Michał Probierz - fot. Mishka / Legionisci.com

Probierz: Siedziała nam w głowie ostatnia porażka

Michał Probierz (trener Jagiellonii): Widać, że Legia jest już w rytmie meczowym. My dobrze wyglądaliśmy tylko w sparingach. Siedziało nam w głowie ostatnie 0-4 na Łazienkowskiej i w pierwszej połowie byłem zaskoczony tym, co prezentują moi gracze. Wszystko zmieniło się po przerwie. Wytrzymaliśmy cały mecz, jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie. Szkoda, że w końcówce nie udało się zdobyć drugiego gola. Remis z mistrzem Polski i zdobywcą Pucharu Polski, grając tak jak my w pierwszej połowie, to jest sztuka.