męczarnie

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 15.07.2016 / 09:07, *..p2p.business.static.vectranet.pl

Będzie Sheriff Tiraspol i wyjazd do Mołdawii.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.07.2016 / 09:07, *..slupsk.vectranet.pl

i jeszcze z innej beczki,czyli transfery. Jest połowa lipca,zaczyna się nowy sezon,eliminacje do LM w pełni. Legia powinna tak na prawdę w 90% mieć już ustalony skład z wyjściową jedenastką na czele tymczasem jesteśmy w czardej D... Poza Moulinem nie ma nikogo nowego! Transferów Sulleya i Kulenovicia nie powinno traktować się poważnie.Oboje będą grali w rezerwach i pewnie wtopią się w szarą rzeczywistość III ligi po czym słuch o "diamentach" zaginie. Najgorsze,że kompletnie nic nie słychać o rychłych transferach DO klubu,za to Z jak najbardziej. Za chwilę nie będzie Dudy ,a po nim odejdą prawdopodobnie następni. Porażka. I jak tu zachować spokój?

odpowiedz
SF - 15.07.2016 / 09:01, *..static.ip.netia.com.pl

Ale frajerzy do ogolenia.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.07.2016 / 08:51, *..slupsk.vectranet.pl

Niby mecz z Mostarem to tylko formalność ale żeby nie było jakiejś głupiej wpadki... Jeśli przebrniemy tą przeszkodę i wpadniemy na Rosenborg to mamy POZAMIATANE. Nie ma co się oszukiwać.Z Dinamem Tbilisi w sparingu Legia też miała problemy.

odpowiedz
M@C - 15.07.2016 / 08:38, *..dynamic.chello.pl

Kim by nie był przeciwnik, ja to wiem, że "to będzie trudny mecz.."

odpowiedz
Oby - 15.07.2016 / 08:38, *..internetia.net.pl

as - Oby Właściciele jednak dokonali - transferów na miarę Legii na miarę - 100 - Lecia Legii !!!

odpowiedz
as - 15.07.2016 / 08:29, *..play-internet.pl

Z taką kadrą jaką mamy, będzie ciężko.

odpowiedz
stomatolog - 15.07.2016 / 08:26, *..internetdsl.tpnet.pl

Trenčín

odpowiedz
Skoku - 15.07.2016 / 08:25, *..dynamic.chello.pl

Dawac ostatnią parę:)

odpowiedz