REKLAMA

Konkurs: Legijne tatuaże!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

"Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach..." Dla wielu kibiców, fanatyków naszego klubu, tatuaże to sposób na okazanie swojego przywiązania do ukochanych barw i fanatycznego stylu życia. Dlatego sklep Żyleta wraz z studiem Azazel we współpracy z Legionisci.com startuje z nowym konkursem.

Zasady konkursu są proste, podsyłacie nam swoje tatuaże związane z naszym klubem, z naszą trybuną, z ruchem kibicowskim na Legii. My je publikujemy, wy je udostępniajcie na swoich profilach na Facebooku i zbieracie „lajki”. Zwycięzcą zostaje ten kto zbierze najwięcej „lajków”. Zdjęcia tatuaży prosimy przesyłać na adres: konkurs.zyleta@wp.pl. Konkurs trwa od 16.08.2016 do 16.09.2016.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
emiLegia - 29.08.2016 / 16:33, *..17-1.cable.virginm.net

Do walo. Racja w stu procentach. Wystartowaalbym w konkursie ale nie mam fb ...

odpowiedz
.. - 24.08.2016 / 01:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

tak na marginesie, "rozrywki europejskie" brzmią dość zabawnie :)
a zupełnie poważnie, za I miejsce wchodzą w grę również "rozrywki" wyjazdowe europejskie w rundzie jesiennej?

odpowiedz
Nieznany - 17.08.2016 / 20:23, *..play-internet.pl

Czy tatuaże zgodowy z Pogonią może brać udział ?;)

odpowiedz
Do colt - 16.08.2016 / 22:13, *..internetdsl.tpnet.pl

Czytaj dokładnie a zobaczysz jakie są nagrody

odpowiedz
(L) - 16.08.2016 / 21:54, *..dynamic.mm.pl

Dawajcie tu wzory

Nagroda. ? a co to komisja Ligii. ? ;)))

odpowiedz
v - 16.08.2016 / 14:40, *..play-internet.pl

nagrody gdzie?

odpowiedz
walo - 16.08.2016 / 14:39, *..dynamic.chello.pl

powinna być ankieta normalna a nie fb, wtedy było by uczciwie

odpowiedz
Rew - 16.08.2016 / 13:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

Swego czasu brałem udział w konkursie i koleżka kupił sobie parę tysi lajkow na allegro.

odpowiedz
Lucky - 16.08.2016 / 13:11, *..wfosigw.pl

A moga byc z Legią Cudzoziemską???

odpowiedz
ja - 16.08.2016 / 12:15, *..dynamic.chello.pl

Właśnie moim zdaniem lepiej byłoby nadesłane zdjęcia ponumerować i niech głosują internauci a nie znajomi z FB. Ale pomysł z konkursem dobry

odpowiedz
Do colt - 16.08.2016 / 12:15, *..play-internet.pl

Uścisk ręki prezesa

odpowiedz
ferty - 16.08.2016 / 11:58, *..adsl.inetia.pl

szkoda, że wygra nie najładniejsza dziara, a praca, której właściciel ma dużo znajomych na fejsie i nastuka lików. Ja niestety konta nie posiadam

AVE (L)EGIA

odpowiedz
Michaello84 - 16.08.2016 / 11:53, *..14

@colt - Ty tak poważnie?

odpowiedz
colt - 16.08.2016 / 11:14, *..centertel.pl

Jakie są nagrody?

odpowiedz