Michał Pazdan podczas meczu z Niemcami - fot. Piotr Kucza / FotoPyk
REKLAMA

UEFA wyróżniła Pazdana

Wiśnia, źródło: UEFA.com - Wiadomość archiwalna

Michał Pazdan został wyróżniony przez UEFA za swoje występy podczas mistrzostw Europy we Francji. Obrońcę Legii uznano za jedno z odkryć niedawno zakończonego turnieju. Oprócz niego wyróżniono siedmiu zawodników.

- Kiedy Pazdan otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji, portier w hotelu, w którym mieszkała kadra, nie chciał go wpuścić, nie wierząc, że jest on reprezentantem Polski. Skromny obrońca skończył Euro 2016 jako bohater narodowy, pomagając w zachowaniu przez bramkarzy reprezentacji czystego konta w trzech meczach w grupie C - pisze UEFA.com

Objawienia Euro 2016 wg UEFA:

Michał Pazdan (Polska)
Raphael Guerreiro (Portugalia)
Hal Robson-Kanu (Walia)
Nolito (Hiszpania)
Michael McGovern (Irlandia Północna)
Hannes Halldorsson (Islandia)
Arlind Ajeti (Albania)
Thomas Meunier (Belgia)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Legionistaka - 16.07.2016 / 22:30, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Slabo at nasza kegia

odpowiedz
do Krzeszczu - 16.07.2016 / 10:38, *..18

Legia - 389,5 tys. euro (Jodłowiec, Pazdan, Jędrzejczyk, Duda, Nikolić)
Lech - 226,5 tys. euro (Linetty, Kadar, Lovrencsics)
Lechia - 163 tys. euro (Wawrzyniak, Peszko)
Wisła - 154 tys euro (Mączyński, Guzmics)
Cracovia - 83,8 tys. euro (Kapustka)
Zagłębie - 83,8 tys. euro (Starzyński)
Ruch - 83,8 tys. euro (Stępiński)

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2016 / 21:12, *..cust.bredband2.com

Dzieki za info!!!!
Pzdr

odpowiedz
Legionista80 - 15.07.2016 / 19:04, *..play-internet.pl

Karmia tych nieudacznikow za ten mln.. tych co Bereszynskiego wpudcili, zatrudnili ostrowska, ebebenge...wymiotowac sie chce od tej amatorki. A trenera po Dublecie zwolnili...

odpowiedz
Legionista80 - 15.07.2016 / 16:15, *..play-internet.pl

Ponad milion Euro. Ale to nie My zarobilismy tylko obLesny defraudator

odpowiedz
... - 15.07.2016 / 15:58, *..dynamic.chello.pl

do Slawol
a jakby Pazdanowi nie poszlo to bys pewnie masci potrzebowal ...

odpowiedz
do krzeszcu - 15.07.2016 / 14:45, *..lukman.pl

jakies 400 tysiecy euro
ilosc zawodnikow * ilosc dni * ilosc pieniedzy za kazdego zawodnika na dzien
widzialem te wyliczenia i bylo to okolo 400k euro

odpowiedz
Top CWKS - 15.07.2016 / 13:36, *..play-internet.pl

do Slawol: fajnych masz 'kolegow'

odpowiedz
SlawoL - 15.07.2016 / 11:53, *..dynamic.chello.pl

BrawoPazdan jesteś wielki. Oglądałem mecz Polaków z Niemcami u kibica znienawidzonej Polonii który mówił że to drewno i bez sensu go Nawałka wziął. Założyliśmy się że jak dobrze wystąpi to ubierze barwy Legii i zaśpiewa Mistrzem Polski - ha ha ha ale był ubaw. Michał dzięki Tobie miałem fajne chwile, których nie zapomnę

odpowiedz
x - 15.07.2016 / 11:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

Uwierzylbym ze to fajne wyroznienie gdyby nie Nolito w tym zestawieniu. Przeciez ten drewniak nic nie pokazal

odpowiedz
Rado - 15.07.2016 / 11:07, *..222

Brawo Michał! Obyś został na Ł3!

odpowiedz
Krzeszcu - 15.07.2016 / 11:07, *..cust.bredband2.com

Brawo Pazdek! SUper ze otrzymales uznanie.
Gratulacje!

Ps: wiemy juz ile kasy dostalismy od srUEFA za wszystkich naszych kadrowiczow na ME?

Ktos?

odpowiedz