REKLAMA

Dundalk FC rywalem Legii w 4. rundzie el. Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek w Nyonie odbyło się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Na tym etapie rozgrywek przeciwnikiem Legii będzie Dundalk FC. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 16 lub 17 sierpnia na mającym ponad 50000 miejsc stadionie Dublin Arena (Aviva Stadium), natomiast rewanż 23 lub 24 sierpnia w Warszawie. Przegrany w dwumeczu automatycznie awansuje do fazy grupowej Ligi Europy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (168)

+dodaj komentarz
rob bandit - 05.08.2016 / 21:05, *..opera-mini.net

jeszcze nie awans,ale pół otwarte drzwi do LM-lecz trzeba wywalić je z futryną(pokonać iroli ze wsi zabitej dechami)żeby mieć satysfakcję,pózniej niech się dzieje co chce...F O R Z A L E G I A ! ! !

odpowiedz
Matt - 05.08.2016 / 20:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dundalk co prawda jest może najsłabszym z możliwych przeciwników, ale BATE dostało od nich baty. 3:0 to nie jest przypadek.

Panie i Panowie, jeszcze nie awansowaliśmy. Gramy o historyczny sukces albo historyczny blamaż.

odpowiedz
fantom - 05.08.2016 / 19:57, *..dynamic.chello.pl

na razie sie nie podniecam, zobaczymy po pierwszym meczu.

odpowiedz
kdS - 05.08.2016 / 19:45, *..dynamic.chello.pl

jak ich przejdą przerzucam się na LM-y

odpowiedz
Kiki - 05.08.2016 / 19:18, *..centertel.pl

Mam marzenie aby komentator ten sam znowu po 21 latach wypowiedzial znowu tamte slowa ..."gdzie jest teraz Legia?w lidze mistrzów"
... To.marzenie jest tak blisko!!!!! Bilet kupiony.Odliczam dni.

odpowiedz
qba - 05.08.2016 / 18:00, *..promax.media.pl

w całej tej euforii nie zapominajmy że jeszcze trzeba rozegrać 2 mecze by zagrać w Lidze Mistrzów.
A łatwo nie będzie bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się spinał na jakiś Dundalk tak samo jak nikt nie spina się na Termalice od której dostaliśmy 0:3.
Z drugiej strony rywale choć słabi są jednak zgrani a u nas pomoc to jeden wielki burdel.

odpowiedz
ostet - 05.08.2016 / 17:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

trzeba pamiętać że mamy fatalnego zawodnika w składzie i oni jak sobie pooglądali fatalną gre drewniaka kucharczyka na Tou Tube to też się cieszą z losowania

odpowiedz
leho70 - 05.08.2016 / 17:44, *..2

choć byli mocniejsi nie wyszło z rumuńską steaua, najbliżej było z celtic, a teraz nic nie grają, ale mają furę szczęścia - jeśli nie teraz to chyba za następne 20 lat,

odpowiedz
co z wami - 05.08.2016 / 17:11, *..internetia.net.pl

beznadzieja, co to za rywal, lata oglądałem piłkę i o nich nie słyszałem, była kopengaha i zagrzeb to by było co oglądać, trzeba mieć jakieś ambicje, albo czujemy się mocni i idziemy do przodu, albo awansujemy dzieki fartowi, ja tego nie kupuje

odpowiedz
Sebo(L) - 05.08.2016 / 16:54, *..slupsk.vectranet.pl

Do tych,którzy tonują nastroje po losowaniu. Ludzie jeśli mamy obawiać się dwumeczu z półamatorską drużyną z ligi irlandzkiej,która poziomem zbliżona jest bardziej do naszej drugiej ligi to czego my mamy szukać w ogóle w Europie?! Irlandczycy pokonując BATE dokonali cudu,a ten dwa razy się nie zdarza. Legia po prostu nie ma prawa nie awansować do Champions League.

odpowiedz
bat - 05.08.2016 / 16:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie! Dla teraz albo nigdy- ta dysjunkcja mi się nie podoba.
Po prostu jest okazja i trzeba ją wykorzystać dla dalszego rozwoju Legii. Wzmocnienia składu teraz nic nie dadzą. Trzeba rozsądnie się przygotować i sportowo na styl irlandzkiej gry. Ściągnąć filmy.
Na Starzyńskiego za późno, zresztą był bezradny z przeciętnymi Dunami. Lepszy Mierzej, bo strzela z dystansu dużo bramek i ma dość wschodu, swoje zarobił i będzie chciał się przypomnieć i kadrze i Europie. Poza tym, to był i jest najlepszy polski rozgrywający, dużo lepszy od Mączyńskich, Zielińskich i Starzyńskich razem wziętych.

odpowiedz
Arek - 05.08.2016 / 15:49, *..free.aero2.net.pl

Spokojnie, bo chyba większosść w przestworzach już lata. Oni na bank się przed nami nie położą i nie będą błagać o jak najniższy wymiar kary. Jeśli myślicie, że będzie łatwo to jesteście w błędzie. Owszem, trafiliśmy najlepiej jak można było, ale, że już jesteśmy w lidze mistrzów to lekka przesada. Dobrze, że pierwszy mecz wyjazd.

odpowiedz
frajerzy - 05.08.2016 / 15:16, *..210.atman.pl

Festiwal spazmów, a zapomnieliście, że...
""We wtorek Irlandczycy rozbili przed własną publicznością BATE Borysów 3:0, z którym rok wcześniej przegrali dokładnie na tym samym etapie rozgrywek.""

odpowiedz
elo - 05.08.2016 / 15:06, *..play-internet.pl

W Irlandii też się cieszą, że wylosowali najsłabszy zespół -Legię ! Taka prawda.

odpowiedz
matus007 - 05.08.2016 / 14:36, *..play-internet.pl

Przy dobrej dyspozycji Pazdana i Malarza gramy w LM niko czy prio coś ustrzelą pewne. Zobaczcie jak grało BATE piłkarze w ogóle nie skakali do piłek...

odpowiedz
klon - 05.08.2016 / 14:32, *..net.kth.pl

Ciekawe ile kosztowałoby sprowadzenie lewonożnego skrzydłowego (docelowo na lewą pomoc), bramkarza, prawego obrońce i jeszcze jednego napadziora ? 5mln euro ? jak tak to warto ! Mamy Ligę Mistrzów !

odpowiedz
Kipkorir - 05.08.2016 / 14:29, *..dynamic.chello.pl

Dokładnie, to losowanie może być dobrą "kartą przetargową" w przypadku rozmów z potencjalnymi kandydatami do wzmocnień.

odpowiedz
Miro - 05.08.2016 / 14:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak jak wcześniej tu ktoś pisał, Leśny sięgaj do kiermany i wykładaj kasę na Starzyńskiego. To jest człowiek którego potrzebujemy do tej zbieraniny wyrobników.

odpowiedz
ILE - 05.08.2016 / 14:16, *..warszawa.vectranet.pl

Leśny, ile to cie kosztowało? ;)

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2016 / 14:12, *..238

To raczej ostania szansa na awans. Jeśli teraz się nie uda, to już chyba nigdy..

odpowiedz
marian - 05.08.2016 / 14:09, *..static.ip.netia.com.pl

świetne losowanie, a argument, że łatwo pokonali Bate - tak grające w obronie Bate chyba każdy by pokonał https://www.youtube.com/watch?v=lTaWKUWfsQE

odpowiedz
marian - 05.08.2016 / 14:08, *..static.ip.netia.com.pl

świetne losowanie, a argument, że łatwo pokonali Bate - tak grające w obronie Bate chyba każdy by pokonał https://www.youtube.com/watch?v=lTaWKUWfsQE

odpowiedz
Dawid - 05.08.2016 / 14:08, *..kwidzyn.mm.pl

Wreszcie mamy szczęście

odpowiedz
Prawda jest taka ze ledow co Słowaków przesli - 05.08.2016 / 14:02, *..34

Z takim piachem jak graja jezeli mozna nazwac to wogole gra moze sie stac wszystko zeby tylko wygrali jeszcze za staska bym stawial wszystko i byl spokojny jezeli nie teraz to kiedy LM musi byc nasze (L).

odpowiedz
Ese - 05.08.2016 / 13:55, *..179

Brak słów... nie będzie też żadnego usprawiedliwienia jeśli się nie uda. 50 milionów złotych za wyeliminowanie półamatorskiej drużyny. Dopiąć transfer jeszcze jednego dobrego skrzydłowego, tym razem może kogoś ze znanym nazwiskiem, teraz z taką perspektywą będzie łatwiej.

odpowiedz
malcz - 05.08.2016 / 13:51, *..internetdsl.tpnet.pl

Ciekawe w fantasylidze na WP.PL, Vadis i Dąbrowski już w Legi....

odpowiedz
Sebo(L) - 05.08.2016 / 13:44, *..play-internet.pl

Mario żadnej euforii nie było po wylosowaniu Szachtara bo każdy sobie zdawał sprawę,że to bardzo mocny klub. Większy optymizm panował raczej kiedy na przeszkodzie stanął Rosenborg,który wówczas był faktycznie do pokonania. Nie porównujmy jednak tych klubów z półamatorami z Irlandii. Awans do Ligi Mistrzów to tym razem zakichany OBOWIĄZEK naszych piłkarzy!!

odpowiedz
207 - 05.08.2016 / 13:38, *..sferia.net

Oglądałem mecz Dundalk FC - BATE i Białorusini grali tak jakby nie chcieli wygrać.

odpowiedz
(L)odz - 05.08.2016 / 13:36, *..toya.net.pl

Dwa lata temu ograliśmy na mięko ST.Patrick,ówczesnego mistrza Irlandii,przyjmijmy że Dundalk jest lepszy od nich w ich amatorskiej lidze o jakieś góra 15%,My słabsi o jakieś 20%w co nie wierzę ,to tego awansu do LM nie da się spieprzyć,a BATE to cień kadry i zespołu sprzed lat dwóch czy trzech..to się musi udać i się uda.

odpowiedz
interga(L) - 05.08.2016 / 13:32, *..dynamic.chello.pl

Pamietajcie, ze to nie tylko szczęście. Legia ciułała te punkciki od 3 lat i nazbierała ich tyle, że przeskoczyła w rankingu całkiem dobre ekipy. Jest to efekt wielu lat ciężkiej pracy i przyzwoitej gry w Europie przez ostatnie lata. NIE MOŻEMY TEGO TERAZ spier...

odpowiedz
glock - 05.08.2016 / 13:23, *..router8.tygrys.net

Irlandczycy już są szczęśliwi, bo gra w Lidze Europy to dla nich największy sukces jaki osiągnęli dotychczas. Oczywiście nie zlekceważą Legii ale wiedzą, że szanse na awans mają małe, na pewno pamiętają też oklep jaki zebrał całkiem niedawno St Patrick's u siebie od Legii (0-5)
Zajebista sprawa , że mecz w Irlandii będzie na Avivie, po pierwszym meczu będziemy go opijać z Irolami w dublińskich pubach. Podobnie było jak graliśmy z St Pat's czy w eliminacjach do Euro2016.

odpowiedz
tomaszek1 - 05.08.2016 / 13:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak jest super ale nie możemy spocząć na laurach i nie wolno ich lekceważyć zwłaszcza piłkarze!!!! Na miejscu Hasiego powiedział bym im żeby się tak nie podniecali bo taką grą jak dotychczas to możemy z nimi przegrać!!!!! Jestem pewny że Dundalk też marzył o nas bo my byliśmy w tej grupie najsłabsi!!!!

odpowiedz
YOGY - 05.08.2016 / 13:16, *..play-internet.pl

Dundalk FC też wylosował najlepiej jak mógł ;-)

To musi być przełomowy sezon !!!
Pierwsza drużyna z Polski, która zagra w LM zdominuje ligę na lata.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 05.08.2016 / 13:16, *..range109-145.btcentralplus.com

Jeszcze zalatwic Ostrowskiej prace w Dundalk.

odpowiedz
Jim - 05.08.2016 / 13:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Żeby tylko piłkarze nie byli tak pewni jak kibice bo to nie frajerzy i się nie położą i oddadzą zwycięstwo Legii . Trzeba maksimum koncentracji i przede wszystkim lepszej formy zespołu to może w końcu zagramy w LM bo szansa jest ku temu ogromna.

odpowiedz
Gonzo - 05.08.2016 / 13:13, *..166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na początek jak euforia po losowaniu opadnie, wysłałbym całą administrację na kurs liczenia kartek i zrozumienia regulaminu rozgrywek.

odpowiedz
Pisz - 05.08.2016 / 13:11, *..166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Leśny teraz sięgnij b. głęboko do kabzy: Paulo Futre do ataku, Ulli Stielike na obronę obok Pazdana! Czas postawić na jedną kartę.

odpowiedz
Mario - 05.08.2016 / 13:10, *..jmdi.pl

Pamiètam podobną euforię jak kiedyś wylosowaliśmy szachtar za Żygowiny...

odpowiedz
Rafał - 05.08.2016 / 13:09, *..static.ip.netia.com.pl

Spokój Koncentracja i będzie ...

odpowiedz
(L) - 05.08.2016 / 13:06, *..34

Całe Wyspy Na MECZ !!!!

odpowiedz
do Yaya Banana - 05.08.2016 / 13:05, *..opera-mini.net

nikt tego drewniaka w Legii nie chce zrozum to,nikt nie wyłoży za niego nawet 2,5 euro

odpowiedz
stoLica - 05.08.2016 / 13:04, *..adsl.inetia.pl

Na pytanie, gdzie jest Legia, odpowiadam- prawie w lidze mistrzów.

odpowiedz
bodo70 - 05.08.2016 / 13:04, *..bellona.pl

No to cud nad urną sie ziscił. Teraz jeszcz potwierdzić przewagę umiejetnosci na boisku i będzie radocha. Trenerze Hasi i panowie piłkarze - nie sp..cie tego, bo drugi raz taka okazja jużsie nie powtórzy. Jesli przegracie z Ajryszami, nie chciałbym być w waszej skórze...

odpowiedz
bej - 05.08.2016 / 13:03, *..154

uff...dobrze ze Bereszynski kontuzjowany.
Teraz albo nigdy!

odpowiedz
Rychu - 05.08.2016 / 13:00, *..polkomtel.com.pl

Ale faaaaart!!! Panowie, nie spier...lcie tego!!! Liga Mistrzów na stulecie klubu - marzenie, które może stać się rzeczywistością.

odpowiedz
pawcio1 - 05.08.2016 / 12:58, *..adsl.inetia.pl

Robic te ostatnie zakupy i .....nie spie...lic tego

odpowiedz
Lukasz - 05.08.2016 / 12:57, *..dynamic.mm.pl

TAK !!! Tylko tego nie spier...lić !!! :)

odpowiedz
To Chyba SEN - 05.08.2016 / 12:56, *..rs.uar.net

Nie lekceważyć,przestrzegam !

odpowiedz
jnq - 05.08.2016 / 12:56, *..static.ip.hexaoperator.pl

niiiiice !

odpowiedz
kiki - 05.08.2016 / 12:56, *..internetdsl.tpnet.pl

Tego nawet dr. alban nie jest w stanie spier...lić!! :)

odpowiedz
oLo - 05.08.2016 / 12:55, *..dynamic.chello.pl

jeeeeeeessssss kkkkkuuuuuuuuuurwaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
johnny - 05.08.2016 / 12:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

P.S A i jeszcze zapomniałem dodać, że mam nadzieje że nasz sztab trenerski i kierownik drużyny odrobili lekcje z Celtikiem i sto razy przejrzą listę zawodników czy ktoś nie ma zawieszenia za kartki zanim kogoś wystawią.

odpowiedz
Kris - 05.08.2016 / 12:53, *..20

Hola Hola Amigos lepiej popatrzcie kogo Irlandczycy wyeliminowali... BATE BORYSOW. Nie będzie to spacerek a naprawdę bardzo ciężki pojedynek. Moim zdaniem nieporównywalnie cięższy od dwumeczu z AS Trencin.

odpowiedz
kruk - 05.08.2016 / 12:52, *..opera-mini.net

Wiadomo czy będziemy grali na Aviva Stadium?

odpowiedz
Rondel - 05.08.2016 / 12:51, *..static.ip.netia.com.pl

Jak nie wejdą dalej to mogą wszyscy wypier... włącznie z prezesem. Łatwiej już nie można.

odpowiedz
Nieżle - 05.08.2016 / 12:50, *..dynamic.chello.pl

To losowanie to jak 6 w totka.

odpowiedz
LuKI - 05.08.2016 / 12:50, *..direct-adsl.nl

Boguś nie żałuj teraz eurasóe i bierz Mierzejewskiego!!!! wówczas będzie LM!!!

odpowiedz
zz - 05.08.2016 / 12:48, *..dynamic.chello.pl

W końcu.

odpowiedz
wrt - 05.08.2016 / 12:46, *..itsa.net.pl

w tej sytuacji awans jest obowiązkiem , ciekawe tylko jakim cudem wygrali z Bate 3-0 (widział to ktoś ?) , obawiam sie strasznych męczarni ale może w końcu gra jakoś zaskoczy

odpowiedz
johnny - 05.08.2016 / 12:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Normalnie to bym skakał z radości i darł się na cały głos, ale przy naszej obecnej formie to trochę się obawiam, bo skoro potrafili wygrać z BATE to co im szkodzi spróbować z nami bo nie czarujmy się "Oni mogą My musimy".

odpowiedz
(L)MP93 - 05.08.2016 / 12:45, *..centertel.pl

Irlandczycy potwierdzili, że na Aviva...

odpowiedz
Vik - 05.08.2016 / 12:44, *..play-internet.pl

Jak już wszyscy opadli na ziemię, to trzeba jeszcze rozegrać dwa mecze. To jest nieprawdopodobne... Legia!!!

odpowiedz
krys008 - 05.08.2016 / 12:43, *..82

Coraz bliżej święta....

Oby presja ich nie sparaliżowała, są już u bram piłkarskiego raju!!!!

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 05.08.2016 / 12:43, *..dynamic.chello.pl

Kupcie jeszcze kogoś!
Trzeba postawić na jedną kartę!
Legia Mistrzów!

odpowiedz
bob - 05.08.2016 / 12:42, *..esnet.pl

Mieszkać w Irlandii i trafić w eliminacjach Ligi Mistrzów mistrza Irlandii bezcenne... Być w Polsce gdy graja pierwszy mecz w Irlandii... Być w Irlandii gdy grają rewanż w Polsce... Wolałbym już mistrza Chorwacji :)

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 05.08.2016 / 12:42, *..dab.02.net

Jak powiedziała Elżbieta Jaworowicz "Kości zostały rzucone"

odpowiedz
- 05.08.2016 / 12:40, *..80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I Ligi Mistrzów przyjdzie czas i nikt nie pokona NAS !!! Historia będzie się pisać na naszych oczach. Ten wynik bedzie zależał również od nas! Już w niedziele na meczu dajcie z siebie 100% mocy by zmotywować kopaczy ! To jest Wojna !!! Wojna o Ligę Mistrzów! Musimy sie zaangażować i zniszczyć rywali dopingiem, żeby nogi sie im plątały ! Moc trybun zrobi swoje, reszta należy do piłkarzy. Musi być ogień! Reszta trybun również powinna się zmobilizować i wspierać naszych głośnym dopingiem ! Czekamy juz tak długo na Ligę Mistrzów, wiec jak nie chcesz dawać z siebie 100% mocy, drzeć ryja ...to zostań przed telewizorem, a niech przyjdą Ci, ktorzy chcą zeby marzenie spełniło sie na ich oczach ! Bedzie pewnie oprawa, bedzie ogień, bedzie Liga Mistrzów ! Wstyd bedzie z nimi przegrać. (L) WOOOJNAAA

odpowiedz
lucho_83 - 05.08.2016 / 12:40, *..centertel.pl

Szansa jak trafienie 6 w totka;-) Musimy To Miec!!!

odpowiedz
wiewis6499 - 05.08.2016 / 12:40, *..10

do Paweł.

mistrzowski tekst hahaha :)
ja będe miał na 100 jak ich nie przejdą!

walczyć, ternować...

odpowiedz
Tomasz - 05.08.2016 / 12:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ta liga irlandzka to odpowiednik gdzieś VII lub VIII ligi angielskiej.
Oni normalnie pracują i 4 razy w tygodniu trenują . To jest amatorska liga .
Biegają jednak nawet 120 minut jak konie .
Jeśli Legia nie wejdzie do LM obciąć kontrakty zawodnikom o 80 %
Kuzwa 60 mln zł za samo wejście do LM
Od jedziemy wtedy całej lidze

odpowiedz
marian - 05.08.2016 / 12:39, *..137

Jeśli wyeliminowali BATE, to nie są ogórki

odpowiedz
L L L - 05.08.2016 / 12:39, *..centertel.pl

LEGIO DO BOJU.

odpowiedz
eth - 05.08.2016 / 12:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ciekaw jak bedzie wyglądała sprzedaz biletów na LM w przypadku awansu. Mam nadzieje ze tak jak wygląda na zwykłe spotkanie ligowe - kto pierwszy ten lepszy a nie jak na finał PP

odpowiedz
Zibin55 - 05.08.2016 / 12:38, *..play-internet.pl

Tu sie nie ma co podniecać...sadze ,ze właściciele L pokusza sie o podjęcie ryzyka i zakup jeszcze ze 2 sprawdzonych i gotowych już teraz do gry na wysokim poziomie. Możliwy zysk przewyższa ryzyko kilkakrotnie. dwóch poza tymi dzisiejszymi oczywiście:)

odpowiedz
jurek - 05.08.2016 / 12:38, *..129

na brak szczescia to my narzekac nie mamy prawa

odpowiedz
pawcio1 - 05.08.2016 / 12:38, *..adsl.inetia.pl

Robic te ostatnie zakupy i .....nie spier...lic tego

odpowiedz
Sebo(L) - 05.08.2016 / 12:37, *..play-internet.pl

Na tym etapie eliminacji słabszego rywala niż Dundalk już wylosować nie można. Mistrz Irlandii to poziom środka naszej 1-ej ligi. Nie wyobrażam sobie nie awansować do wymarzonej LM. Odpadnięcie z tym rywalem to będzie wstyd i hańba na lata.

odpowiedz
sympatyczny - 05.08.2016 / 12:37, *..centertel.pl

Jeśli teraz nie awansują, to w ciągu kolejnych 20 lat mogą nie mieć tyle szczęścia w losowaniu i w łatwiejszym dostaniu się do Ligi Mistrzów

odpowiedz
Daw1D - 05.08.2016 / 12:36, *..191

TERAZ ALBO NIGDY!!!

P.S. Tylko żeby zaczeli grać jak na Legię przystało ...

odpowiedz
dyniunio. - 05.08.2016 / 12:36, *..197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Prorocze słowa wszystkich kibiców przed losowaniem się sprawdziły. Szczęście nam sprzyja. Jesteśmy w tym dobrzy dalej typujmy obstawiajmy. Niech się nasze typyi rokowania spsprawdzają na każdym kroku.

odpowiedz
morf - 05.08.2016 / 12:36, *..static.ip.netia.com.pl

no to chyba będzie drukowanie kolejnych stron do Księgi Stulecia Legii. Ale będą emocje

odpowiedz
NAJPIERW WYGRAJMY - 05.08.2016 / 12:35, *..dynamic.gprs.plus.pl

...później będziemy się cieszyć i cieszyć i cieszyć... :)

odpowiedz
50% - 05.08.2016 / 12:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Strach pomyśleć ilu w ( oby ) przypadku awansu przypomni sobie o istnieniu klubu LEGIA WARSZAWA . CIECIE KUŻWA ICH MAĆ :(

odpowiedz
Gimbi - 05.08.2016 / 12:33, *..dynamic.chello.pl

HUUURRRRAAAAA !!!!!!!

odpowiedz
Grajcie na Rzeźniczaka - 05.08.2016 / 12:32, *..dynamic.chello.pl

No to teraz jeszcze 1-2 wzmocnienia (ale wzmocnienia, nie jakieś "zapchajdziury") i walczymy o LM!

odpowiedz
do fan Legii - 05.08.2016 / 12:32, *..static.ip.netia.com.pl

Bereszyński ma kontuzje i nie zagra 3-4 tygodnie.Będziemy się musieli męczyć z Broziem chyba ze Rzeźniczak pojdzie na prawą obronę.Tak jak ktoś napisał.Albo awans i chwała na wieki albo hańba i wszystkich wypier..... dyscyplinarnie,a cały zarząd i własciciel podadzą się do dymisji.TERAZ ALBO NIGDY!!!

odpowiedz
jazda - 05.08.2016 / 12:32, *..free.aero2.net.pl

panowie nie mozna bylo latwiej jaknie teraz to nigdy to musi sie udac musi poprostu musi zbroic sie zbroic a mmy lige mistrzow az misie nie chce wierzyc ze sie nie uda

odpowiedz
ZACHOWAJCIE ZIMNE GŁOWY! - 05.08.2016 / 12:31, *..dynamic.chello.pl

To nie będzie łatwy dwumecz. W Irlandii teraz mają taką sama radość jak u nas ze trafili najslabszego rywala z mozliwych...

odpowiedz
rojowawa - 05.08.2016 / 12:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Los oddał za wpadkę z Celtikiem!!! Tego nie można przegrać!!!

odpowiedz
S(L)awek - 05.08.2016 / 12:30, *..243

Działacze, Sztab, Piłkarze to teraz pełna mobilizacja bo Kibice zmobilizowani od zawsze, a nareszcie upragniona przez wszystkich LM stanie się faktem.

odpowiedz
abcd - 05.08.2016 / 12:29, *..dynamic.chello.pl

PRzecież jak oni nie awansująteraz to już nie ma sie co łudzić że kiedykolwiek awansują. Ludzie to jest ten moment! Mamy 100-lecie klubu i awans byłby piękną sprawą na to 100-lecie, ale w przypadku odpadniecia z tymi półamatorami będzie wstyd i hańba na wieki !

odpowiedz
manekin - 05.08.2016 / 12:28, *..gorlice.ap-media.pl

super!

odpowiedz
bbb - 05.08.2016 / 12:28, *..dynamic.chello.pl

Tak blisko, łatwiej już chyba nigdy nie będzie, trzeba trzymać kciuki.

odpowiedz
Miro - 05.08.2016 / 12:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Trzeba by chyba kopaczy uświadomić aby nie zlekceważyli rywala :p Ja bym wolał aby pierwszy mecz był u siebie. Takie ogóry ze stadionikiem na 4,5k widzów mogł by się przestraszyć może Ł3 i Żylety i móglby być łatwy mecz a tak to pojadą tam najpierw, może jakiś remis bramkowy przywiozą lub słabą zaliczkę np. 0-1i będziemy drżeli w meczu rewanżowym u nas aby się noga nie podwinęła.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 05.08.2016 / 12:28, *..11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Od 20 lat żadna polska drużyna nie miała tak łatwej drogi do LM. Wejście do LM to minimum. Gdybyśmy przy tak łatwym rywalu nie weszli to byłoby przebicie poruty, gdy w 5 minut przerżnęliśmy z Widzewem z 2-0 na 2-3. To byłoby przebicie tej wtopy. Mamy najłatwiejszego z możliwych rywali. Himalajami frajerstwa byłoby nie awansować do LM.

odpowiedz
Bloom - 05.08.2016 / 12:27, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ludzie nie spinajcie tak dupy, już się zaczyna pompowanie balonika.

odpowiedz
r2 d2 - 05.08.2016 / 12:27, *..dynamic.chello.pl

Na pytanie : Gdzie jest ta Legia?
Odpowiadam spokojnie - w Lidze Mistrzów !!

odpowiedz
fs - 05.08.2016 / 12:27, *..dynamic.chello.pl

Rewanż u siebie :) Będzie można w W-wie świętować. Daj Boże żeby tak było :)

odpowiedz
Vipkrzych - 05.08.2016 / 12:25, *..play-internet.pl

Brawo losowanie. Zobaczymy jak zagrają

odpowiedz
bumcyk - 05.08.2016 / 12:25, *..play-internet.pl

Jeeest.
Po 21 latach, tyle musiałem czekać
I Tylko LEGIA LEGIA WARSZAWA !!!!!!!!!

odpowiedz
77/82 - 05.08.2016 / 12:25, *..dynamic.chello.pl

W poprzednich latach byłbym spokojny o awans przy takim losowaniu. Teraz... Trzeba będzie powalczyć, ale jeśli nie w tym roku to kiedy? Taka szansa może się już nie powtórzyć.

odpowiedz
Krzeszczu - 05.08.2016 / 12:25, *..cust.bredband2.com

cytujac kilka slow z jednej piosenki: "Jesli nie my, to kto? Jesli nie teraz, to kiedy?"

odpowiedz
mińsk maz - 05.08.2016 / 12:25, *..lukman.pl

Uefa ie rychliwa ale sprawiedliwa:-) oddają za Celtic :-)

odpowiedz
Rafał - 05.08.2016 / 12:25, *..internetdsl.tpnet.pl

Gitara. Ale trzeba pamiętać , że oni będą walczyć do końca i bedą grać twardo. Fart fartem ale nie można odpuszczać nawet na chilę. Non Stop walka.

odpowiedz
blue - 05.08.2016 / 12:24, *..centertel.pl

Dostaliśmy dar od losu i tylko od nas zależy czy go wykorzystamy. Od dziś oczekuję pełnej mobilizacji całego klubu - od piłkarzy i cały sztab sportowy począwszy, po pion organizacyjny (kartki vide Bereś) na właścicielach i innych osobach decyzyjnych kończąc.

Podporządkować wszystko, absolutnie wszystko pod ten dwumecz, PEŁNA MOBILIZACJA całego klubu bo druga taka okazja może się nam w tym stuleciu nie trafić.

Jest szansa by 100-lecie klubu zakończyć w niesamowity wręcz sposób - MP+PP+ awans polskiego klubu po 20 latach do upragnionej LM!

Za rywala dostaliśmy zespół półamatorski, zespół najsłabszy z możliwych - błagam Was nie zmarnujcie tego, nie zlekceważcie. Wyjdzie jak po swoje i wprowadźcie nasz klub na zupełnie inny poziom, wprowadźcie go do europejskiej elity!

odpowiedz
LUKI - 05.08.2016 / 12:24, *..centertel.pl

Oby tylko nie dali plamy. Na Euro wszyscy widzieliśmy jak poziom piłki się wyrównał i Islandia wysłała Anglików do domu. Popieram przedmówców łatwiej już na pewno nie będzie!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 05.08.2016 / 12:23, *..cust.bredband2.com

@ maka: twoj komentarz, bezcenny :-))

odpowiedz
Hehd - 05.08.2016 / 12:23, *..188.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch

I mecz na aviva stadim w dublinie!!!!!!

odpowiedz
klk - 05.08.2016 / 12:23, *..play-internet.pl

Leśny WON!

odpowiedz
Roberto_78 - 05.08.2016 / 12:23, *..play-internet.pl

Dundalk FC, teoretycznie powinno być łatwo ale nie pogadajmy w hurraoptymizm

odpowiedz
fatalny - 05.08.2016 / 12:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak nie wejda to likwidacja sekcji ,kucharczyk masz szasne odkupic winy za te lata piasku. rzezniczak tak samo

odpowiedz
zioom - 05.08.2016 / 12:22, *..internetia.net.pl

Jeszcze wzmocnić zespół konkretnie przed dwumeczem i jedziem po Awans - Leśny zaryzykuj zrób KOZACKIE wzmocnienia - opłaci się to .

odpowiedz
Gumis1984 - 05.08.2016 / 12:22, *..118.host.citystrada.pl

Ch.. ze stylem. Mogą nawet na leżąco, ale takiej drużyny w 4 rundzie pewnie już nigdy nie wylosujemy. Legio los był łaskawy, reszta należy do Was.

odpowiedz
Ajwen - 05.08.2016 / 12:22, *..dynamic.chello.pl

Taki prezent na 100-lecie trzeba wykorzystać!!!
Lesny jeszcze solidnego skrzydłowego i jakaś normalna taktyka a nie siatkonaga dr.albana i LM jest NASZA!

odpowiedz
Rogal - 05.08.2016 / 12:22, *..internetdsl.tpnet.pl

szykuje się piękne stulecie....

odpowiedz
lucky123 - 05.08.2016 / 12:22, *..internetia.net.pl

Jak teraz nie awansuja to chyba zaczne kibicowac lzs kuniow:)

odpowiedz
Krzeszczu - 05.08.2016 / 12:22, *..cust.bredband2.com

Przeciwnika trzeba oczywiscie szanowac, ale irlandczykow po prostu trzeba ograc!
Bo, sorry, ale latwiej byc nie moglo.

Zeby tylko Dr Alban wraz z druzyna staneli na wysokosci zadania...

odpowiedz
LEŚNY KING - 05.08.2016 / 12:22, *..dynamic.chello.pl

Jak teraz nie bedzie awansu to już chyba nigdy nie bedzie. Może być sukces 100-lecia na 100-lecie klubu lub wstyd kompromitacja i hańba ....

odpowiedz
sebek - 05.08.2016 / 12:22, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

No ludzie jak nie teraz to kiedy? Łatwiej już nigdy nie będzie.Ten awans to obowiązek!!!

odpowiedz
Emoka - 05.08.2016 / 12:21, *..82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jest duza szansa ze w tym roku na jesieni bedziemy chodzili na mecze Ligi Mistrzow

odpowiedz
(L)opez - 05.08.2016 / 12:21, *..inowroclaw.mm.pl

Trzeba to wykorzystać

odpowiedz
janekurban - 05.08.2016 / 12:20, *..1

:-)

odpowiedz
Odidja - 05.08.2016 / 12:20, *..59

PANIE BOŻE, DZIĘKUJĘ CI, ŻE NAD NAMI CZUWAŁEŚ... (aż chciałoby się rzec: wystarczy, że Łysy nie losował i od razu lepiej)

odpowiedz
yu - 05.08.2016 / 12:20, *..3

SZOK!
Wszystko poszło po myśli! YES!
Tylko tego nie zepsuć.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 05.08.2016 / 12:20, *..range109-145.btcentralplus.com

Tylko nie lekcewazmy ich !! Powinnismy ich traktowac jak Real Madryt. Blagam zadnego lekcewazenia !!

odpowiedz
mks1948 - 05.08.2016 / 12:20, *..dynamic.chello.pl

Łatwiej już nie będzie...jak nie teraz to kiedy??

odpowiedz
Pablo - 05.08.2016 / 12:20, *..204

Teraz albo nigdy! !!

odpowiedz
Kieł - 05.08.2016 / 12:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gigantyczna szansa przed nami. A tak w ogóle to ustawka :) UEFA zagrała marketingowo. Polacy są na topie po Euro, do tego stulecie Legii... brawo. Zrehabilitowali się :)

odpowiedz
Paweł - 05.08.2016 / 12:20, *..dynamic.chello.pl

Helena mam zawal...

odpowiedz
JSK - 05.08.2016 / 12:19, *..93

Albo będzie euroagrowpier...l albo LM :)

odpowiedz
glock - 05.08.2016 / 12:19, *..router8.tygrys.net

Bóg istnieje, modlitwy wysłuchane ;-)
Tak w Irlandii jak w Polsce gramy u siebie.
Polaków z wysp będzie jeszcze więcej jak podczas ostatniego meczu na zielonej wyspie z Saint Patrick's.
Będziemy grali w LM.

odpowiedz
fanLegii - 05.08.2016 / 12:19, *..254

Myślę, że teraz do drużyny powinna wrócić Pani Marta (nie pamiętam jak się nazywa). Tym razem nie popełni już błędu i nie wpuści na boisko Bereszyńskiego. Dzięki temu miała były okazję do zrehabilitowania się na wcześniejszą pomyłkę.

Jak myślicie?

odpowiedz
olo - 05.08.2016 / 12:19, *..205

Liga Mistrzów na stulecie jest tak blisko..

odpowiedz
Radomski Legionista - 05.08.2016 / 12:18, *..158

Chyba lepszego losowania nie mogliśmy sobie wymarzyć?! Pamiętać jednak należy, że DUNDALK łatwo rozprawił się z BATE... czyli tak łatwo nie będzie jakby się wydawało. Mimo wszystko - TYLKO LEGIA... UKOCHANA LEGIA!!!

odpowiedz
Wars - 05.08.2016 / 12:18, *..123

Jeeeest.Jeszcze ze trzy transfery i gitara.

odpowiedz
Nobady22 - 05.08.2016 / 12:18, *..242

Może tym razem...Jak nie z Dundalk FC to z kim?, Jak nie teraz to kiedy? ...cóż to by było za zwieńczenie obchodów 100-lecia...

odpowiedz
szaburs - 05.08.2016 / 12:18, *..play-internet.pl

Piekne losowanie lecz trzeba wziac przeciwnika na powaznie powodzenia. Jak nie teraz to nigdy

odpowiedz
OSA(L) - 05.08.2016 / 12:18, *..net-serwis.pl

ChcieliśMY to mamy :D

odpowiedz
Tomek - 05.08.2016 / 12:18, *..169

Yes!!!
Tylko nie zlekceważmy

odpowiedz
Ra(L)f - 05.08.2016 / 12:18, *..dynamic.chello.pl

Oby tylko Dundalk przeszli:D bo coś mi się wydaje że tą szansę zmarnują:D
tak jak Polska w Euro2012, zajęli w grupie marzeń ostatnie miejsce:D

odpowiedz
Ma (L)y - 05.08.2016 / 12:18, *..202

Taka szansa trafia się tylko raz !

odpowiedz
Misza - 05.08.2016 / 12:17, *..132

Szansa jest ogromna.

odpowiedz
echoo - 05.08.2016 / 12:17, *..9

Tak jest!!! Wracamy na salony Panowie! Tylko (L)egia!

odpowiedz
xyz - 05.08.2016 / 12:17, *..dynamic.chello.pl

Spokojnie, trzeba jeszcze wygrać na boisku.

odpowiedz
Nickt - 05.08.2016 / 12:17, *..181

Jak ich nie przejdą będzie wstyd

odpowiedz
ja - 05.08.2016 / 12:17, *..105

Marzenia sie spełniają.

odpowiedz
radzisz - 05.08.2016 / 12:17, *..254

Niemożliwe! Co za szczęście! :) Jak nie teraz to umówmy się - NIGDY! :)

odpowiedz
lukasz - 05.08.2016 / 12:17, *..dynamic.gprs.plus.pl

No to chyba to co wszyscy chcieli

odpowiedz
Zachodniopomorskie - 05.08.2016 / 12:17, *..70

Allelujah

odpowiedz
Pepe - 05.08.2016 / 12:17, *..centertel.pl

Niesamowite szczescie nie dosc ze rozstawienie i najslabszy rywal to jeszcze rewanz u siebie.Legio jak nie teraz to kiedy!!

odpowiedz
(L)odz - 05.08.2016 / 12:17, *..toya.net.pl

Jeeeeeeeeeeeeest to jeszcze nie awans ale lepiej nie dało sie wylosować ...mój typ sie sprawdził,w dodatku pierwszy mecz wyjazdowy.Bajka!!!

odpowiedz
A45 - 05.08.2016 / 12:17, *..dynamic.gprs.plus.pl

Yes, Yes, Yes!!!
(L)

odpowiedz
adm - 05.08.2016 / 12:17, *..abcdata.pl

BOŻE ALE SZCZĘŚCIE!
Trzeba jeszcze tylko wygrać...

odpowiedz
Roob - 05.08.2016 / 12:16, *..218

Jak nie wejdą do Ligi Mistrzów w tym roku, to należy wszystkich dyscyplinarnie wypie***lić!!

odpowiedz
Maciej - 05.08.2016 / 12:16, *..ethnet.com.pl

najlepsze losowanie, teraz tylko wykonać zadanie.

odpowiedz
Aigel - 05.08.2016 / 12:16, *..dynamic.chello.pl

Leśny, nie s*ieprz tego, tak szansa jest raz w życiu. Legi się zbroi , Legia do LM

odpowiedz
BoHen - 05.08.2016 / 12:16, *..138

Jak nie teraz to kiedy??

odpowiedz
Ancymon - 05.08.2016 / 12:16, *..mpsa.com

Jeśli oni teraz to zje...ią, to już nigdy nie będzie LM...

odpowiedz
maka - 05.08.2016 / 12:16, *..4

Leśny cała noc trzymał w tylku kulke z kartką Dundalk :) by ja odpowiednio nagrzać :)

odpowiedz
Kamil - 05.08.2016 / 12:16, *..static.ip.kolnet.pl

No teraz nie wypada nie awansować

odpowiedz
m4 - 05.08.2016 / 12:16, *..98

Jedno jest pewne gdzieś będzie pite

odpowiedz
kris - 05.08.2016 / 12:16, *..internetdsl.tpnet.pl

Tylko kuźwa niech sprawdzą kto z naszych jest uprawniony do gry!!!! Żeby nie było jak ...

odpowiedz
Hubi - 05.08.2016 / 12:15, *..1.e-plan.pl

Teraz albo nigdy !

odpowiedz
pr - 05.08.2016 / 12:15, *..190

awans albo hańba w historii na zawsze , łatwiej nigdy nie będzie już!!!

odpowiedz
bsw - 05.08.2016 / 12:15, *..216

teraz albo nigdy! lepiej nie mogliśmy trafić!

odpowiedz
jery41 - 05.08.2016 / 12:14, *..91

gitara jak nie teraz to już chyba nigdy

odpowiedz
Lukasz - 05.08.2016 / 12:14, *..136

Brawpooooooóooooooo! !!

odpowiedz
eth - 05.08.2016 / 12:14, *..228

Jeeeeest!!! Ale się poszczęściło. Aby piłkarze nie dali plamy i będzie Liga Mistrzów w Polsce wreszcie

odpowiedz