Michał Kopczyński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o meczu z Wisłą Płock

Woytek i Filip Kaczmarczyk, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Kosecki: Prawdę mówiąc, nie tak to spotkanie miało wyglądać, ale najważniejszy jest końcowy rezultat, który nas bardzo cieszy. Odnieśliśmy pierwszą wygraną w lidze w sezonie i to było naszym celem, ale musimy się wystrzegać takich prostych błędów, jakie popełniliśmy na początku spotkania. To było moje pierwsze spotkanie w wyjściowym składzie w tym sezonie, jednak pewności w grze na sto procent nie było.
Z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Bardzo dziękuję trenerowi za zaufanie. Brakuje mi regularnej gry, ale tylko dobrą postawą na boisku i ciężkim treningiem mogę zyskać więcej. Najważniejsze jest jednak to, że potrafiliśmy dzisiaj wygrać, ale trzeba szybko wyciągnąć wnioski z pierwszych 10 minut.

Arkadiusz Malarz: Przez pierwsze 10 minut nie byliśmy obecni na boisku. Przed spotkaniem trener uczulał nas na stałe fragmenty gry. Popełniliśmy proste błędy i szybko straciliśmy dwie bramki. Jednak chwała nam za to, że szybko się podnieśliśmy. Nie będę ukrywał, że w szatni padły mocne słowa. Naszym celem były trzy punkty i ten cel osiągnęliśmy. Cieszymy się bardzo, że się udało i najważniejsze jest to, że pokazaliśmy charakter, a na boisku było widać walczącą drużynę. Pomimo tego, musimy przeanalizować to spotkanie, bo te dwie bramki straciliśmy zbyt łatwo.

Michał Kopczyński: Nie możemy tak zaczynać meczów, ale brawo dla drużyny za charakter i końcowe zwycięstwo. W kolejnych spotkaniach musimy wystrzegać się takich prostych błędów, bo w przyszłości takich wyników może się nie udać wyciągnąć. Cieszę się z kolejnych 90 minut na boisku i robię wszystko, co w mojej mocy. Przez ostatnie dwa tygodnie zagrałem więcej niż przez ostatnie dwa sezony, to jest dla mnie coś nowego.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.