Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
30 lipca kibicowska zbiórka krwi na stadionie Legii!
30 lipca kibicowska zbiórka krwi na stadionie Legii!
Wtorek, 19 lipca 2016 r. godz. 14:17

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

30 lipca zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści, źródło: Legionisci.com

Kolejna honorowa zbiórka krwi na stadionie Legii odbędzie się w sobotę 30 lipca z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W akcji trwającej od godziny 9:00 do 14:00 będą brały udział dwa autokary-krwiobusy w RCKiK w Warszawie. Honorowa zbiórka krwi organizowana jest przez KHDK Krewcy Legioniści oraz Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa.

Dzięki uprzejmości klubu każdy krwiodawca oddający krew na naszej zbiórce będzie miał możliwość otrzymania biletu na ligowy mecz Legii z Piastem Gliwice, który odbędzie się 7 sierpnia przy Łazienkowskiej.

Jak co roku w okresie wakacyjnym w Warszawie obserwujemy niedobór krwi – tym bardziej zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji i pomoc potrzebującym.

Do zobaczenia 30 lipca!

fot. Krewcy LegioniściKomentarze: (3)

Arek, 19.07.2016 15:03:59 - *.free.aero2.net.pl

Ja niestety nie mogę, ale ci co mogą niech oddają. Oby jak najwięcej.

Nhandu, 23.07.2016 18:15:36 - *.centertel.pl

Będzie można oddać tylko krew czy krwinki również?

Phoenix(L)k, 25.07.2016 23:38:35 - *.dynamic.chello.pl

@Nhandu:

Niestety w takich akcjach można oddawać tylko krew pełną

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!