Dundalk FC przegrał w lidze

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dundalk FC przegrało 1-2 w wyjazdowym spotkaniu z Bray Wandereres. Rywale Legii w eliminacjach Ligi Mistrzów dobrze zaczęli spotkanie za sprawą bramki zdobytej przez Daryla Horgana. Jednak jeszcze przed przerwą gospodarze doprowadzili do remisu. Losy spotkania rozstrzygnął Karl Moore w 80. minucie spotkania. Goście kończyli spotkanie w osłabieniu, gdyż wspomniany Horgan ujrzał czerwoną kartkę za brutalny faul.
Bray Wanderers AFC 2-1 Dundalk FC
0-1 12' Daryl Horgan
1-1 39' Mark Salmon
2-1 80' Karl Moore

Dundalk: 1. Gary Rogers - 2. Sean Gannon, 15. Patrick Barrett, 4. Andy Boyle, 14. Dane Massey - 8. John Mountney (70' 21. Darren Meenan), 5. Chris Shields, 18. Robert Benson (65' 16. Ciarán Kilduff), 6. Stephen O'Donnell, 7. Daryl Horgan - 9. David McMillan (81' 26. Michael O'Connor)