fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk: Styl był nieważny

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Dla nas nieważny był styl, ale awans do kolejnej rundy. Udało nam się to zrobić, zagrać na zero z tyłu i to jest najważniejsze. Teraz czekamy już na piątkowe losowanie. Możecie mówić, że gramy słabo, ale my robimy swoje. Z roku na rok zbieramy coraz więcej doświadczenia i to procentuje. Nie prezentujemy porywającej piłki, jednak przechodzimy dalej nie dzięki stylowi, a głowie - powiedział po meczu Michał Kucharczyk.

Pomocnik nie upatruje żadnego słabego przeciwnika w kolejnej fazie. - W 4. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów nie ma już słabych rywali. Są tam klasowe zespoły. Każdy chciałby trafić na Dundalk, lecz nie zapominajmy, że wyeliminowali oni Bate Borysów. Przed nikim nie będziemy cofać się do obrony. Dzisiaj czekaliśmy na kontry, które mogły się zakończyć golem. Mieliśmy dobry wynik z wyjazdu, który dawał nam trochę bezpieczeństwa - zakończył pomocnik Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.