fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Trening z Malarzem, ale bez Sulleya. Duda poleciał do Niemiec

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Arkadiusz Malarz trenował razem z pozostałymi piłkarzami na czwartkowych zajęciach. Oznacza to, że kontuzja bramkarza nie okazała się poważna i prawdopodobnie będzie on zdolny do gry w najbliższym meczu. Zabrakło natomiast Sadama Sulleya i Ondreja Dudy. Ten drugi poleciał do Niemiec na rozmowy w sprawie transferu.

"Chodzi o klub z Bundesligi. Konkrety dopiero w weekend. Ale skoro poleciał to temat poważny." - poinformował na Twitterze Krzysztof Stanowski.

W zajęciach wzięli udział niemal wszyscy piłkarze Legii. Wspólnie z kolegami trenował m.in. Kasper Hamalainen, który leczył ostatnio uraz. Byli również obecni kadrowicze - Tomasz Jodłowiec i Michał Pazdan. Trenerzy bramkarzy mieli do dyspozycji aż pięciu podopiecznych. Prócz Arkadiusza Malarza i Radosława Cierzniak trenowali również Dominik Kąkolewski, Maciej Bąbel oraz Radosław Majecki.

Zabrakło za to Sadama Sulleya, lecz nie jest znany powód jego nieobecności. Ondrej Duda natomiast był w tym czasie na lotnisku. Słowak poleciał do Monachium i wg informacji Krzysztofa Stanowskiego jest blisko transferu do jednego z klubów Bundesligi.

Przedstawiciele mediów niewiele mogli wywnioskować na podstawie pierwszych 20 minut. Kiedy tylko rozgrzewka dobiegła końca wszyscy na wniosek Besnika Hasiego zostali wyproszeni z boiska.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.