fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecze Legii w 4. rundzie el. Ligi Mistrzów w TVP

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Oba spotkania Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów będą transmitowane w TVP 1 oraz sport.tvp.pl, a także w jednym z kanałów Canal+. Mecze tej fazy odbędą się 16-17 sierpnia i 23-24 sierpnia. Losowanie par odbędzie się 5 sierpnia o godzinie 12:00, a transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Canal+ Sport.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
do Pedro - 05.08.2016 / 08:10, *..cws.sco.cisco.com

Spadaj na onet, kmiocie.

odpowiedz
do Pedro Pedro - 05.08.2016 / 08:01, *..fresenius.de

trol z Ciebie :)

odpowiedz
do Pedro - 05.08.2016 / 00:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Idź podkladać butelki w śmietniku, może znajdziesz tam jakiś kod?

odpowiedz
do Pierwszy mecz - 04.08.2016 / 21:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

to wykaże losowanie. Jeśli w danej parze Legia zostanie wylosowana jako pierwsza, to pierwszy mecz gramy u siebie. Tak mi sie zdaje, dobrze jakby ktoś potwierdził

odpowiedz
Do pierwszy mecz u siebie - 04.08.2016 / 20:16, *..centertel.pl

A umiesz czytać,że jutro jest losowanie ?

odpowiedz
nieznany - 04.08.2016 / 19:14, *..siedlce.domtel.com.pl

a ja sie ciesze bo mam ten kanal w przeciwiestwie do tego polszmatu wczoraj szukalem transmisji ale wszystko poblokowali i nie ogladalem meczu

odpowiedz
xz - 04.08.2016 / 18:52, *..dynamic.chello.pl

Wolę Canal+Sport niż słuchać szpaka...

odpowiedz
Pierwszy mecz u siebie czy na wyjedzie? - 04.08.2016 / 18:47, *..static.chello.pl

???

odpowiedz
HD - 04.08.2016 / 18:42, *..dynamic.chello.pl

gitarra, w końcu mecz w HD.

odpowiedz
Pedro - 04.08.2016 / 18:40, *..dynamic.chello.pl

Relacje z czegokolwiek w pr. 1 są beznadziejne jak cała TVPiS. No ale może stary komuch Szpaku znowu powie: "...a na pytanie gdzie jest ta Legia odpowiadam - w Lidze Mistrzów..." To jedyna pociecha z transmisji w tej badziewnej telewizji, której oprócz Kółka Różańcowego nikt nie ogląda.

odpowiedz
L od 1986 - 04.08.2016 / 18:24, *..play-internet.pl

A może a kiepską formą, bez wielkich gwiazd i stylu...
ale jednak w Lidze Mistrzów? Jezu, zrób to dla fanatyków! W piłkarzy nie wierzę, ale Ty możesz tego dokonać!

odpowiedz
hm - 04.08.2016 / 18:15, *..warszawa.vectranet.pl

Super, dziękujemy TVP! :)

odpowiedz
imp - 04.08.2016 / 18:05, *..static.chello.pl

kurcze blaszka, wczoraj wykupiłem polsat sport na miesiąc z tego powodu :)

odpowiedz
hawryl74 - 04.08.2016 / 18:03, *..19-1.cable.virginm.net

W końcu transmisja w normalnych kanałach.
Ten cwelsat z tym cwelorzem na czele niech się gonią.

odpowiedz
Pawelku - 04.08.2016 / 18:02, *..30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

WSZYSCY NA LAZIENKOWSKA 3
Komplet musi być

odpowiedz
ostet - 04.08.2016 / 17:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Cała Polska zobaczy fatalną grą drewniaka kucharczyka i każdy się będzie zastanawiał jakim cudem takie drewniane beztalencie jest jeszcze w Legii, Egebenge i Żewłakow przybądźcie się tej drewnianej łamagi!!!

odpowiedz
Trytek - 04.08.2016 / 17:42, *..193

jutrzejsze losowanie w Eurosport1 tez :)

odpowiedz
Trytek - 04.08.2016 / 17:39, *..193

losowanie i w Eurosport1

odpowiedz