REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 4. rundzie el. Ligi Mistrzów

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa pokonała w dwumeczu słowacki AS Trencin i tym samym awansowała do 4. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Na tym etapie rozgrywek legioniści będą rozstawieni, co oznacza, że mogą trafić na potencjalnie słabszych przeciwników. Jeśli odpadną - mają zapewnioną grę w fazie grupowej Ligi Europy. Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia o godzinie 12. Mecze zaplanowano na 16-17 i 23-24 sierpnia.

Potencjalni rywale Legii:

Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 25.775
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - 25.625
FC Kopenhaga (Dania) - 24.720
Hapoel Beer Szewa (Izrael) - 4.725
Dundalk FC (Irlandia) - 2.590

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (96)

+dodaj komentarz
STEFANNN - 05.08.2016 / 09:57, *..zuromin.vectranet.pl

ale szczęscie, że nie trafią na AS Monaco

odpowiedz
czempions lig - 05.08.2016 / 07:16, *..awacom.net

legia powinna awanoswac

odpowiedz
L L L - 04.08.2016 / 20:25, *..centertel.pl

Byle na kogo byśmy nie trafili,i tak wygramy.
Tylko LEGIA.

odpowiedz
Olek Kibolek - 04.08.2016 / 18:46, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Napisze do Was, drogie dzieciaki, dokladnie jak napisalem przed chwila mojemu kumplowi :
Pilkarsko: - Dundalk, Kibolsko: -Dinamo Zagreb, Logistycznie: -FC Kopenhaga
Podrozniczo: -Ludogorets Razagrats
Politycznie: -Hapoel Ber-Sheva
pzdr.

odpowiedz
(L) - 04.08.2016 / 17:12, *..centertel.pl

Obojętne kto.
Żeby awansować to trzeba być lepszym w dwumeczu.
Nie ważne czy to będzie Kopenhaga czy Dundalak

odpowiedz
grzesiek - 04.08.2016 / 16:54, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bracia jutro bawimy sie w zaklinaczy o 12 cala Legia w mysli powtarza "wszystkie sily tego swiata i dobre i zle sprawcie by w 4 rundzie trafic dundalk ;D
Wersja dla katolikow: o 12 wszyscy klekamy w pracy a ulicy czy tez domu i prosimy Boga o rychłe wylosowanie dundalk.

;D

odpowiedz
maro L - 04.08.2016 / 16:31, *..agg2.kle.prp-wtd.eircom.net

zycze sobie i wszystkim zielonej wyspy

odpowiedz
jasnowidz - 04.08.2016 / 15:10, *..dynamic.chello.pl

Niestety, ale wg mojej wizji trafimy FC Kopenhaga :( A raczej rzadko kiedy moje wizje się nie sprawdzają.

odpowiedz
MACIO - 04.08.2016 / 14:52, *..214

dAWAĆ TYCH dUNDALIKÓW

odpowiedz
(L) - 04.08.2016 / 13:58, *..play-internet.pl

A dawac zydkow z Hapoela.

odpowiedz
(L)opez - 04.08.2016 / 13:10, *..play-internet.pl

Czy wie ktoś o transmisji piątkowego losowania jaka stacja TV transmituje. (może redakcja wie)

Redakcja (LL!): Canal+ Sport i uefa.com

odpowiedz
eeee - 04.08.2016 / 12:44, *..centertel.pl

Prawda jest taka ze nikt w tych eliminacjach nawet te Dundalk nie gral takiej padaki jak Legia :-( Raczej nie mamy szans na LM bo po tym co pokazujemy na boisku jestesmy pilkarsko najslabsi na tym etapie i niech nikogo nie zmyli to rozstawienie...

odpowiedz
juri - 04.08.2016 / 11:51, *..centertel.pl

@Maćko, racja. Obstawiam ze w Kopenhadze to nie wygra nawet Real czy Barca jesli awansuja do LM. Bardzo ciezki teren.

odpowiedz
grzesiek - 04.08.2016 / 11:11, *..dynamic.gprs.plus.pl

MAREK SAGANOWSKI MOGŁEŚ POCZEKAĆ JESZCZE ROK Z ZAKOŃCZENIEM KARIERY

odpowiedz
Rogal - 04.08.2016 / 11:09, *..internetdsl.tpnet.pl

nie zapeszajmy, ale coś czuję że to naprawdę będzie piękne stulecie....

odpowiedz
Maćko - 04.08.2016 / 10:45, *..dynamic.chello.pl

Tylko Dundalk i ew Hapoel w zasięgu. Reszta to juz zdecydowanie wyzsza pólka i o ile z Ludogorcem czy Dinamo mozna podjac walke to FC Kopenhaga goli wszystkich ile chce zwlaszcza u siebie.... Oby nie duńczycy.

odpowiedz
grzesiek - 04.08.2016 / 10:44, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pier****cie jak stare baby :)
Portugalia ledwo z grupy wyszla i zdobyla ME.
Pilka nozna sie zmienia. Jakies 5 sezonow temu faze grupowa ligi europy byscie wzieli z pocalowaniem reki. A teraz jest szansa jak nigdy na faze grupowa ligi mistrzow i narzekacie. Tez bym wolal zebh druzyna grala lepiej. Ale nie mozna miec wszystkiego. Wylosujemy hapoel lub irlandczykow wierze w to gleboko

odpowiedz
mzeromski - 04.08.2016 / 10:31, *..pljtelecom.pl

ja się pytam .. czemu Starzyński jeszcze nie jest u nas ??
cena 300tys zł za niego..
za Dude byłby idealny
Leśny obudź się !!

odpowiedz
@puzon brd - 04.08.2016 / 10:18, *..dynamic.chello.pl

Po co? Zebysmy odpadli?

odpowiedz
eth - 04.08.2016 / 10:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gra fatalna, odkąd przyszedł Hasi Legia nie miała dobrego meczu (no, powiedzmy poza Wisłą Płock). I ciągle się będę upierał że to w trenerze problem. Mam nadzieje ze awansujemy do LM bo oznacza to taką gotówkę że może wreszcie kupimy jakichś piłkarzy dzięki którym bedziemy mogli odskoczyc reszcie w Ekstraklasie - choć w LM dostaniemy wciry, nawet jak trafimy na Leicester.
Jeśli chodzi o IV runde eliminacji - Dinamo bardzo trudne do przejscia, przy tej grze i taktyce prawie nie możliwe. Kobenhavn niemozliwe do przejscia. Łudogorec da sie przy lepszej grze, Hapoel podobnie jak Bułgarzy a Dundalk pewnie najłatwiej choć trzeba bedzie sie pilnowac

odpowiedz
pppt - 04.08.2016 / 09:55, *..adsl.inetia.pl

a własnie, tak sobie przypomniałem...ciekawe która kulka bedzie ciepła, a która zimna? ;)))

odpowiedz
do Legia83 - 04.08.2016 / 09:11, *..dynamic.gprs.plus.pl

Należy nam się? To nie 3 rogi i karny. Należy się tym, którzy reprezentują odpowiedni poziom. Jeżeli podstawowym graczem jest Kucharczyk, tzn., że nam się nie należy.

odpowiedz
puzon brd - 04.08.2016 / 09:04, *..static.ip.netia.com.pl

TYLKO DINAMO!

odpowiedz
jjhi - 04.08.2016 / 09:03, *..centertel.pl

Nie ma szans na faze grupowa z taka gra powiedzmy sobie szczerze a trafic akurat na Dundalk tez raczej nam sie nie uda...

odpowiedz
Mk - 04.08.2016 / 08:17, *..centertel.pl

Z taka gra to tylko Dundalk wydaje sie do przejscia

odpowiedz
(L) - 04.08.2016 / 08:12, *..34

Dundalik i znowu całe wyspy się zjadą :D

odpowiedz
@rututu - 04.08.2016 / 08:10, *..dynamic.chello.pl

Z kims zagrac trzeba

odpowiedz
tekken (L) - 04.08.2016 / 07:42, *..84

Trzeba kupić sprawdzonego rozgrywającego. Moje typy: Plizga, Mila, Rado. Każdy z nich wzmocni klub.

odpowiedz
rututu - 04.08.2016 / 07:39, *..59

Piszecie, że chcecie Dundalk FC, ale oni wyepali BATE 3:0 ;)
Także, jak komuś zależy na LE to dobry wybór.

odpowiedz
Hell - 04.08.2016 / 06:46, *..dynamic.chello.pl

Z taka grą to na pewno najlepiej na Dundalk FC (Irlandia)trafić Leśny trzeba z 2 transfery do pomocy ,skrzydłowy i defensywny ;)

odpowiedz
Sektory gosci - 04.08.2016 / 04:48, *..centertel.pl

Hapoel 800; Dinamo 1600, Kopenhaga 1900, Dublin (najprawdopodobniej tam) 2600, Bułgaria 2000 /na narodowym; raczej nie dopuszcza ligowego stadioniku w Razgardzie/... Ciekawe czy oprócz Dynama i Dunczykow u nas ktoś wypelni klatke... :)

odpowiedz
Lmp93 - 04.08.2016 / 04:34, *..centertel.pl

Czyżby powtórka z 2011? Wtedy 3. runda 1.0 wyj, 0.0 dom... a potem :) :)

odpowiedz
nie udawaj greka - 04.08.2016 / 04:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co wy z tym olimpiakosem? Przecie obecnie greckie kluby jadą na marce wyrobionej wcześniej.

odpowiedz
Braciszku z fartem - 04.08.2016 / 03:01, *..124

Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - nie do przejścia przy obecnie prezentowanym poziomie gry
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - do przejścia na mega farcie, którego limit został już chyba wykorzystany
FC Kopenhaga (Dania) - do przejścia na mega farcie, którego limit został już chyba wykorzystany
Hapoel Beer Szewa (Izrael) - 50/50 i troche farta
Dundalk FC (Irlandia) - 60/40 podobny poziom sportowy który obecnie prezentuje Legia

Udanego losowania życze, z fartem

odpowiedz
LegiaCieniasy - 04.08.2016 / 02:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia jest obecnie słaba jak kupa i wątpię, żeby awansowała do LM. Ludogorets z miejsca zmiecie Legię ze 3,4-1 w dwumeczu, Dinamo też pewnie ją ogra, Kopenhaga wydaje się być mocna. Ogólnie wszystkie rozstawione zespoły wyglądają mega słabo i pewnie więcej nierozstawionych wejdzie do LM niż rozstawionych. Polacy nigdy nie mają w niczym farta, więc marzenia o Dundalk raczej można sobie darować. Beer-Sheva byłby idealnym wyzwaniem na tak słabą Legię.
Hasi niech zacznie grać Prijo i Niko, bo zarzekał się, że jego zespół będzie grał piłką, a w każdym meczu kaszana i obrona Częstochowy.
Nie wiem czy coś Legię uratuje. Niby ma przyjść Ofoe, kolejny bez przygotowania. Dąbrowski, który już grał w tym roku w pucharach w innym zespole, więc on na ligę co najwyżej, no i ewentualnie ktoś jeszcze. Może ten Gunnarson, ale Legia lubi rozsiewać takie plotki, że weźmie kogoś dobrego. Jeszcze trzeba wkomponować graczy w zespół i zgrać.
Moim zdaniem Hasi nic z tego nie skleci, bo nie widać żadnej poprawy z meczu na mecz. Póki co jedynym pozytywem z tego gościa, to fakt, że namówił do gry tu Moulina, Langil nie wygląda póki co na wzmocnienie, ale wiadomo, ma czas. Taktyka Legii to play-offy, to będzie żałosna obrona i liczenia na dogranie jednej piłki w meczu do Nikolića i przejście na remisie bramowym na wyjeździe lub jakaś inna opcja prześlizgnięcia się, po czym Hasi zostanie obwołany cudotwórcą w polskiej piłce i postawi mu się pomnik przed stadionem Legii.

odpowiedz
Ggg - 04.08.2016 / 02:40, *..centertel.pl

Ciezko bedzie trafic ten Dundalk szansa 1 do 5 wiec mala.... i jeszcze trzeba dac wiare ze tam nie ma zadnego kolesioatwa ale cos mi mowi ze 'wylosuje' ich cweltic..

odpowiedz
przemo81 - 04.08.2016 / 01:49, *..dsl.dynamic.simnet.is

powiem tak, jeśli chcemy w tej piłkarskiej europie zaistnieć, już nie chodzi mi o sam awans do tej Ligi Mistrzów, nie możemy się z tego grona obawiać nikogo

odpowiedz
RoSa - 04.08.2016 / 01:33, *..centertel.pl

Plan minimum wykonany, i wyglądało to jakby co niektórzy tylko minimum z siebie dali. Mam nadzieję ze forma pójdzie w górę i szkoda tylko ze panowie prezesi walczący szumnie o LM znów czekają ze wzmocnieniem drużyny do samego końca. Wiadomo ze te "wzmocnienia" nie wejdą z marszu do drużyny co widać po Langilu bo na to trzeba czasu, no ale zawsze będą mogli powiedzieć że przecież my zrobiliśmy wszystko. Z tą formą (bo tu i oczy i zęby bolały)nawet jako rozstawiona, Legia będzie miała ciężko z każdym wylosowanym przeciwnikiem, czy to będzie FC Kopenhaga, Dynamo Zagrzeb czy przez większość niedoceniany Dundalk.

odpowiedz
RoSa - 04.08.2016 / 00:54, *..centertel.pl

Plan minimum wykonany, i wyglądało to jakby co niektórzy tylko minimum z siebie dali. Mam nadzieję ze forma pójdzie w górę i szkoda tylko ze panowie prezesi walczący szumnie o LM znów czekają ze wzmocnieniem drużyny do samego końca. Wiadomo ze te "wzmocnienia" nie wejdą z marszu do drużyny co widać po Langilu bo na to trzeba czasu, no ale zawsze będą mogli powiedzieć że przecież my zrobiliśmy wszystko. Z tą formą (bo tu i oczy i zęby bolały)nawet jako rozstawiona, Legia będzie miała ciężko z każdym wylosowanym przeciwnikiem, czy to będzie FC Kopenhaga, Dynamo Zagrzeb, czy przez większość niedoceniany Dundalk. Po tym jak frajersko oddaliśmy awans z Celtikiem za co cały sztab powinien popełnić tradycyjne seppuku (do dziś nie potrafię zrozumieć jak to się stało???) i mając świadomość że od przyszłego roku będzie jeszcze trudniej to serce boli że te wzmocnienia będą robione na ostatnią chwilę. Czuję że jeszcze będą czekać do losowania czy aby na pewno opłaca się wydać kasę.

odpowiedz
LEGIA i OLIMPIA - 04.08.2016 / 00:48, *..tbcn.telia.com

dundalk albo FC kopenhaga

odpowiedz
@(L)ychu - 04.08.2016 / 00:36, *..play-internet.pl

Wiadomo ze dopoki pilka w grze wszystko jest mozliwe ale dla Dundalk 4 runda i wyjscie na boisko przy hymnie LM to spelnienie marzeń w dodatku oni juz oblewają faze grupowa LE i raczej tam sie skupia na grze a 4 runde LM potraktuja jako przygode.

odpowiedz
Msp - 04.08.2016 / 00:30, *..centertel.pl

Wiecie co jest najlepsze? Ze my modlimy sie o Dundalk a wszyscy nierozstawieni modlą sie o to zeby trafic na nas ;-)

odpowiedz
(L)ychu - 04.08.2016 / 00:20, *..play-internet.pl

Panowie czy naprawde wydaje sie wam ze ci irlandczycy sa pewniakiem do pokonania. Nic bardziej mylnego to piłka wyspiarska wiec uważajmy z takimi opiniami. Pozdro(L)!!!


odpowiedz
tylko nie dunów ... - 04.08.2016 / 00:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dajte Dinamo!

odpowiedz
TRANSMISJA LOSOWANIA - 03.08.2016 / 23:48, *..centertel.pl

Info: Losowania będzie w piątek o 12:00, transmisja na żywo w CANAL+SPORT.

odpowiedz
Lukasz - 03.08.2016 / 23:48, *..dynamic.mm.pl

do Dickson Chotowski : jak chcesz ściągnąć do polskie ligi relatywnie młodego gościa, który ociera się o kadre, w głowie ma ciepłe klimaty, a nie kopanie się za grosze w Polsce (o czym mówił wcześniej dosyć otwarcie) ? Wszołek to plotka, która nie ma zupełnie żadnych podstaw.

odpowiedz
Lukasz - 03.08.2016 / 23:44, *..dynamic.mm.pl

oglądałem Ludogorec z Crvena Zvezda, i powiem tak - jak Legia się nie ogarnie, to obskoczy ostry w%$%^$ trafiając na tą drużynę ... Żydków lepiej też nie trafić, skoro potrafili przejść Olympiakos. Dinamo też wielka niewiadoma. Jedynie Dundalk wydaje się tzw pewniakiem :)

odpowiedz
Pablo333 - 03.08.2016 / 23:40, *..dynamic.chello.pl

Byle nie Kopenchaga... :) Dobrze, że mamy jeszcze 2 tygodnie do pierwszego meczu, jeszcze ktoś dołączy, drużyna trochę lepiej się ogra... Powinno być lepiej, a jeśli myślimy o awansie to MUSI być lepiej, a okazję mamy naprawdę niecodzienną!

odpowiedz
uefa&cweltic koalicja - 03.08.2016 / 23:39, *..ip-94-23-150.eu

O Dundalk możemy zapomnieć bo ta kulka już się grzeje dla cwelticu :)

odpowiedz
taka prawda - 03.08.2016 / 23:32, *..dynamic.chello.pl

5 rozstawionych i 5 tylko czeka na kulke z karteczką "DUNDALK FC" :D heheheh

odpowiedz
Janek - 03.08.2016 / 23:32, *..centertel.pl

Powiem wprost to bedzie cud z taka gra. Czerczesow sie pewnie lapie za glowe jak widzi jak my gramy. Zmiany albana sa niezrozumile. Kuchy jodla i bulgar natuchmiast na lawke oni graja piach. Pozdro dla kibicow tu zawsze jest liga mistrzow .

odpowiedz
@kdkfff - 03.08.2016 / 23:31, *..centertel.pl

Hapoel po tym co pokazal z Olympiakosem wydaje sie trudny. Generalnie trseba sobie jawno powiedziec ze tylko Dundalk daje nam realne szanse na awans.

odpowiedz
mgr - 03.08.2016 / 23:29, *..torservers.net

UEFA dawać nam Dundalk!!! Należy nam się za akcje z cwelticem i prezent na 100-lecie!

odpowiedz
Lfan - 03.08.2016 / 23:28, *..dynamic.chello.pl

Wszystko zależy od szczęścia, ale z drugiej strony w LE żeby wyjsc z grupy to też trzeba pokonać rywali na podobnym poziomie przynajmniej, a nawet mocniejszych więc lepiej wejść do LM, powalczyć o REALNE 3 miejsce w grupie dające "spadek" do 1/16 LE i przy okazji zgarnąć worek pieniędzy a nie ochłapy w LE.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 03.08.2016 / 23:21, *..range109-145.btcentralplus.com

Lesny, podejmij ryzyko, kup Wszolka i belga. Dajmy sobie maksymalna szanse.

odpowiedz
kdkfff - 03.08.2016 / 23:20, *..dynamic-ww-02.vectranet.pl

jak wylosujemy dundalk badz hapoel juz awans mamy zapewniony im wystarczy grupa ligi europy jak nam do tej pory pozostale trzy zespoly zjedza nas by grac w lidze mistrzow ale juz slysze te slowa "znowu czegos zabraklo" gramy piach straszny ogladac sie tego nie dalo...

odpowiedz
Lfan - 03.08.2016 / 23:18, *..dynamic.chello.pl

No dobra Leśny to teraz czekamy na wzmocnienia! Dawaj tego Islandczyka !

odpowiedz
vgd - 03.08.2016 / 23:13, *..rev.poneytelecom.eu

Jaka Kopenhaga ludzie to jest najsilniejszy klub z mozliwych do wylosowania. Nawet Dinamo nie jest takie mocne. Mówie wam. Oni koszą wszystkich po 5:0 czy 6:0 w lidze.

odpowiedz
benn hasi - 03.08.2016 / 23:12, *..200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam.Panowie gdzieś tu jest haczyk bo jedni mowią ze tylko Dundalk FC pokanoamy a inni ze nawet ich nie . O co tu chodzi ? skad wiecie z kim zagramy i skad znacie juz wyniki ?
przeciez wyraznie pisza ze mecze sa za 2 tyg i losowanie 6 . uwazam ze wszystko jest mozliwe co myslicie ? jak by co gdzie zapisac sie na wyjazd i mecz ?

odpowiedz
Gp - 03.08.2016 / 23:02, *..dynamic.chello.pl

Paradoksalnie jeżeli Legia awansuje do ligi mistrzów
To trzeba sobie powiedzieć że bardziej po cwelticu zasługiwała na awans no. Ale cóż. Tak bywa. Za to kochamy...

LLLLLEEEGGGIIJAAAA

odpowiedz
matherhorn - 03.08.2016 / 23:00, *..class100.petrotel.pl

Legia odpadnie z każdym z tej piątki. Zresztą być najgorszą ekipą w LM żaden zaszczyt a w LE może wpadnie jakiś punkt.

odpowiedz
Matt - 03.08.2016 / 22:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nieodparte wrażenie, że trafimy kogoś z dwójki Hapoel, Dundalk. Boję się natomiast tej Kopenhagi.

odpowiedz
Michau - 03.08.2016 / 22:58, *..play-internet.pl

Dawac Dundalk.
To by dopiero byla droga do LM :)
Zrinski-trenczyn-dundalk :)
Bol dupy u kibicow innych druzyn z eklapy bylby epicki.
Bo jakto tak, ze to nie fair ze Legia ma zawsze farta.
A fakt jest taki, ze Legia przez ostatnie 5 lat ciezko zapracowala na swoje punkty rankingowe i teraz to moze zaprocentowac !!! :)

odpowiedz
ejkaluu - 03.08.2016 / 22:56, *..dynamic.chello.pl

Brać tego Kału do Legii. Kozak. A nie jakieś wynalazki. Do tego Wszolek i ten z Norwich i gitara.

odpowiedz
UEFAfriends - 03.08.2016 / 22:56, *..132

Zobaczycie że Dundalk F.C. wylosuje cweltic tak jak dzisiaj dostał dwa karne byleby tylko nie odpaść z kazachami ....

odpowiedz
k3425 - 03.08.2016 / 22:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Znając szczęście Legii w losowaniach to będzie Dundalk FC lub Hapoel

odpowiedz
e(L)o - 03.08.2016 / 22:54, *..sieradz.vectranet.pl

Szczęście w końcu Legię opuści...ileż można fartownie awansować. Kopenhaga, albo Zagrzeb,

odpowiedz
johnny39 - 03.08.2016 / 22:53, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud - wylosuj nam Dundalk Football Club !!!!

odpowiedz
Kedar - 03.08.2016 / 22:52, *..dynamic.chello.pl

Przy takiej grze to nawet Dundalk będzie ciężkim przeciwnikiem. Ewenementem jest to, że Legia gra stylowo najgorzej od dawien dawna a może awansować do LM.

odpowiedz
Xavier Abardonado - 03.08.2016 / 22:51, *..dynamic.chello.pl

na pewno nie Dinamo i nie FC Kopenhaga.
Najlepiej FC Dundalk albo Ludogo.Razg.

odpowiedz
Tylko Legia - 03.08.2016 / 22:51, *..dynamic.chello.pl

Będzie awans!!! Czuję to jak nigdy :)))Nie ważne jak styl, ważna kolejna runda, na styl jestem gotów poczekać, jeżeli awansują do LM.

odpowiedz
fanslegion - 03.08.2016 / 22:51, *..play-internet.pl

każdy z potencjalnych rywali jest do pokonania. podobno wykupili Peszkę z Lechii....

odpowiedz
rako87 - 03.08.2016 / 22:50, *..static.chello.pl

Kopenhada i w naszym zasięgu i nikt nie będzie pie...lil jak odpadniemy, ze sa slabi...

odpowiedz
ziuuuu - 03.08.2016 / 22:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko Dundalk! Po oglądaniu dzisiejszego meczu stwierdzam, że przy takiej gdzie to tylko z Dundalkiem mamy szansę!

odpowiedz
Ehhhh - 03.08.2016 / 22:50, *..dynamic.gprs.plus.pl

Rozstawienie ze idz Pan w ch...
CIEZKO BEDZIE...
Chyba ze Irlandczykow trafimy to ok

odpowiedz
Ja - 03.08.2016 / 22:49, *..252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tylko Dundalk!!!!! Ale bez wzmocnień to i tutaj może być wtopa

odpowiedz
WojtekG-HAD - 03.08.2016 / 22:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Łatwiejszych już w przyszłości nie będzie. Awans obowiązkiem. Jedynie Kopenhaga coś gra, Dynamo tak fifty-fifty, ale Hapoel, Dunalk i Łudo są do zrobienia, nawet z taką grą, jaką prezentujemy obecnie.

odpowiedz
Eh - 03.08.2016 / 22:49, *..dynamic.chello.pl

Z taką formą to tylko z Dundalk mamy szansę i to grając na 200%...

odpowiedz
Ryniek - 03.08.2016 / 22:49, *..dynamic.chello.pl

No to Dundalk poprosze.

odpowiedz
Legia83 - 03.08.2016 / 22:47, *..121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

po dzisiejszej grze to dundalk jedynie w zasięgu.

odpowiedz
Witkacy - 03.08.2016 / 22:46, *..147

Dundalk!!! Po takiej nieobecności naležy nam się!!!

odpowiedz
miro - 03.08.2016 / 22:46, *..0

Daj Boże fc dundalk. niech szczęście będzie z nami do końca bo z taką grą.....

odpowiedz
Grajcie na Rzeźniczaka - 03.08.2016 / 22:46, *..dynamic.chello.pl

Po dzisiejszym meczu to szanse na awans mamy jedynie w przypadku wylosowania Irlandczyków. Ci jednak pewno trafią na Celtic, który jest oficjalnie ciągnięty za uszy jak się tylko da (dziś karne plus czerwone kartki dla rywali w doliczonych minutach I i II połowy).

odpowiedz
krys008 - 03.08.2016 / 22:46, *..4

Byłoby pięknie!!!
Może nie ma tego błysku, może to jeszcze nie jest ta drużyna o jakiej marzymy, ale kurczę jest tak blisko!!!!!

odpowiedz
walo - 03.08.2016 / 22:45, *..dynamic.chello.pl

Oby nie Kopenhaga

odpowiedz
macca88 - 03.08.2016 / 22:44, *..2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

dajcie irlanczykow

odpowiedz
mlody - 03.08.2016 / 22:43, *..dynamic.chello.pl

Hehe teoretycznie słabsi .
Od każdego dostaniemy w dupę, z takim kucharczykiem co na pustaka nie potrafi strzelic.

odpowiedz
KultularnyKibic - 03.08.2016 / 22:43, *..devs.futuro.pl

będzie LM !!!

odpowiedz
VS - 03.08.2016 / 22:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dundalk FC (Irlandia) - 2.590

odpowiedz
Macs - 03.08.2016 / 22:42, *..dynamic.chello.pl

Irlandia i lecimy.

odpowiedz
Dhsh - 03.08.2016 / 22:42, *..188.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch

Dawac dundalk lub hapoel... oby nie razgrad...

odpowiedz
Jano - 03.08.2016 / 22:42, *..adsl.inetia.pl

Dundalk dawać ! tu i tam bedziemy grać jak u siebie!!!

odpowiedz
eL - 03.08.2016 / 22:41, *..dynamic.chello.pl

BOŻE, PROSIMY O DUNDALK F.C. !!!!

odpowiedz
m4pierwszy - 03.08.2016 / 22:41, *..eaw.com.pl

pieknie pieknie pieknie !

odpowiedz
Cch - 03.08.2016 / 22:41, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dawac irlandie ;)

odpowiedz
Piotr - 03.08.2016 / 22:41, *..229.ipv4.supernova.orange.pl

Ze sportowego punktu widzenia, najlepszy byłby FC Dundalk , kibicowski oczywiście Dinamo Zagrzeb..

odpowiedz