REKLAMA

Podział na koszyki przed losowaniem grup Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek i środę rozegrano rewanżowe spotkania 4. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Znamy już nazwy wszystkich 32 zespołów, które zmierzą się w fazie grupowej tych rozgrywek, a także podział na koszyki przed czwartkowym losowaniem. W jednej grupie nie będą mogły znaleźć się zespoły z tego samego kraju, a także drużyny z Rosji i Ukrainy.

Koszyk 1.
Real Madryt (Hiszpania) 176.142
FC Barcelona (Hiszpania) 159.142
Leicester City FC (Anglia) 15.256
Bayern Monachium (Niemcy) 163.035
Juventus Turyn (Włochy) 107.087
Benfica Lizbona (Portugalia) 116.616
Paris Saint-Germain (Francja) 112.549
CSKA Moskwa (Rosja) 48.716

Koszyk 2.
Atletico Madryt (Hiszpania) 144.142
Borussia Dortmund (Niemcy) 110.035
Arsenal (Anglia) 105.256
Manchester City (Anglia) 99.256
Sevilla (Hiszpania) 95.642
FC Porto (Portugalia) 92.616
SS Napoli (Włochy) 90.087
Bayer Leverkusen (Niemcy) 89.035

Koszyk 3.
FC Basel (Szwajcaria) 87.755
Tottenham Hotspur (Anglia) 74.256
Dinamo Kijów (Ukraina) 65.976
Olympique Lyon (Francja) 63.049
PSV Eindhoven (Holandia) 57.112
Sporting Lizbona (Portugalia) 51.616
Club Brugge (Belgia) 43.000
Borussia Mönchengladbach (Niemcy) 42.035

Koszyk 4.
Celtic (Szkocja) 40.460
AS Monaco (Francja) 36.549
Besiktas Stambuł (Turcja) 34.920
Legia Warszawa 28.000
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 25.775
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 25.625
FC Kopenhaga (Dania) 24.720
FK Rostow (Rosja) 11.716

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (92)

+dodaj komentarz
Kajtus Czarodziej - 25.08.2016 / 17:31, *..range109-156.btcentralplus.com

Kurcze mam przeczucie ze trafimy bayern.. Juz kiedys u nas dostalismy z nimi 3:7, teraz moze byc gorzej.. Chce Real, tez w plecy ale moze chociaz pogoda bedzie zaje.. ;) Wiele osob mowi o cska. W moskwie bylem juz z Legia 2 razy i wystarczy.. na nude tam nie mozna narzekac ale przydaloby sie cos 'swiezego'!!! Jak sie nie uda wylosowac Realu to z drugiego koszyka che Atletico :) Mamy tez 50% szans na jakis angielski zespol czego sobie i wszystkim tez zycze! Z trzeciego koszyka oby tylko nie borussia mönchengladbach!!! Jakos mnie nie ciagnie do niemiec ;) Pozdrawiam wszystkich i za niespelna godzine bedziemy w kwestii losowania duzo madrzejsi :))) Tylko (L)!!!!!!

odpowiedz
pixi - 25.08.2016 / 16:56, *..v52.interkam.pl

1 CSKA
2 Bayer L
3 Dinamo K

odpowiedz
rodzio - 25.08.2016 / 16:52, *..dynamic.chello.pl

cska bayer sporting LEGIA.

odpowiedz
do grzesiek - 25.08.2016 / 15:53, *..10

No pewnie ze wychodzimy z grupy... 4 miejscu i jedziemy do domu

odpowiedz
grzesiek - 25.08.2016 / 14:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja zycze sb sportowo cska bayer leverkusen i club brugge. I wychodzimy z grupy :))

odpowiedz
nuonepomucen - 25.08.2016 / 14:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Real Madrid , Manchester City i albo Club Brugge albo Kijów

odpowiedz
grzesiek do kibic - 25.08.2016 / 13:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

idąc twoim tokiem myslenia to lepiej było w 4 rundzie wylosować dinamo zagrzeb niż dundalk bo to byłby prawdziwy test dla pilkarzy jak dostac baty to lepiej od jakiejs druzyny znanej niz od ogorkow z irlandii?

odpowiedz
Madzia - 25.08.2016 / 13:11, *..214

Mi wyszła łatwa grupa:
Paris Saint-Germain,Borussia Dortmund
PSV Eindhoven,Legia Warszawa

odpowiedz
kibic - 25.08.2016 / 11:00, *..10

Nie rozumiem niektórych komentatorów... upragniona LM a wy piszecie że fajny koszyk np: cska moskwa, bayer leverkusen, club brugge bo słaby itd. Panowie jak dostać baty to od Barcy , Man CIty , BVB itd. chociaż będzie wiadomo jak daleko Nam do topowych drużyn i nie będzie narzekania że nie wyszliśmy itd a przy obecnej grze to z żadnej grupy nie wyjdziemy bo wszyscy są lepsi od Nas.

odpowiedz
Onys - 25.08.2016 / 10:41, *..dynamic.chello.pl

Grupa marzeń:Dundalk FC,AS Trencin,Zrinjski Mostar.Grupa śmierci:Górnik Zabrze,Górnik Łęczna,Arka Gdynia a tak poważnie to chcę jedną drużynę mocną,medialną i utytułowaną np.Real i dwie "słabe" np.Leverkusen i Club Brugge

odpowiedz
Michau - 25.08.2016 / 10:29, *..234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Znając tegoroczne szczęście Legii, to znów trafią najłatwiej jak się da :)
Leicester-Leverkusen-Dyn.Kij.

odpowiedz
e78 - 25.08.2016 / 10:01, *..gvt.pl

Bayern, Napoli, PSV

odpowiedz
Daw1D - 25.08.2016 / 09:57, *..191

Poproszę Bayern, Arsenal, Club Brugge.

odpowiedz
rudy102204 - 25.08.2016 / 09:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

juve sevilla i gladbach ;)

odpowiedz
Mariol - 25.08.2016 / 09:32, *..w90-79.abo.wanadoo.fr

Ludzie o jakim wy wyjściu z grupy piszecie,o jakim 3 miejscu.Zeby tylko wielkim wstydem nie skończyło.Jeden,dwa remisy to byłby juz sukces i przegrane nie większe jak po 0-3. Obym sie mylił,ale taka jest rzeczywistość niestety.

odpowiedz
jnq - 25.08.2016 / 09:30, *..static.ip.hexaoperator.pl

ja poprosze :

Juve - BVB - PSV/CBrugge :))

piekne włochy, bliski dortmund i ich kibice, cos dla ciala i umyslu w holandii:))

odpowiedz
HBR - 25.08.2016 / 09:24, *..play-internet.pl

Juventus
Bayer
Brugge
Legia.

odpowiedz
leny1980 - 25.08.2016 / 09:17, *..centertel.pl

leicester, borussia, dinamo

odpowiedz
xdc - 25.08.2016 / 09:13, *..net.kth.pl

Benfica, Arsenal, Lyon

odpowiedz
Dwr - 25.08.2016 / 09:11, *..play-internet.pl

Bayern Napoli Lyon chociaż spotkają się z Polakami w grupie

odpowiedz
xxx - 25.08.2016 / 09:00, *..dynamic.chello.pl

czy Was już do końca pogieło z tą walką o wyjście z grupy , chyba nie oglądacie na bieżąco lig zachodnich , z żadnym zespołem z 2 pierwszych koszyków nie powąchamy piłki , nie mówiąc o wygraniu meczu , z 3 go jedynie brugge i kijów dają jakieś tam nadzieje na punkty u siebie , oczywiście przy poprawie gry o jakieś 1000 razy , 3-4 transferach do pierwszej 11stki i zmianie tego lalusia z Albanii...

odpowiedz
Tyty - 25.08.2016 / 08:57, *..play-internet.pl

Bayern, Atletico, Tottenham

odpowiedz
martinelli - 25.08.2016 / 08:52, *..9

Wszyscy chcieliśmy tej ligi mistrzów i cieszymy się z awansu, ale jak zobaczyłem te koszyki, a jeszcze wczoraj widziałem skrót z meczów Rostowa i Borussi M. Z naszą obecną grą to mogę powiedzieć jedno... "pod twoją obronę..."
Przecież drużyny z 1 koszyka przyjadą na Legię w drugim składzie i 5 nam wlepią albo i więcej bo rezerwowi będą chcieli się pokazać.
Ktoś gdzieś ostatnio dobrze napisał "brać kasę i w nogi".

odpowiedz
Czajnik - 25.08.2016 / 08:51, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Cska moskwa bayer leverkusen club brugge optymalnie z szansa na awans

odpowiedz
Tfj83 - 25.08.2016 / 08:47, *..cust-31.exponential-e.net

Ja bym chciał grupę:
PSG
Manchester City
PSV lub Sporting

Wszystkie zespoły sa silne, my nie mamy żadnej formy, wiec niech przynajmniej przyjedzie do nas pare gwiazd;

odpowiedz
Mr T - 25.08.2016 / 08:41, *..dynamic.mm.pl

Jak spadać to z wysokiego konia ;)
1. Real/Barca/Bayern/PSG
2. Atletico/Borussia/Arsenal
3. Tottenham/Dynamo Kijów/Olympique Lyon

odpowiedz
ja - 25.08.2016 / 08:39, *..189

Ludzie o jakim Wy trzecim miejscu w grupie mówicie :) Nawet jak zrobią transfery, czy Wszołka, czy Rado (chociaż dla mnie ten transfer to pomyłka), czy tego Viery to i tak w grupie będziemy dzieciakami do bicia. Jeżeli strzelimy tam jedną bramkę to będzie sukces. Naprawdę nastawicie się na konkretne lanie, żebyście potem nie byli zdziwieni. Przy takim tempie gry wielkich klubów jak Barca, Real czy Bayern, jak nawet tych trochę mniejszych jak Porto, Sevilla czy Lyon nasi zawodnicy będą musieli po każdym meczu być podłączeni pod kroplówki. No ludzie wyobrażacie sobie Brozia czy Lewczuka przeciwko Neymarowi albo Aguero. Przecież to będzie śmiech na sali :) Będzie się z nas śmiała cała Polska bo będzie blamaż ale ja mam to serdecznie w dupie, bo to Legia jako jedyna buduje jako tako współczynnik dzięki którym Zagłębie, Cracovia i inni nie muszą zaczynać pucharów od pierwszych rund i jeździć na Gibraltar czy inne San Marina

odpowiedz
- 25.08.2016 / 08:28, *..dynamic-ww-02.vectranet.pl

PSG - Dortmund - Tottenham i będzie ciekawie.
Chyba, że mamy o coś walczyć to Leicester - Dortmund - Brugge.

odpowiedz
Ja - 25.08.2016 / 08:22, *..play-internet.pl

Jaki Latal zglupieliscie trener jednego sezonu

odpowiedz
antykod - 25.08.2016 / 08:07, *..dab.02.net

Nie mamy szans nawet na remis z nikim ale jeśli już to Leicester Porto dynamo kijów aha hasi out,latal in

odpowiedz
Maro257 - 25.08.2016 / 08:01, *..play-internet.pl

Juve, Sevilla,Basel,Legia

odpowiedz
I - 25.08.2016 / 07:56, *..play-internet.pl

Co jak co ale na chwile obecna jestesmy w grze o Puchar Mistrzów. A nóż widelec....:-)

odpowiedz
md - 25.08.2016 / 07:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Real,Bayer,Brugge,LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
pan Staszek - 25.08.2016 / 07:32, *..centertel.pl

A ja to widzę tak: Lisy BVB i PSV

odpowiedz
kaczi - 25.08.2016 / 07:31, *..centertel.pl

Nie ma co wybierać sobie drużyn. Z taką grą co gramy to mamy pewne 4 miejsce w grupie i to góra z 1pkt. Niestety chyba taka jest prawda

odpowiedz
zenek - 25.08.2016 / 07:31, *..play-internet.pl

cska moskwa, bayer leverkusen, club brugge

odpowiedz
Paffik - 25.08.2016 / 07:31, *..dynamic.chello.pl

Do marzycieli: cska i dinamo nie mogą zagrać w tej samej grupie. Szukajcie dalej.

odpowiedz
G. - 25.08.2016 / 07:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy w naszym zasięgu!

odpowiedz
gambitL - 25.08.2016 / 07:11, *..static.ip.netia.com.pl

Rasowe druzyny - nawet w 3 koszyku....budżety dużo wyższe niż nasz...fajnie ze tu jesteśmy gdzie jesteśmy, posmakować ten smak ligi mistrzow ale nie oszukujmy się przegramy każdy mecz nawet gdyby legia była w najlepszej formie i dyspozycji z możliwych ale co zobaczymy na zywo u nas na stadionie to nasze na wiele lat...a jak będzie jakas nie spodzianka bo w footbolu wszystko jest możliwe to znow maly bonusik do tego ze tu jesteśmy

odpowiedz
(L)odz - 25.08.2016 / 07:03, *..toya.net.pl

Leicester,Porto,Basel.Legia.

odpowiedz
Januszek i Andrzejek na kocyku - 25.08.2016 / 06:59, *..83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z I koszyka Bayern Monachium - Lewy sie przypomnie jak go przyjeli kiedyś na Ł 3
Z II koszyka SS Neapol - już raz Milik był na naszym stadionie i pokazał co potrafi przy pustym stadionie(rewanżyk)+ Zieliński wielka nieświadoma
Z III koszyka Olympique Lyon - niech Rybus znów pośmiga przy Ł3

odpowiedz
- 25.08.2016 / 06:58, *..99.kompex.pl

Hehe Legia na prawie dwa razy więcej pkt jak Lisy. Ja wiem jaka będzie grupa, panie i panowie:
Bayern
Man City
ukraina
Legiunia

odpowiedz
Mazi - 25.08.2016 / 06:53, *..play-internet.pl

Nie ważne z kim, ważne żeby w 6 meczach stracić mniej niż 10 bramek ;)

odpowiedz
do zaglebie dabrowskie - 25.08.2016 / 06:39, *..19-1.cable.virginm.net

nie moga byc 2 druzyny z tego samego kraju w grupie

odpowiedz
gazza - 25.08.2016 / 06:35, *..adsl.inetia.pl

Trudno coś takiego nazwać losowaniem ....To raczej powinno nazywać się rozstawieniem...F U

odpowiedz
Sebo(L) - 25.08.2016 / 06:34, *..slupsk.vectranet.pl

Grupa "śmierci" w której zdobycie choćby jednej bramki graniczyć będzie z cudem,a tracenie ich w ilości rodem z piłki ręcznej : z koszyka 1 : REAL MADRYT,FC BARCELONA lub BAYERN MONACHIUM ,koszyk nr 2 :MANCHESTER CITY lub ATLETICO MADRYT i z koszyka 3 : TOTTENHAM HOTSPUR lub OLYMPIQUE LYON

odpowiedz
Normalny - 25.08.2016 / 05:50, *..109

Niektórzy chcą Real, Barcelonę i podobne, po co? Żebyśmy na czworaka wracali do domu? Brakuje wam 10:0?

odpowiedz
gregorio - 25.08.2016 / 05:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

Oby bardzo mocna grupa (np. real, city, lyon) żeby się przypadkiem piłkarzom i właścicielom za bardzo awans nie wymarzył, bo znów lm będzie dla nich ważniejsza od ekstraklasy, a nie zdobycie mistrzostwa Polski powinno być w tej chwili absolutnym priorytetem. Brak mistrzostwa byłby tragedią... Także niech wszyscy lepiej się na tym skupiają, a lm to dodatkowy bonus, w którym jak coś się uda to super, ale nie za wszelką cenę, nie kosztem ligi!

odpowiedz
Jack (L) - 25.08.2016 / 05:10, *..65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na cweltic nie ma co liczyć bo są w koszyku razem z nami. Więc nie napinajcie się tak na grę Z nimi.

odpowiedz
L - 25.08.2016 / 03:36, *..dynamic.mm.pl

Bayern, Atletico, Tottenham i Legia

odpowiedz
Gravesen - 25.08.2016 / 02:24, *..bb.sky.com

Gdybysmy mieli druzyne, ktorej w tym momencie nie mamy to bylyby realne szanse traffic no CSKA,BVB I Kijow. Ale w obecnej sytuacji ja sie obawiam Niecieczy, Kielc i Szczecina nawet. Albo naprawde z nich zejdzie presja albo Has I do wylotu, bo nie ma chemii miedzy nim a druzyna. Przyklad Rzeznika, i od samego poczatku problem, sprawa z jego weselem... To jest naprawde gosciu oddany Legii. Stanowski madrze to opisal w jednym z ostatnich felietonow. Wg mnie Pan Hasi sieje duzy zamet. Nie potrafie tez zrozumiec pociskow z Waszej strony na Rzeznika, Kuchego, Niko czy nawet na Brzytwe ile mil chwile Wam dali.... Kazdy kto chociaz pol zawodowo uprawial jakis sport druzynowy znac dwie prawdy. Aby w klubie bylo w porzadku musza byc zachowane dwie reguly. Trener ma byc w porzadku i w szatni musi byc porzadek. Na chwile obecna w szatni jest gnoj a trener go stale dorzuca. Amen Bracia i Siostry. Oby sie Legia jak najszybciej pozbierala.

odpowiedz
Misiektolo - 25.08.2016 / 01:55, *..dynamic.chello.pl

Albo drużyny "L" albo prawie ci sami co zawsze:
Leicester, Leverkusen,Lyon,Legia albo z tymi co grali Barcelona, Napoli, Sporting, Legia

odpowiedz
D1 - 25.08.2016 / 01:43, *..dynamic.chello.pl

Benfika, Dortmund, Lyon

odpowiedz
Magik(L) - 25.08.2016 / 01:27, *..dynamic.chello.pl

Leicester/CSKA
Atletico/Bayer
Dinamo Kijów/Club Brugge
LEGIA WARSZAWA


CSKA = wiadomo, chyba najsłabszy zespół w I koszyku. Kibicowsko też ciekawie i przypomina się trochę Spartak z LM 95/96. Leicester z kolei przywołuje wspomnienia Blackburn z LM 95/96 i gra słabo póki co,a Atletico też cienko zaczęło w La Liga. Ogólnie obie te drużyny (Leicester/Atletico) to bardzo atrakcyjni rywale ale nie są to Barca czy Real. Atletico finalista LM, który potrafi zatrzymać każdego rywala w Europie i zagrać brzydki mecz z ogórami w La Liga, z kolei Leicester to sensacyjny mistrz Anglii po którym już widać że w tym sezonie siadają. Zamiast Atletico mógłby być Bayer który też jest silnym zespołem ale w Bundeslidze z każdym potrafi dość często potracić pkt. No a Dinamo i Brugge w 3 koszyku wydają się rywalami najbardziej w zasięgu z którymi można powalczyć o 3 miejsce dające 1/16 Ligi Europy. Ale jedno jest pewne jak nie poprawimy gry o 150% to nie mamy o czym marzyć ... :)

odpowiedz
1 2 3 - 25.08.2016 / 01:11, *..234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1psg dortmund kijov
2bayern arsenal lyon
3barcelona porto gladbach

odpowiedz
Piter - 25.08.2016 / 01:08, *..dynamic.chello.pl

Real, Dortmund, PSV

odpowiedz
adi - 25.08.2016 / 00:49, *..dynamic.chello.pl

Do redakcji: wkradła się chyba literówka - Powinien być cWeltic a nie celtic

odpowiedz
M@c - 25.08.2016 / 00:47, *..dynamic.chello.pl

FC Barcelona, SSC Napoli i Tottenham
2,7,1:)

Legia nie jest najgorsza w 4 koszyku:)

odpowiedz
hilly_billy - 25.08.2016 / 00:46, *..dyn.optonline.net

Real, Borussia, Brugge
albo
Bayern, Arsenal, PSV
i jedziemy z nimi:)

odpowiedz
slawek 123 - 25.08.2016 / 00:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Juventus Borussia D. I Tottenham :)

odpowiedz
cocojambo - 25.08.2016 / 00:35, *..154

Najłatwiej by było:
CSKA,Bayer,Club Brugge
Choć z trzeciego może być też PSV, już ich ogrywaliśmy w LE :)
Super byłoby awansować do LE z trzeciego miejsca, na więcej nie ma co liczyć, dlatego ważne aby trafić możliwie najłatwiejszego rywala z 3 koszyka.
Choć gdybyśmy trafili na taką grupę jaką bym chciał to kto wie...
Cały czas wierzę że uda się ogarnąć na fazę grupową naszym grajkom.
Od tego są kibice żeby wierzyć, nawet jak nie idzie :)

odpowiedz
wrt - 25.08.2016 / 00:28, *..itsa.net.pl

Mostar , Trencin , Dundalk i przy sporej dozie szczęścia awansujemy , zaraz .... to już było

odpowiedz
Ujazdów - 25.08.2016 / 00:25, *..dynamic-ww-03.vectranet.pl

Z taką grą to nawet w tych "grupach marzeń" wszystko przegramy

odpowiedz
adi - 25.08.2016 / 00:24, *..play-internet.pl

Real ,Dortmund,Ol. Lyon, Legia

odpowiedz
TMR - 25.08.2016 / 00:14, *..126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak. Leicester? CSKA, Leverkusen, Brugia. My chcemy ich. Oni chca Nas Taka symbioza mażyciela.

odpowiedz
don dar - 25.08.2016 / 00:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

Real Madryt, Arsenal Londyn, Olympique Lyon, Legia Warszawa.Wszystkie mecze do zera przegrane.

odpowiedz
paweł - 25.08.2016 / 00:11, *..dynamic.chello.pl

Marzenie: CSKA, Bayer, Dynamo / Brugge.
Dramat to wylosowanie z 3 koszyka Tottenhamu. O więcej jak o 3 miejsce Legia i tak nie powalczy nawet gdyby była w formie sprzed 1-2 lat.

odpowiedz
xxx - 25.08.2016 / 00:10, *..radom.vectranet.pl

Cska,Napoli,Dynamo Kijow

odpowiedz
Sebo(L) - 25.08.2016 / 00:08, *..play-internet.pl

Z tym co prezentuje na dzień dzisiejszy Legia każdy przeciwnik robi z nami co chce. Jeśli jednak jakimś cudem miałaby nastąpić w najbliższym czasie jakaś poprawa w grze to grupa marzeń z której milibyśmy szansę nawet wyjścia do następnej rundy wygląda tak : Leicester City (najsłabszy mistrz Anglii od czasów Blackburn Rovers),Bayer Leverkusen (najsłabszy przedstawiciel klubów Bundesligi w LM), Dynamo Kijów ( drużyna z którą można śmiało powalczyć o 2 zwycięstwa)

odpowiedz
Tylko!Barcelona!! - 25.08.2016 / 00:04, *..38

Tylko!Barcelona!

odpowiedz
imp - 25.08.2016 / 00:03, *..static.chello.pl

Każdy z zespołów z koszyków 1-3 lał nas jak chciał w LE. Tutaj 1-2 remisy to będzie wielki sukces... Niestety nawet Rado nie pomoże.

odpowiedz
Bystra(L) - 24.08.2016 / 23:59, *..dynamic.chello.pl

Towarzystwo imponujące. Miło jest się ogrzać w ciepełku gwiazd!

odpowiedz
Simon - 24.08.2016 / 23:58, *..dynamic.chello.pl

Pierwsze dwa koszyki bez szans..

odpowiedz
m - 24.08.2016 / 23:57, *..dynamic.chello.pl

Ale panowie my wysoko w tym 4 koszyku jesteśmy. Aż ciężko uwierzyć ;-)

odpowiedz
Kedar - 24.08.2016 / 23:53, *..dynamic.chello.pl

Jak grać to z najlepszymi: Real, City, Olimpique Lyon oraz Legia.

odpowiedz
PrzemoL - 24.08.2016 / 23:50, *..dynamic.chello.pl

A mi sie marzy real, arsenal, lyon :)

odpowiedz
1916 - 24.08.2016 / 23:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Juve, BVB, Basel!

odpowiedz
Dawid - 24.08.2016 / 23:40, *..kwidzyn.mm.pl

Jak już gramy w Lidze mistrzów to fajnie by było zagrać z Realem albo Bayernem ewentualnie Barceloną z 1 koszyka.Z drugiego najlepiej byłoby trafić Bayer a z 3 albo Dinamo albo Brugie.Oczywiście przy takiej grze jak ostatnio to będzie ciężko z każdym nawiązać w ogóle jakaś walkę ale bądźmy dobrej myśli (L)

odpowiedz
abc - 24.08.2016 / 23:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W każdym wariancie grupa śmierci xD

odpowiedz
benek - 24.08.2016 / 23:33, *..ip.mgk.pl

Leicester,Sevilla,Brugge

odpowiedz
x - 24.08.2016 / 23:32, *..dynamic.chello.pl

CSKA/Leicester
Sevilla/Bayer Leverkusen
Club Brugge/Dinamo/Sporting
LEGIA WARSZAWA

I walczymy o miniimum 3 miejsce dające 1/16 LE.

odpowiedz
Kibic - 24.08.2016 / 23:32, *..sochaczew.vectranet.pl

Kibicowsko Juventus Borusia Dortmund i Kijow sportowo Barcelona Arsenal Totenham/Lyon.

odpowiedz
Zagłębie Dąbrowskie - 24.08.2016 / 23:31, *..dynamic.chello.pl

Koszyk 1.FC Barcelona (Hiszpania), Koszyk 2.Arsenal(Anglia),Koszyk 3. Tottenham Hotspur (Anglia) i wychodzimy z trzeciego miejsca !!!

odpowiedz
Do Czelentano - 24.08.2016 / 23:28, *..play-internet.pl

Kazdy inny tragedia? Czy ty myslisz o wyjsciu z grupy? A trafic to co Ty wymieniles to bylaby tragedia...

odpowiedz
Wandal - 24.08.2016 / 23:28, *..159

PSG, BVB, PSV i Legia

odpowiedz
LNR - 24.08.2016 / 23:27, *..dynamic.chello.pl

CSKA/Leicester
Napoli/Leverkusen
Club Brugge/Dinamo/Basel
Legia Warszawa

...i wszystko jest możliwe :)

odpowiedz
ZLK - 24.08.2016 / 23:24, *..dynamic.chello.pl

sportowo: Leicester, Sevilla, Basel/Brugge
kibolsko: CSKA, Napoli, Borussia Mönchengladbach

odpowiedz
Kamil - 24.08.2016 / 23:23, *..dynamic.dsl.as9105.com

Leicester, Leverkusen, Brugge

odpowiedz
eth - 24.08.2016 / 23:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Leicester, Porto, Ol Lyon, Legia

odpowiedz
Czelentano - 24.08.2016 / 23:21, *..dynamic.dsl.as9105.com

Luksus : CSKA, Sevilla, Basel

Tragedia : Kazdy inny z 1 koszyka, Atletico, Tottenhan

odpowiedz
mis - 24.08.2016 / 23:20, *..dynamic.dsl.as9105.com

szkoda bo nie bedzie Celticu :(

odpowiedz
lucho_83 - 24.08.2016 / 23:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Barcelona, Arsenal, Basel :-)

odpowiedz