Besnik Hasi - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hasi: Niektórzy muszą się obudzić

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Besnik Hasi (trener Legii): Nie wiem co można powiedzieć o takim meczu, chyba nic, bo z naszej strony nie było dziś meczu. Mówimy i myślimy ciągle o tym, żeby nie przegrać z Dundalk, ale nie możemy szukać wymówek, nie możemy grać tak słabo. Druga połowa meczu w Zabrzu była fatalna i dzisiaj było tak samo. Nie zasłużyliśmy dzisiaj nawet na jeden punkt.
Przeciwnik zasłużenie zdobył trzy punkty. Mam nadzieję, że niektórzy moi zawodnicy się obudzą, bo jest za pięć dwunasta, a kiedy będzie dwunasta, będzie już za późno na cokolwiek, to będzie koniec.

Dzisiejszy mecz musimy potraktować jako lekcję i chcę zobaczyć na nią reakcję. Z takim podejściem nie będziemy zdobywać punktów i wygrywać. Problem tkwi tylko i wyłącznie w głowach i mentalności. Zawodnicy nie są przemęczeni. Rozegraliśmy dużo spotkań, ale ciągle są zmiany w składzie. Dzisiaj nie było takich samych zawodników, którzy grali w środę. Mieli czas na odpoczynek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.