REKLAMA

Konkurs: Legijne tatuaże!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

"Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach..." Dla wielu kibiców, fanatyków naszego klubu, tatuaże to sposób na okazanie swojego przywiązania do ukochanych barw i fanatycznego stylu życia. Dlatego sklep Żyleta wraz z studiem Azazel we współpracy z Legionisci.com startuje z nowym konkursem.

Zasady konkursu są proste, podsyłacie nam swoje tatuaże związane z naszym klubem, z naszą trybuną, z ruchem kibicowskim na Legii. My je publikujemy, wy je udostępniajcie na swoich profilach na Facebooku i zbieracie „lajki”. Zwycięzcą zostaje ten kto zbierze najwięcej „lajków”. Zdjęcia tatuaży prosimy przesyłać na adres: konkurs.zyleta@wp.pl. Konkurs trwa od 16.08.2016 do 16.09.2016.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.