Nemanja Nikolić na celowniku Portugalczyków - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Spekulacje: Nikolić w Porto?

Wiśnia, źródło: Record / Calcio Mercato - Wiadomość archiwalna

Według portugalskich mediów, włodarze FC Porto rozważają ściągnięcie do siebie Nemanji Nikolicia. Najlepszy strzelec Legii Warszawa w ubiegłym sezonie miał już nawet rozpocząć negocjacje z trzecią drużyną portugalskiej ekstraklasy poprzednich rozgrywek. Reprezentant Węgier od dłuższego czasu podkreśla, że chciałby spróbować sił w mocniejszej lidze. W umowie nie ma wpisanej klauzuli odstępnego.

O Nikolicia pytają kluby w każdym okienku transferowym. Jakiś czas temu napastnik odrzucił ofertę z ligi chińskiej, która była dla niego bardzo atrakcyjna. 28-latek chciał jeszcze pograć w Europie w silniejszym klubie niż Legia. Niedawno pojawiła się takżę informacja, że angielskie Fulham chętnie widziałoby "Niko" w swojej kadrze.

Z kolei włoskie media donoszą o tym, że Pescara zainteresowana jest sprowadzeniem Michała Pazdana, a transfer ma opiewać na 2 miliony euro.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.