REKLAMA

LIVE!: Losowanie 4. rundy el. Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nic nie poradzimy na to, że od rana siedzimy jak na szpilkach i odliczamy minuty do rozpoczęcia losowania decydującej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Dublin, Sofia, Zagrzeb, Kopenhaga, Beer Szewa? Gdzie legionistom przyjdzie jechać i walczyć o bramy raju? Już teraz zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE!, która umili Wam czas oczekiwania na na 12:00!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
zb - 05.08.2016 / 14:09, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

i co lamusy Dundalk dostaliscie. Dalej twierdz ze UEFA wspiera Celtic.

odpowiedz
do Aka56 - 05.08.2016 / 13:01, *..opera-mini.net

to chyba wy gracie,my gramy z Irlandczykami.

odpowiedz
chmura83 - 05.08.2016 / 12:26, *..126

Puchar jest nasz :)

odpowiedz
Do xyz - 05.08.2016 / 12:26, *..centertel.pl

I co gosciu? Taki pewny byłes!

odpowiedz
bibek - 05.08.2016 / 12:23, *..internetdsl.tpnet.pl

hahahahahahah
Niemożliwe stało się faktem!!!

odpowiedz
r2 d2 - 05.08.2016 / 12:22, *..dynamic.chello.pl

Jak nie teraz to już nigdy !!
K.. mać Legia grać!

odpowiedz
a - 05.08.2016 / 12:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

DUNDALK FC

odpowiedz
Norbi-(L)egionista - 05.08.2016 / 12:18, *..185

OD(L)OTOWO! To jak wygrać w totka, 6-tkę. Teraz tylko niech nasi kopacze wykorzystają szansę i witaj faza grupowa LM!!! Po tylu latach czekania!

odpowiedz
piter11 - 05.08.2016 / 12:16, *..static.ip.netia.com.pl

Do xyz
Chętnie się założę, ale tak na poważnie teoretycznie losowanie najlepsze z możliwych. Resztę zweryfikuje boisko, ale jak nie wygramy z Dundalk to po prostu nie zasługujemy na LM.

odpowiedz
Domingosz - 05.08.2016 / 12:15, *..24

Zajebiście !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zlb82 - 05.08.2016 / 12:15, *..115

I WSZYSTKO JASNE!!!JAK NIE WYKORZYSTAJA GRAJKI TEJ SZANSY TO....NIE WIEM CO TO BEDZIE!!!!DAJCIE INFO ILE HAJSU I JAK TAM JADZIEM!!!LEGIA W LM!!!!

odpowiedz
toudi - 05.08.2016 / 12:14, *..25

wydaje się , że lepiej być nie mogło.

odpowiedz
Kipkorir - 05.08.2016 / 12:13, *..dynamic.chello.pl

hehehe a jednak Dundalk i w dodatku rewanż przy Ł3 :)

odpowiedz
Ra(L)f - 05.08.2016 / 12:13, *..122

Jest Dundalk!!!!!!!!!!!!! Oby go ograli:D
Liga Mistrzów jest nasza:D

odpowiedz
Widzieliscie to - 05.08.2016 / 12:12, *..250

Lepiej byc nie moglo

odpowiedz
puszer - 05.08.2016 / 12:11, *..60

DUNDALK !!!!

odpowiedz
Aka56 - 05.08.2016 / 12:11, *..253

Ale jaja ! Gramy z dunczykami

odpowiedz
Thanks god - 05.08.2016 / 12:11, *..72

Jeeeest dundlak boze :)))))))

odpowiedz
(L) - 05.08.2016 / 12:10, *..66

JEST :) Dundlak !!!!!!!

odpowiedz
Grajcie na Rzeźniczaka - 05.08.2016 / 12:05, *..dynamic.chello.pl

"co z wami" to napinacz któregoś z niespełnionych klubów. Co do losowania, to stawiam na najmniej obstawiany Ludogorets. Dundalk - Celtic na 100%

odpowiedz
Dickson Chotowski - 05.08.2016 / 11:58, *..range109-145.btcentralplus.com

Mafia uefa zarezerwowala Dundalk dla cweltica. Wszystko aby im ulatwic LM.

odpowiedz
Nomad do co z Wami - 05.08.2016 / 11:54, *..dynamic.chello.pl

Mając do wygrania bańkę euro przez rzut monetą. Co wybierasz ? Orzeł i reszka wygrywaja kant monety przegrywa. Czy opcje odwrotną ?

odpowiedz
Skoku - 05.08.2016 / 11:53, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do co z Wami.
Tak

odpowiedz
CHL - 05.08.2016 / 11:52, *..dynamic.chello.pl

Losowanie jest takze na nsport+

odpowiedz
martin - 05.08.2016 / 11:52, *..dynamic.chello.pl

Na stronach np Dundalk najbardziej obawiają się Legii i Salzburga:D. Przypominają sobie jak Legia spuscila lomot Cweltikowi.


Ich marzeniem jest wybranie Celticu :D

odpowiedz
hary125 - 05.08.2016 / 11:35, *..elblag.vectranet.pl

Skąd ta informacja że transmisja z losowania jest w eurosport 1? Nic w programie tej stacji nie ma

odpowiedz
Ramirez do co z wami - 05.08.2016 / 11:29, *..internetdsl.tpnet.pl

Co ty pleciesz za głupoty o ile teraz wykonujemy słabszy zespół i awansujemy do LM to teoretycznie i tak będziemy jednym z najsłabszych zespołów a więc nie mów że chcemy iść na łatwiznę bo to piłkarski raj w którym nie byliśmy od ponad 20 lat

odpowiedz
M@c - 05.08.2016 / 11:20, *..dynamic.chello.pl

Ja zagłosowałem na Hapoel

odpowiedz
sL - 05.08.2016 / 11:18, *..centertel.pl

Nie wazne kto wazne zeby udalo sie awansowac a to najbardziej realne wydaje sie trafiajac na Dundalk. 3 niejsce w gr LM jak najbardziej realne a daje 1/16 LE tyle ze z workiem pieniedzy a wysilek chyba wcale nie wiekszy niz wyjscie z gr LE przy o wiele mniejszej kasie.

odpowiedz
do "co z wami" - 05.08.2016 / 11:16, *..19-1.cable.virginm.net

tak

odpowiedz
@co z wami - 05.08.2016 / 11:13, *..dynamic.chello.pl

Porzadne kluby to niech beda w fazie grupowej teraz wazny jest awans po 20 latach posuchy.

odpowiedz
ronny - 05.08.2016 / 11:13, *..dynamic.chello.pl

Zagrzeb na 100 %

odpowiedz
losowanie w tv - 05.08.2016 / 11:08, *..dynamic.chello.pl

Transmisja na żywo w Canal+ Sport i Eurosport1.

odpowiedz
co z wami - 05.08.2016 / 11:08, *..internetia.net.pl

ludzie bez ambicji? dlaczego glosujecie na jakichś amatorów zamaist na porządny klub pokroju dinama i kopenhagi. w zyciu tez idziecie na latwizne?

odpowiedz
xyz - 05.08.2016 / 11:07, *..rathhansen.com

Idę o zakład że na Dundalk FC trafi Celtic :-) kolesie z UEFA ciągną ich za uszy jak tylko mogą. Kulka z Dundalk już się grzeje :)

odpowiedz