Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Środa, 27 lipca 2016 r. godz. 18:58

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Młodzież: MKS Piaseczno 2-6 Legia CLJ

Raffi, źródło: Legionisci.com

W swoim drugim sparingu przedsezonowym juniorzy starsi Legii pokonali na wyjeździe 6-2 IV-ligowy KS Piaseczno. Do przerwy gospodarze mocno się odgryzali i mimo goli Olejarki i Rymka było 2-2. W drugiej odsłonie legioniści, uparcie ćwiczący dziś wyprowadzenie piłki do boku, stworzyli sobie bardzo wiele okazji, które na 4 bramki zamienili: Napora (2), Cichocki i Szałas. W weekend podopieczni Piotra Kobiereckiego zagrają na silnie obsadzonym turnieju w Zabrzu.

Sparing: MKS Piaseczno 2-6 (2-2) Legia 98/9 CLJ
Gole:
0-1 28 min. Mateusz Olejarka (as. Kamil Orlik)
1-1 32 min. Adrian Szewczyk b.a. (po wrzutce Igora Korczakowskiego)
1-2 39 min. Bartosz Rymek (as. Grzegorz Aftyka)
2-2 43 min. Maciej Bubiec (as. Igor Korczakowski)
2-3 58 min. Mikołaj Napora b.a. (po własnym przechwycie)
2-4 61 min. Piotr Cichocki (as. Karol Potrzebowski)
2-5 63 min. Dawid Szałas (dob. strz. Mikołaja Napory)
2-6 77 min. Mikołaj Napora (as. Patryk Baran)

Strzały (celne): KS Piaseczno 14 (6) - Legia 16 (12)

Legia: Burta (46' Kochalski [00]) - Majewski (69' Orlik), Pietrzyk (46' Bondarenko), Ostrowski (46' Potrzebowski), Olszewski (64' Baran) - Orlik (46' Cichocki), Kamiński (46' Zychowicz), Sobczyk (65' Hasior), Aftyka (60' Agnyziak), Olejarka (57' Szałas) - Rymek (46' Napora)
Komentarze: (1)

ebenezer, 27.07.2016 21:10:57 - *.internetia.net.pl

Burza nad boiskiem pomogła Legii.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!