Champions League: Sporting Lizbona, Legia Warszawa, Real Madryt i Borussia Dortmund
REKLAMA

Liga Mistrzów: Real Madryt, Borussia Dortmund i Sporting Lizbona!

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek w Monaco rozlosowano grupy Ligi Mistrzów. Legia Warszawa zagra w grupie F. Jej przeciwnikami będą: Real Madryt, Borussia Dortmund i Sporting Lizbona! Jeszcze dziś poznamy dokładny terminarz spotkań. Wiadomo, że trzy mecze odbędą się we wtorek i trzy w środę. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 20:45. W poniedziałek zostaną podane informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecze Ligi Mistrzów. Jedynie posiadacze karnetów na obecny sezon będą mieli gwarancję dostępności biletu. Klub przygotuje również pakiety na wszystkie spotkania.

Ramowy terminarz fazy grupowej:
13–14.09. - 1. mecz
27–28.09. - 2. mecz
18–19.10. - 3. mecz
01–02.11. - 4. mecz
22–23.11. - 5. mecz
06–07.12. - 6. mecz

Grupa F:
Real Madryt (Hiszpania)
Borussia Dortmund (Niemcy)
Sporting Lizbona (Portugalia)
Legia Warszawa

Grupa A:
Paris Saint-Germain (Francja)
Arsenal (Anglia)
FC Basel (Szwajcaria)
Łudogorec Razgrad (Bułgaria)

Grupa B:
Benfica Lizbona (Portugalia)
SS Napoli (Włochy)
Dinamo Kijów (Ukraina)
Besiktas Stambuł (Turcja)

Grupa C:
FC Barcelona (Hiszpania)
Manchester City (Anglia)
Borussia Mönchengladbach (Niemcy)
Celtic (Szkocja)

Grupa D:
Bayern Monachium (Niemcy)
Atletico Madryt (Hiszpania)
PSV Eindhoven (Holandia)
FK Rostow (Rosja)

Grupa E:
CSKA Moskwa (Rosja)
Bayer Leverkusen (Niemcy)
Tottenham Hotspur (Anglia)
AS Monaco (Francja)

Grupa G:
Leicester City FC (Anglia)
FC Porto (Portugalia)
Club Brugge (Belgia)
FC Kopenhaga (Dania)

Grupa H:
Juventus FC (Włochy)
Sevilla (Hiszpania)
Olympique Lyon (Francja)
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (218)

+dodaj komentarz
ZADOWOLONY - 09.09.2016 / 13:27, *..com.pl

Gdyby Legia chciała te zespoły sprowadzić to by ją kosztowało grube miliony złotych. A tak zagra z nimi w jednej grupie i .... "dostanie po pupie" za darmochę. A jak coś ugra (remis lub wygrana) to jeszcze zarobi.

odpowiedz
UWAŻAM, ŻE - 09.09.2016 / 13:12, *..com.pl

Legia weszła do L.M i zarobiła. Ciekawe, czy w meczach grupowych coś dołoży ?

odpowiedz
ZADOWOLONY - 09.09.2016 / 11:24, *..com.pl

Trzeba szykować maść na tyłki, bo będzie bolało.

odpowiedz
ZAWIEDZINY - 09.09.2016 / 11:18, *..com.pl

No to będą baty

odpowiedz
Bartek - 26.08.2016 / 18:47, *..dzierzoniow.vectranet.pl

szczęśliwe losowanie Legia napewno zrobi ,,ogromne'' pieniądze!

odpowiedz
daniel - 26.08.2016 / 12:40, *..bb.sky.com

Jak by byla grupa G lub B i bysmy z fartem w losowaniach poszli niezle

odpowiedz
123 - 26.08.2016 / 11:24, *..dynamic.chello.pl

@123 ten baran co się podszywa.
Ja zawsze czekam na sukcesy krajowe i międzynarodowe naszego klubu. Wolę isc na dundlaki i inne ternciny dla odmiany niż wiecznie na lechy wisłe i inne badziewia. Przynajmniej sa wyjazdy ciekawe. A tak naprawde to chodzi sie na LEGIE i ja im życzę wyjscia z grupy. I niech zajdą jak najdalej.

odpowiedz
123 - 26.08.2016 / 11:15, *..dynamic.chello.pl

@123 26.08.2016 09:54
Nie podszywaj się pod ten nick gamoniu

odpowiedz
javed - 26.08.2016 / 11:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanse na awans? O czym Wy mówicie ? Może o 3 mieście uda się powalczyć jak będą w mega formie. Na dziś wpier# . od każdego.
cieszmy się tam jesteśmy :-)

mecze ze Sporting pokażą czy po kilku latach mamy progres czy regres. Parę lat temu z polskim trenerem przegraliśmy w dwumeczu 3-2. Czyli prezentowaliśmy zbliżony poziom. Zobaczymy jak będzie teraz ...

odpowiedz
JANUARY - 26.08.2016 / 10:36, *..1

SZCZERZE TO BOJE SIE TEJ LIGI MISTRZOW :( ALE BEDZIE MEMÓW I ŚMIECHÓW JAK KAZDY MECZ 0:7 I WIĘCEJ. BĘDE SIĘ WSTYDZIŁ ZA LEGIĘ

odpowiedz
do (L)elo - 26.08.2016 / 10:32, *..1

i to tak optymistycznie :))

odpowiedz
do piecia73 - 26.08.2016 / 10:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

sam sobie graj na Narodowym
może niech zagrają na błoniach w Krakowie tam się zmieści milion ludzi pajacu Legia jest na Ł3 ale skąd ty masz to wiedzieć ...............

odpowiedz
Bartek - 26.08.2016 / 10:23, *..adsl.inetia.pl

2 Pytania do Redakcji :
1) rozumiem iż jeśli w miarę regularnie jestem na Ł3, to mam jakieś szanse na zakup biletu na jakikolwiek mecz CL przy Ł3 ?

2) czy ceny na mecze CL przy Ł3 będą różne dla każdego spotkania?

HawK! Cała (L)egia zawsze RAZEM !!!

odpowiedz
piecia73 - 26.08.2016 / 10:11, *..centertel.pl

mecze powinny być rozgrywane na Narodowym!!!

odpowiedz
Wolfik - 26.08.2016 / 10:09, *..dynamic.mm.pl

Tak czytam sobie te niektóre komentarze o tym ile kto i gdzie bywał... :).

odpowiedz
123 - 26.08.2016 / 09:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja tam zawsze miałem gdzieś tą LM. Ani oni nas nie chcą, ani my tam nie pasujemy. To dobre by wyjąć hajs. Wiadomo cieszę się, że jesteśmy najlepszym polskim klubem ale kibicowsko lipa (poza Borussią). UEFA też nas tam nie chce, kibicowanie tam to w większości bananowi popkorniarze. Szczerze to bardziej emocjonują mnie mecze z Arką Gdynia.

odpowiedz
do 77/82 - 26.08.2016 / 09:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Może i nie ma, ale w grupie G, kiedy nasi wreszcie zaczną grać, a nie udawać że grają, to nawet rozważałbym wyjściu z grupy..... :D
A tak? Też chyba tragedii nie ma, ze Sportingiem już graliśmy w 2012 roku w lidze europejskiej, wtedy było 3:2 w dwumeczu, Borussia też nie jest jakaś straszna, zostaje ten Real i liczenie na Pazdana. Zresztą terminarz będzie miał tu kluczowe znaczenie. Dałoby się z tej grupy wyjść, przy lepszej grze i lepszym trenerze, chociaż ani na jedno ani na drugie się nie zapowiada.

odpowiedz
ach - 26.08.2016 / 08:49, *..dynamic.chello.pl

Nei da się czytać tych waszych wypocin!!! Jaki narodowy?? Legia ma swój stadion i swoich kibiców! Będziemy grali na Ł3 i będziemy oglądać tam mecze. Pazie od krystjano przed telewizorki!!! Nawet jak przegrają każdy mecz po 10:0 to ch.. z tym. Wszyscy w tym kraju się modlili, żeby Legia nei weszła do LM bo już i tak im odjechaliśmy a teraz to będzie przepaść. Teraz niech tylko odpali gra tych kopaczy i baj baj lotto kopacze oglądać plecy Legii !!! Zrobi się tak jak w Szkocji. Legia a później długo długo nic.

odpowiedz
Zamorski - 26.08.2016 / 08:35, *..pppoe-business.brasov.rdsnet.ro

Kurka wodna, tu nawet fryzjer nie da rady ogarnąć sprawy ale pamiętajcie gdzie Legia nie może sędzia pomoże.
W każdym razie ćwierć finał biorę w ciemno.

odpowiedz
RobL - 26.08.2016 / 08:31, *..adsl.net.t-com.hr

Ja chodzę na Botosani, Aktobe i inne Mostary a mimo to jestem wielkim zwolennikiem gry na Narodowym.Legia sobie poradzi a z trenera będziemy dumni,teraz tylko pojechać z ruchem

odpowiedz
Wojtas - 26.08.2016 / 07:56, *..253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Arek będziesz miał okazję wyjść z Ronaldo za rękę :-) Ciekawe czy zdobędziemy chociaż 1 bramkę. ..... żadna grupa nie jest optymalna i do wyjścia dla naszej Legii...

odpowiedz
Loko - 26.08.2016 / 07:39, *..internetdsl.tpnet.pl

Między Legią a Realem rozstrzygnie się walka o pierwsze miejsce w grupie. Legia jest zdecydowanym faworytem grupy - jedyny mistrz swojego kraju w grupie a do tego nie przegrała w LM od 21 lat:)

odpowiedz
Jerz z Potoku - 26.08.2016 / 00:17, *..dynamic.chello.pl

Suma szczęścia zawsze równa się "0". Niesamowity fart w eliminacjach, kiedyś musiał się skończyć. Szkoda, że z tak głośnym przytupem. Czas najwyższy, aby trener Hasi pokazał na co naprawdę go stać. Osobiście na niewiele liczę, ale jakby tak wiatr historii zdmuchnął Żewłakowa razem z kolesiem trenejro, to tak jakbyśmy przeprowadzili mega transfer, nic nie wydając; czyż nie...?

odpowiedz
Koni - 26.08.2016 / 00:11, *..centertel.pl

Pazdek zostań... Wszystko w trybuny albo za. W Tobie nadzieja.

odpowiedz
Tylko Narodowy!gramy u siebie!!!! - 26.08.2016 / 00:09, *..96

Każdy już wie że Narodowy kills dziediát Legijnych gardeł ?Co to za pierdoły,Narodowy to Pucharowy!Polska !Legia!

odpowiedz
browar - 26.08.2016 / 00:06, *..dynamic.mm.pl

Ronaldo juz sra w gacie przed Pazdanem i się modli żeby odszedł :D

odpowiedz
77/82, - 26.08.2016 / 00:04, *..202.ipv4.supernova.orange.pl

Jesteście wszyscy bez ambicji tu nie ma słabych druzyn

odpowiedz
krys008 - 26.08.2016 / 00:02, *..serv-net.pl

No i fajnie.

odpowiedz
oj - 25.08.2016 / 23:47, *..dynamic.chello.pl

Styl i piękno futbolu się nie liczą. W marnym stylu ale wygramy. W końcu losowanie znów takie jak chcieliśmy :-)

odpowiedz
R. - 25.08.2016 / 23:45, *..dynamic.chello.pl

Najfajniejsze jest to że nie mamy żadnego ciśnienia, wszystko na luziku, mozemy sie tylko dac zaskoczyć pozytywnie.

odpowiedz
tak dla ogarnięcia - 25.08.2016 / 23:42, *..dynamic.chello.pl

"Przypominamy, że bilety na wyjazdowe mecze Ligi Mistrzów, będą mogli nabyć w pierwszej kolejności ci, którzy regularnie jeżdżą na wyjazdy krajowe." Za tym idąc, klub będzie sprzedawał bilety fanom przeciwników (L) jeśli stadion się nie zapełni. Na chłopski rozum realowa polsko - macie po biletach. Fotelowi znawcy każdego podwórka. Nikt wam nie broni jechać do madrytu na mecz - więc wyp.....ać przed telewizory.

odpowiedz
Matt - 25.08.2016 / 23:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz kibicowskie pazie z całej Polski najadą stadion na Łazienkowskiej. Przyjedzie ich kochany Real. Przykre to, że duża część Polski zamiast za klubem znad Wisły będzie za jakimiś Hiszpanami.

odpowiedz
azja - 25.08.2016 / 23:09, *..centertel.pl

ronaldo przyjedzie do nas na wieś

odpowiedz
Do BRAK BILETOW DLA PIKNIKÓW - 25.08.2016 / 23:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dla Ciebie i tak nie bedzie biletu, wiec odpuść sobie zbędne komentarze

odpowiedz
erer - 25.08.2016 / 23:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kiedy bilety? Będzie czarter do Realu? Roz.ebiemy Nou Kamp że aż strach.

odpowiedz
Rafi 125 - 25.08.2016 / 23:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sami tu kur... Pesymiści, trzeba wierzyc w nasza Legiunie, a nie ze potęgi przyjadą itd. Legia pokaze na co ja stac i na lajcie z grupy wyjdzie

odpowiedz
Old Kibol - 25.08.2016 / 22:54, *..dynamic.chello.pl

Jest super! Legia - do boju! My, kibice pomożemy!!!

odpowiedz
do ZAGŁĘBIAK I TERY - 25.08.2016 / 22:40, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Legia tylko na Ł3, więc skończyć pier.olić o Narodowym lamusy.

odpowiedz
Cik - 25.08.2016 / 22:36, *..dynamic.chello.pl

Wielka przygoda przed Legia. Grupa nie jest latwa. Kazdy punkt to sukces. Ale bedzie dobrze. Legia Mistrzem Polski.

odpowiedz
Antek - 25.08.2016 / 22:31, *..dynamic.chello.pl

Jak grać to znajlepszymi i tak z grup by nie wyszli w której by nie grali także REAL w realu na Legii ja jestem zadowolony

odpowiedz
ja - 25.08.2016 / 22:23, *..play-internet.pl

Murimjo założymy się o flaszeczke? Jestem z DG daj namiary ;) Zagłębie Sosnowiec & Legia Warszawa & Olimpia Elbląg & Bks

odpowiedz
macias - 25.08.2016 / 22:20, *..play-internet.pl

Witam, orientuje sie ktos czy na wyjazd np do Dortmundu prowadzona bedzie sprzedaz biletow indywidualnych czy raczej zostaje czarter?

odpowiedz
hawryl74 - 25.08.2016 / 22:15, *..19-1.cable.virginm.net

Jaką grupę mamy taką mamy i tyle LM to klasowe drużyny.
Ale chciałbym żeby nasza Legia wylosowała grupę G i znalazła się tam zamiast FC Kopenhaga.
Poziom piłkarski nasz w tej chwili to lata świetlne z tyłu.
Ale może Legia napisze nową historie i coś ugra w tej grupie.
Kto wie ?
Poczekamy zobaczymy.

odpowiedz
do pazi - 25.08.2016 / 22:10, *..adsl.inetia.pl

TYLKO LEGIA !!

odpowiedz
konan111 - 25.08.2016 / 22:06, *..dynamic.chello.pl

Szczerze to mamy 6 porażek cud jak zremisujemy jeden mecz.
Ale doświadczenia na lata przyjadą zespoły kosmiczne jak na nasze warunki tak jak piszą tu niektórzy tylko NARODOWY bo to ostatnia szansa na Mega zarobek LEŚNY i Miodek to biznesmen umie liczyć i zdecydują sami.
JAK TO MÓWIĄ Z BOGIEM

odpowiedz
BRAK BILETÓW DLA PIKNIKÓW - 25.08.2016 / 21:56, *..warszawa.vectranet.pl

Prosimy klub o dystrybucję podobną do Pucharu Polski.
NIE DAWAĆ BILETÓW DLA TYCH CO NIE CHODZĄ NA LIGĘ
a jeśli już to od 300 zł wzwyż.

odpowiedz
Magda - 25.08.2016 / 21:52, *..play-internet.pl

A gdzie będzie można kupić ten bilet?

odpowiedz
Kamil M - 25.08.2016 / 21:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja tam ciesze się, że zagramy z topem. Na to czekaliśmy. Pamiętam mecz z Napoli. Przegrany co prawda (0:2), ale wszyscy obejrzeli nie złe widowisko i kibicowali cały czas. Oby tylko był sprawiedliwy podział biletów, bo chcę być na każdym meczu. Czekałem na to od 1997 roku...od tego roku chodzę regularnie na Legię.

odpowiedz
Marcin - 25.08.2016 / 21:38, *..181

A ja się będę śmiał jak się okaże, że pojedziemy albo chociaż zremisujemy kilka meczy
Kto wie...

odpowiedz
targowek - 25.08.2016 / 21:27, *..play-internet.pl

Ech pięknie to wygląda, jakież doborowe grono a wśród nich nasza Legia! Cud miód malina!! Wyniki nie ważne, ważne że tam jesteśmy.

odpowiedz
77/82 - 25.08.2016 / 21:20, *..dynamic.chello.pl

Trochę szkoda, bo w takiej grupie nawet będąc w formie nie ma co marzyć o choćby trzecim miejscu i LE. Przy obecnej dyspozycji natomiast możemy pobić rekord straconych goli :D Z drugiej strony to w końcu Liga Mistrzów. Dostaliśmy się to teraz to nawarzone piwo trzeba wypić i nie ma co płakać. Pewnie zleją nas, że wstyd będzie patrzeć, ale patrzmy przyszłościowo. Ten awans (i kasa jaką dostaniemy) może nam konkretnie pomóc. Przecierpieć teraz, a potem zbierać plony (oby). Poza tym fajnie będzie zobaczyć na Ł3 Real czy Borussię, a i tak najważniejsza jest w tej chwili ekstraklasa.

odpowiedz
Marsse(L) - 25.08.2016 / 21:18, *..ip.skylogicnet.com

Już widzę zajaranych niedzielnych "kibiców". Na Real Wam się chce?! Borussie byście zobaczyli?! A ilu z Was było na spotkaniach z Łęczną, Podbeskidziem czy innym Zabrzem? Nic dla Was nie znaczy Legia, żałośne Janusze. Legia to fanatyczni kibice, chodzący na większość meczy, kiedy piździ Ci deszcz za kołnierz, kiedy na zewnątrz tęgi mróz a Ty stoisz i zdzierasz gardło, to kibice z klubem na dobre i na złe i to Ci ludziez uwagi na swoją miłość do barw i klubu powinni przyjść i kibicować. Bo dla nas nie ma znaczenia czy przyjedzie Madryt czy Gdynia. Każdy mecz jest jednakowo ważny! A już głosów o tym że warto zagrać na Narodowym nawet nie skomentuję, bo musiałbym użyć mocno niecenzuralnych słów. Wbijcie sobie do łbów, że Legia to Ł3!

odpowiedz
Arek - 25.08.2016 / 21:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie panikować! Piękna grupa! Ja coś czułem, że trafią albo na Real, albo na Bayern. No to mamy Real i Borussię hehe. Na trybunach to będzie mistrzostwo świata. I zapomnijcie andrzeje o narodowym. Nie będzie wzdychania do Krystyny. Poza tym Pazdan go zje. Jak to już ktoś napisał chcieliśmy ligi mistrzów no to ją mamy i oby tak dalej. Poza tym to dawno, na prawdę dawno nie było takiego zainteresowania biletami. Janusze i andrzeje z całej Polski się zleciały. Całe szczęście, że nie ma tematu narodowego. Mamy swój piękny stadion i na nim grać będziemy.

odpowiedz
Tery - 25.08.2016 / 20:54, *..dynamic.chello.pl

Najmniejsze szanse, najmniejszy budzet, najmniejsza wartosc druzyny.... jak przejdzemy na Narodowy to przynajmniej nie bedziemy mieli najmniejszego stadionu i najmniejszej liczby kibicow na meczach.

odpowiedz
Banio 74 - 25.08.2016 / 20:51, *..230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

NO Kurrrrr........ co za płaczki się tu wypowiadają! Wyp...... na konwiktorską!!!!!

odpowiedz
Franz - 25.08.2016 / 20:44, *..dynamic.chello.pl

Zawsze lepiej przegrać 0:5 z Realem niż 0:3 z Kijowem, PSV, Brugge czy innym gniotem. Jestem zachwycony! Taką grupę typowalem i taką mamy. I nie prawda co Leśny mówi że Real to klub jakich wiele. Real, Borussia - walczmy z najlepszymi! Nie ma wiele takich przygód w życiu. A jak Leśnemu wszystko jedno to zamiast na Santaigo Bernabeu niech w tym czasie jedzie na Brann Bergen. Może będą grali. Cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
kermit do fasdfasd - 25.08.2016 / 20:31, *..centertel.pl

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Poziom komentarzy wskazuje, że ich autorzy jak stoją bokiem do wiatru to im z uszu gwiżdże jak z pustej butelki. Czego się spodziewali w fazie grupowej LM? Wygranych? Punktów. Tam są konkretne ekipy, my mamy się tylko pokazać, wypromować klub (żaden dobry gracz nie przyjdzie do n/n), zgarnąć kasę i wzmocnić się do gry za rok. Właściciele zobaczą kasę na plus to wyłożą więcej w myśl zasady - inwestujesz i się zwraca. I tak co roku. Na tym to polega. Im się chyba pomyliło z naszym Pucharem Polski.

odpowiedz
do POZNANIAK - 25.08.2016 / 20:26, *..warszawa.mm.pl

Możesz kupic mnoooooostwo biletów.zabierz rodzine,znajomych i kartofle w ramach cateringu.stadion ma kilka tysięcy miejsc.na pewno nie zabraknie.juz wkrótce wielki mecz Hipermarket Real-konfidencka sześć.zapisz adres abyś nie zabladzil-konwiktorska 6

odpowiedz
Tomeczek - 25.08.2016 / 20:21, *..dynamic.chello.pl

No i wpier...l dostaniemy. pytanie w jakim wymiarze?
Oby pazdan został. zmiana trenera to i tak już nic nie da na grupę, Legia jest totalnie rozregulowana. pozostaje liczyć tylko na przypadek.
wypada też zaśpiewać
Usłysz Jezu jak cię błaga lud, Jezu Jezu LM dla Legii zróB he he he.

odpowiedz
kacperek - 25.08.2016 / 20:21, *..dynamic.chello.pl

3. kolejka: wtorek, 18 października – Real Madryt v Legia Warszawa [20:45]

Bilety po 450zl w dwie strony samolotem 18-19 Pazdziernika z Warszawy

odpowiedz
Bracia - 25.08.2016 / 20:19, *..centertel.pl

BRACIA PRZEGRAMY KAZDY MECZ, W BRAMKACH -30. ALE POKAZMY NA TRYBUNACH MIAZGE!! NIECH NAROBIA W MAJTY!!

odpowiedz
/// - 25.08.2016 / 20:19, *..dynamic.chello.pl

O co się cykacie. Zapewne będą pakiety, a potem bilety. Jak zawsze karnety na początek, potem mogli by dać obecność w ostatnim sezonie tak jak było na narodowy. I będzie garstka cyrkowców zakochanych w krystynie.

odpowiedz
Rogal - 25.08.2016 / 20:18, *..centertel.pl

ja pier...lę ale zainteresowanie biletami nagle

odpowiedz
Tery - 25.08.2016 / 20:18, *..dynamic.chello.pl

Prezesi wezcie Narodowy!!!!@
Bedzie fulllllllll

odpowiedz
Sebo(L) - 25.08.2016 / 20:13, *..play-internet.pl

Już widzę te fantastyczne pojedynki biegowe Brozia z Garethem Bale'm ;)

odpowiedz
Zagłębiak - 25.08.2016 / 20:12, *..ip.gronet.pl

Proponuje mecze domowe z Realem i Borussia zagrać na Narodowym.

odpowiedz
Krzeszczu - 25.08.2016 / 20:12, *..cust.bredband2.com

@ jjaa: Serio myslisz ze Ronaldo wezmie ze soba do Warszawy rodzine i szwagra?

odpowiedz
Marco - 25.08.2016 / 20:11, *..dynamic.mm.pl

Skupmy się na punktach w Chorzowie ok????? Bo w LM jak zdobędziemy 1pkt to będzie cud. A MISTRZOSTWO UCIEKA.

odpowiedz
do SAMPSON - 25.08.2016 / 20:11, *..27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wyjdź stąd już... i idź na Narodowy.

odpowiedz
dyzio - 25.08.2016 / 20:10, *..inwep.pl

MISTRZOSTWO Real marketingowo BVB kibicowsko i Sporting może jakieś punkty. ..

odpowiedz
Wolfik - 25.08.2016 / 20:09, *..dynamic.mm.pl

@Kreda: no właśnie nie, teraz to już Auchany :)

odpowiedz
stefano - 25.08.2016 / 20:04, *..10

Niestety pikniki nie zobaczycie Ronaldo...Real przyjedzie na sparing w rezerwowym składzie, he, he...

odpowiedz
Febe - 25.08.2016 / 20:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mam nadzieję, że klub pomyśli też o kibicach, którzy choć bez karnetu byli na wszystkich meczach w tym sezonie...

odpowiedz
Cult Legia Warsaw - 25.08.2016 / 20:03, *..101

Teraz Prezesi kredyty brać w bankach barać na wzmocnienia zawsze jest szansa o niespodzianki

odpowiedz
fasdfasd - 25.08.2016 / 20:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Patrząc na poziom komentarzy, wstyd że piszą to kibice Legii Warszawa, naprawdę wstyd. Dwadzieścia jeden lat wszyscy płakali że nie było ligi mistrzów, cudem się udało, teraz wszyscy płaczą... co gorsza piszą to kibice Legii... Czy dla Was liczy się tylko sukces? Eksplozja zainteresowania biletami na mecz Legii z Realem, Borussią... to nie koncert Madonny, ani Rihanny!! Uważacie się za prawdziwych kibiców Legii, a narzekania co nie miara. Cieszcie się z tego co jest, miejcie w sobie więcej pokory. Sportowo odstajemy od każdej drużyny, i od większości dostalibyśmy bęcki, więc się ogarnijcie. Z kolei "sportowo" i kibicowsko to reszta odstaje od Legii. Może gdyby nie było ligi mistrzów, a nawet gdyby Legia spadłą, to nie byłoby by tyle Januszy i pikników na trybunach, a na żylecie stali by prawdziwi kibice... pozdro

odpowiedz
Kreda - 25.08.2016 / 20:01, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Real to tylko sklep

odpowiedz
M - 25.08.2016 / 20:00, *..21

A może mecze ma narodowym bedzoe komplet a szansa dla gup zorganizowanoa dopingu na 50tyś gardeł

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 25.08.2016 / 20:00, *..144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Każdy mecz czy to u siebie czy na wyjeździe z porażką naszych w mniejszym rozmiarze niż 5-0 będę uważał za sukces. Piszę to najzupełniej serio. No może z Realem porażki niższe niż 7-0 będę uważał za sukces. Hasi chciał Real no to ma Real. Czy my w ogóle strzelimy jakiegoś gola? Oto jest pytanie...

LEŚNY NADSZEDŁ WRESZCIE CZAS ZWERYFIKOWANIA TWOICH BUŃCZUCZNYCH ZAPOWIEDZI O TYM, ŻE W CIĄGU KILKU LAT ZBUDUJESZ NA Ł3 "SOLIDNY, EUROPEJSKI KLUB". TERAZ BOISKA LIGI MISTRZÓW ZWERYFIKUJĄ CIEBIE, TWOJE DZIAŁANIA I TWOJĄ GADANINĘ.

odpowiedz
Kriz - 25.08.2016 / 19:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

Redakcjo kiedy można spodziewać się informacji o konkretnych terminach spotkan?

Pozdr
K.

odpowiedz
ZioLek - 25.08.2016 / 19:59, *..dynamic.chello.pl

PIEKNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!

WSPANIALE!!!!

odpowiedz
G. - 25.08.2016 / 19:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucze gamonie... A co Wy myśleliście, że w Lidze Mistrzów to Szombierki Bytom wylosujemy? Chcieliśmy LM to musimy sie liczyć, że pogramy sobie z Realem itp. Chyba o to nam chodziło co nie? A zresztą na tym forum to zawsze tylko jakieś marudy siedzą...

odpowiedz
kami(L) - 25.08.2016 / 19:57, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

z ostatniej chwili REAL MADRYT na prozbe CR7 chce kupic PAZDANA aj krysia krysia

odpowiedz
Cult Legia Warsaw - 25.08.2016 / 19:57, *..101

Suuuupeeer

odpowiedz
terminator - 25.08.2016 / 19:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

Real poza zasiegiem . Powalczymy z sportingiem i borussia

odpowiedz
koles - 25.08.2016 / 19:54, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Jest szansa wyjść z grupy, ale jest warunek trzeba zachować Rzeźniczaka, filar naszej defensywy

odpowiedz
masakra - 25.08.2016 / 19:54, *..44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe jak zaprezentuja sie Nasi fanatycy w dortmundzie. Piekny stadion, świetny doping. . .to bedzie MECZ ale na trybunach!

Z zadnej grupy Legia by nie wyszła dalej. Mimo ze grajki chodza a nie biegaja to spadniemy z hukiem. Jedyne o czym LM bedzie pamietac Legie to kibice, oprawy, doping!

odpowiedz
do prezesa - 25.08.2016 / 19:50, *..centertel.pl

panie prezesie co odpuszczamy ekstraklase czy lige mistrzow?

odpowiedz
Wi(L)ko(L)ak - 25.08.2016 / 19:49, *..centertel.pl

Najazd na Dortmund, będzie głośno o tym wyjeździe , LE w zasięgu Legia lubi grać z kontry a i piłkarze zrobili to co do nich należało, teraz będzie gra na luzie :)

odpowiedz
roberto - 25.08.2016 / 19:49, *..warszawa.vectranet.pl

Czy wiadomo kiedy zagramy mecz wyjazdowy z Sportingiem Lizbona ? Może ma ktoś pojęcie ?

odpowiedz
Kreda - 25.08.2016 / 19:49, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Każdy się podnieca realem a real jest prawie w każdym dużym mieście

odpowiedz
Do redakcji? - 25.08.2016 / 19:49, *..dynamic.chello.pl

Jaki jest rekord LM straconych bramek? To nie złośliwość, tylko się zastanawiam

odpowiedz
Kamil M - 25.08.2016 / 19:48, *..play-internet.pl

Już się zaczyna z biletami. Premiowane będą karnety. Ja proponuje premiowac kibiców za regularne chodzenie na stadion. Cena karnetów mimo rozegranych już kolejek wcale nie spadła a była już Jagiellonia,Piast i Arka...wygląda na wybieg z gwarancją biletu na Ligę Mistrzów...

odpowiedz
Wicek - 25.08.2016 / 19:47, *..centertel.pl

To Krystyna znów będzie płakać po spotkaniu z Pazdinho

odpowiedz
Jarek - 25.08.2016 / 19:45, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Uważam, że powinniśmy wzmocnić skład o dobrego piłkarza środka pola aby powalczyć z Realem. Inaczej może być ciężko.

odpowiedz
Jacek - 25.08.2016 / 19:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Poznaniak.
Dla kibica Amiki Poznan 0 biletow. Czekaj na LM we Wronkach.

odpowiedz
gajor - 25.08.2016 / 19:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie ważne jak jaki wynik w spotkaniu z takimi drużynami. Pieniądze już są, ważne że będziemy mogli zobaczyć na własnym stadionie najlepsze drużyny świata i europy. Za to już niestety trzeba zapłacić. A bramki będzie strzelał oczywiście kto? Kucharczyk! Popatrancy. i

odpowiedz
Tasiorsa - 25.08.2016 / 19:43, *..40

zrobilem mema :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1146932422044477&set=a.348515898552804.77308.100001831914720&type=3

odpowiedz
(L) - 25.08.2016 / 19:43, *..centertel.pl

Witam. To jest Liga Mistrzów. Jakich drużyn co nie którzy się spodziewali?
To jest sport. Wiadomo ,że będzie ciężko ale to nie oznacza ,że musimy sromotnie przegrać wszystkie mecze. U siebie można uciulac jakieś punkty. Oby te mecze przyniosły jakieś doświadczenie. Dla zarządu i piłkarzy. Ja się cieszę ,że takie drużyny przyjadą do stolicy. Lepiej grać co sezon z takimi drużynami niż w LE i psioczyc że nie idzie tak jak ostatnio. Jeżeli nie bedzie brakowało ambicji , woli walki i jakiejś mądrości w grze to nie musi się skończyć tragicznie. Może 3 miejsce jest w zasięgu. Zobaczymy już nie długo.

odpowiedz
L - 25.08.2016 / 19:43, *..centertel.pl

Fajna ciekawa grupa :)))) bedzie Real M. Fajniejsza ma za to Cweltic albo Rostov.

odpowiedz
Piekarz - 25.08.2016 / 19:40, *..dynamic.chello.pl

świetna grupa, można powalczyć ze Sportingiem o 3 miejsce. Wspaniałe wyjazdy i pełne sektory gości na Ł3. Do tego nasza młodzież też będzie mieć okazję zagrać z rówieśnikami z tych 3 klubów. O pełnych trybunach wspominać nie muszę. Obawiam się nieco o ceny biletó bo podejrzewam że od 200 zł wzwyż. Ale chociaż na jeden muszę iść i wyjazd do Madrytu.

odpowiedz
JANUSZE I ANDRZEJE Z CAŁEJ POLSKI - 25.08.2016 / 19:39, *..dynamic.chello.pl

Janusze i Andrzeje już pytają kiedy Real gra z Legią i gdzie kupić bilet

:O

odpowiedz
Luk - 25.08.2016 / 19:39, *..promax.media.pl

Co za ch.jowa grupa. Jest niemal tak (F)atalna jak grupa C bo grają zespoły potrafiące jednorazowo walnąć z 7 bramek. To się realnie może skończyć najsłabszym bilansem wszech czasów i liczbą powyżej 30 bramek straconych.
Ze względu na fakt że wielu fanów piłki z całego kraju zamierzać przyjechać na Ronaldo mam nadzieję że mecze z Realem i Borussią będą na Narodowym a bilety będą się zaczynały od 200 zł na pierwszych i od 100 na drugich rywali. Niech klub ma chociaż dodatkową kasę za te upokorzenia na boisku.

odpowiedz
SlawoL - 25.08.2016 / 19:37, *..centertel.pl

Pepe miech sie boi Kuchego Piszczek nie da rady z Aleksandrovem a fani CR7 juz stoja w kolejce po bilety ha ha ha

odpowiedz
BoHen - 25.08.2016 / 19:36, *..dynamic.chello.pl

Naprawdę wierzycie że moglibyśmy wyjść z którejkolwiek z grup??

odpowiedz
powislak - 25.08.2016 / 19:36, *..centertel.pl

Trzeba pojechac Real w Madrycie to potem bedzie juz z gorki.....

odpowiedz
emsi - 25.08.2016 / 19:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dramat to co sie stalo.Zerowe szanse na wyjscie z grupy i male szanse na ugranie chociaz jednego punktu.Jedynie kibicowsko szykuja sie niezle mecze,zwlaszcza przyjazd Borusi silnej kibicowsko i masowego naplywu polskiego fan klubu Realu spowoduje poruszenie.Ale na murawie beda ciezkie wtopy.Fortuna do tej pory sprzyjala Legii,dzis fortuna sie skonczyla i pokazala czarne oblicze.

odpowiedz
Do poznaniak - 25.08.2016 / 19:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Najpierw musisz pójść do Saturna lub Media Markt i kupic Play Station.

odpowiedz
DUDA - 25.08.2016 / 19:34, *..play-internet.pl

LEŚNY DAWAJ PODWÓJNE CENY DLA TYCH CO NA LEGII NIGDY NIE BYLI ALBO 3CI RAZ IDĄ

odpowiedz
jjaa - 25.08.2016 / 19:33, *..centertel.pl

Wszystko fajnie, szkoda ze wiekszosc normalnych kibicow Legii tych meczy na zywo nie zobaczy. Juz w Polskich wsiach, miastach i miasteczkach ludzie planuja jak by tu Ronaldo zobaczyc, razem z rodzina i szwagrem...

odpowiedz
fazi - 25.08.2016 / 19:30, *..netx.org.pl

kiedy terminarz

odpowiedz
Sanchezik do POZNANIAK - 25.08.2016 / 19:29, *..190

Mam nadzieję, że klub pójdzie po rozum do głowy i bilety na LM będą dostępne tylko dla osób z kartą kibica - sorki ale na Legii jest miejsce tylko dla kibiców Legii, a nie osób które przyjdą zobaczyć tylko Krystyne, a nasz klub mają gdzieś...

odpowiedz
murinjo - 25.08.2016 / 19:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

4-6 pkt hehhee odstaw mocarza :D z Realem 2x 0:5 ,bvb 0:4 i moze sporting 0:3 i 1:3

odpowiedz
Kaziu Wielki - 25.08.2016 / 19:27, *..opera-mini.net

Panowie wyobrażaćie sobie Legie w takiej formie a nawet z "formą" na Bernabeu?

8-0 z obecną formą, 0:4 z formą, .

odpowiedz
Y - 25.08.2016 / 19:27, *..dynamic.chello.pl

KATASTROFA...liczyłem na CSKA kibicowsko.Fajnie tylko ze jest BVB kibicowsko bomba.Real tylko wyjazd konkret.U siebie masakra 20000pokemonówi ronaldo och,ach. Juzpewne komentarze pokazuja . Zobacze ronaldo j,,,c go.Sporting katastrofa daleko,drogo

odpowiedz
walo - 25.08.2016 / 19:27, *..play-internet.pl

3 mecze we wtorek i 3 w środe, dzięki za bezcenne info :)

odpowiedz
...L... - 25.08.2016 / 19:26, *..dynamic.chello.pl

Ile muszą dać biletów 5,10%, czy jak się komu podoba ? Na mecze z Legią pewnie spokojnie się kupi na sektory gospodarzy ale to nie to samo.

odpowiedz
tekken (L) - 25.08.2016 / 19:26, *..dynamic.chello.pl

Uf dobrze,że nie C. Trzeba walczyć i tyle.

odpowiedz
Jurij - 25.08.2016 / 19:25, *..adsl.inetia.pl

To trzeba pokazać klasę,na real i Borusewicz to po 4500 biletów dadzą.

odpowiedz
cass - 25.08.2016 / 19:24, *..tvp.pl

kiedy będą znane konkretne terminy?

odpowiedz
Mariol - 25.08.2016 / 19:24, *..w90-79.abo.wanadoo.fr

No to pozamiatane.

odpowiedz
MF - 25.08.2016 / 19:24, *..dynamic.chello.pl

Sportowo i komercyjnie grupa super! Biorąc pod uwagę to, że portugalski goguś - Krystynka - ma odwieczny polski kompleks, może być ciekawie. Borussia to już nie ta sama firma, jak bywało jeszcze kilka lat temu ;) Jak spadać, to z wysokiego konia, a jak wygrywać to z najsilniejszymi!!! Jako ateista wierzę w to, że możemy być czarnym koniem, bo zapewne przeciwnicy podejdą do nas lekceważąco. Cała (L)egia zawsze razem!!!!

odpowiedz
Padam (L) - 25.08.2016 / 19:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kiedy dokładny terminarz?

odpowiedz
Olimpia Elblag - 25.08.2016 / 19:23, *..81

Legio, powodzenia.Wygraj LM i badz pewna ze za rok tez zagrasz

odpowiedz
Jim - 25.08.2016 / 19:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Grupa marketingowo marzenie ale sportowo jeśli Legia nie poprawi się 300% będzie delikatnie mowiac wstyd. Szczęście się skończyło czas zacząć coś grać tyle ze chyba ten trener nie ma pojęcia co zrobić.

odpowiedz
Motywator Wójt - 25.08.2016 / 19:22, *..dynamic.chello.pl

Kiełbasy w górę i golimy frajerów ! :)

odpowiedz
kami(L) - 25.08.2016 / 19:22, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

jajajjaj chcialem REAL I SPORTING szfagier BORUSSIE to beda piekne mecze niewiezycie ale namieszamy w tej grupie strzelic nam bramke jest trudniej niz myslicie CR7 bedzie non stop plakal ze cos jest nie tak brak tylko JEDZY do wygrywania borussia musi oberwac za zle potraktowanie KUBY BLASZCZYKOWSKIEGO a ze sportingiem mamy rachunki do wyruwnania gdy gralismy piekna pilke i bylismy lepsi odpadlismy teraz gramy brzydko i sporrting nam ulegnie !!!!!!!!!!! wspomnicie moje slowa tyLko LEGIA

odpowiedz
Dickson Chotowski - 25.08.2016 / 19:22, *..range86-153.btcentralplus.com

Spoko, mamy Hasiego.......A Zewlak6w na losowaniu wygladal jak by sie strasznie nudzil, albo mial kaca. Won na K6 !!

odpowiedz
do poznaniak - 25.08.2016 / 19:22, *..81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gówno zabierzesz, bilety są imienne, i wchodzą tylko sprawdzeni kibice Legii i zgód

odpowiedz
Sylas - 25.08.2016 / 19:21, *..net024-g2.isko.net.pl

Kibicowsko tylko Borussia jakiś młyn.
Piłkarsko będziemy się uczyć od najlepszych.

odpowiedz
Grajcie na Rzeźniczaka - 25.08.2016 / 19:21, *..dynamic.chello.pl

Bez emocji... to losowanie jedynie decydowało o tym, czy skończymy z bilansem 0:15 czy 0:25.

odpowiedz
do Poznaniak - 25.08.2016 / 19:21, *..211

A jak łach przyjeżdża do Warszawy to nie chodzisz na nasz stadion?

odpowiedz
Josh - 25.08.2016 / 19:21, *..piekary.net

Są szanse na zakup biletów (co najmniej 2) na Legia - Real? Czy jak nie mam karnetu, nie byłem nigdy na meczu, to mogę zapomnieć?

Redakcja (LL!): Nie ma.

odpowiedz
lendzian - 25.08.2016 / 19:20, *..play-internet.pl

Ilu raptem chetnych na Lazienkowska!!!!???? Won trole,na meczach ligowych was nie ma to i teraz won!!!! Chcecie Real to przed TV lub wycieczka do Madrytu!!!!! Bilety tylko dla wiernych a nie troli telewizyjnych.TYLKO LEGIA!!!!

odpowiedz
rob bandit - 25.08.2016 / 19:20, *..opera-mini.net

podobnież trener Hasi już się pakuje...i znowu te pedzie ze sporting...a mogło być Eindhoven...śmierć kliniczna???wiary i nadziei ludzie!!!

odpowiedz
Tery - 25.08.2016 / 19:19, *..centertel.pl

CR: znów ten Pazdan:(

odpowiedz
Cch do (L)istek - 25.08.2016 / 19:19, *..grudziadz.mm.pl

Masz u mnie piwo za Twoj komentarz :)

odpowiedz
... - 25.08.2016 / 19:19, *..play-internet.pl

Jak kupic bilet na Real?????? Musze zobaczyć Ronaldo!!!

odpowiedz
Pytanie do Redakcji - 25.08.2016 / 19:19, *..play-internet.pl

Wiecie może czy klub rozważa rozgrywanie meczów LM na Stadionie Narodowym?

Redakcja (LL!): Nie rozważa. Nie ma i nie będzie takiego tematu.

odpowiedz
jacoo - 25.08.2016 / 19:19, *..static.ip.netia.com.pl

Florki spokojnie do ogrania, w koncu Hasi to dobry trener. wychodzimy z pierwszego miejsca w cuglach :d

odpowiedz
Tery - 25.08.2016 / 19:17, *..centertel.pl

Barti pajacu ty jestes kibicem Legii. Jestesmy z druzyna!!!!!!!!!

odpowiedz
Cch - 25.08.2016 / 19:17, *..grudziadz.mm.pl

Napisalbym ze fajnie byloby pograc ze sportingiem o 3 miejsce i gre w LE no ale w obecnej sytuacji...

odpowiedz
Peter mokotuff - 25.08.2016 / 19:15, *..play-internet.pl

Alban bułgar, won do pontonu póki czas!!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 25.08.2016 / 19:15, *..play-internet.pl

Besnik Hasi na konferencji przed meczem z Realem : " czeka nas trudny mecz" ;)

odpowiedz
Bartek - 25.08.2016 / 19:15, *..dynamic.chello.pl

Jakby nie patrzeć Legia przejdzie do historii Ligi Mistrzów:
- jako drużyna która straci najwięcej goli
- jaki drużyna z ktorą każdy osiągnie najwyższe zwycięstwo
- jako drużyna która nie strzeli żadnego gola.

Z innym trenerem można by było chociaż powalczyć, zagrać wyrównany mecz i przegrać nie znacznie, a tak się skompromitujemy a kasę przejedzą Lesny z polonistą. Całe szczęście że w ekstraklasie będą emocję... o awans to górnej ósemki :)

odpowiedz
Moskwa - 25.08.2016 / 19:15, *..155

Teraz to na bank pazdan z nikolicem uciekna do innego klubu

odpowiedz
starejaja - 25.08.2016 / 19:14, *..94.ip4.epix.net.pl

Jak spadać to z wysokiego konia !!!
I dodatkowa atrakcja: Ronaldo ma stracha przed Pazdanem !!! kupa śmiechu

odpowiedz
Do Poznaniak - 25.08.2016 / 19:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie bądź śmieszny

odpowiedz
sonda internetowa - 25.08.2016 / 19:12, *..171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kolektywnie chcielismy RM i BVB i dostalismy. Zero powodow do narzekania. Piekne mecze, super wyjazdy, a jak Pazdek zatrzyma Ronaldo to bedzie wypas.

odpowiedz
siepacz - 25.08.2016 / 19:12, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Przykro mi, panie i panowie, zero punktów w tym roku. To żadna złośliwość.

odpowiedz
Mike - 25.08.2016 / 19:11, *..134

kiedy bedzie znany dokladny kalendarz kazdej kolejki?

odpowiedz
Optymista - 25.08.2016 / 19:11, *..38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszyscy do przejścia, w każdej tercji :-) Broź chciał Real albo barsę, no to ma to co chciał :-)

odpowiedz
luka - 25.08.2016 / 19:11, *..dynamic.chello.pl

Całkiem fajna grupa :)

odpowiedz
Robert - 25.08.2016 / 19:11, *..play-internet.pl

Do Janusz
Nie zobaczysz Ronaldo bo Real zagra z nami rezerwami :)

odpowiedz
sssaaa - 25.08.2016 / 19:11, *..adsl.inetia.pl

każda grupa to w chwili obecnej wpierd....

odpowiedz
do POZNANIAK - 25.08.2016 / 19:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

a kibicujesz Legii, byłęs kiedys na meczu Legii? Jesli tak to bodajze 4 bilety max, ale info stanowczo do zweryfikowania. A jesli chciałes dobrze trafić i obejrzec mecz LM na zywo to najwyzej odkupienie w necie od kogos

odpowiedz
kowal - 25.08.2016 / 19:11, *..dynamic.chello.pl

wzmocnień nie będzie bo w tej edycji ligi mistrzów legia
już nic nie zarobi.

odpowiedz
Legia moneta - 25.08.2016 / 19:10, *..free.aero2.net.pl

Kupować monety srebrne Legii na stulecie. Obecnie są jeszcze niskie ceny np. na Allegro i to chyba ostatni moment. Jak Legia będzie grała mecze w Lidze Mistrzów to już będą te monety nie dokupienia, przynajmniej w tej cenie.

odpowiedz
ZiomaLegionista - 25.08.2016 / 19:10, *..zrz1.zeelandnet.nl

Siema bracia czy jest szansa że ktoś pomoże mi załatwić 3 bilety na LM chodzi mi o mecz z Realem posiadam Karte Kibica pozdrawiam Z kraju naszej zgody Ado Den Haag moje namiary ziomaljlo@wp.pl Tylko Legia dziękuję za pomoc

odpowiedz
Zibi - 25.08.2016 / 19:08, *..dynamic.chello.pl

Troche wiecej. Wiary legia to legia

odpowiedz
Tadek - 25.08.2016 / 19:08, *..eaw.com.pl

Myślałem, że już nigdy nie pójdę na żaden mecz. W TV tylko Ligę Mistrzów oglądam, Euro i MŚ.
Teraz jest okazja :). Dozobaczenia na REALU!

odpowiedz
@Michał Pazdan - 25.08.2016 / 19:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz musisz zostać!

odpowiedz
Chmielu - 25.08.2016 / 19:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Powinno być tak że osoba która nie była na co najmniej 2-3 meczach nie może iść na Ligę Mistrzów. Bo będą Janusze z całej Polski chcieć bilety.

odpowiedz
robochłop - 25.08.2016 / 19:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

..uja grają op....olimy ich...spokojnie...jak mówi klasyk...coś tam jeszcze o kielbasach było he he..

odpowiedz
3ru4 - 25.08.2016 / 19:06, *..centertel.pl

Paziory kogo obchodzi wasz placz i spekulacje ile to bramek nie dostaniemy. Szykuja sie nie zapomniane wyjazdy!

odpowiedz
Sampson - 25.08.2016 / 19:06, *..play-internet.pl

To mecz z realem na narodowym

odpowiedz
zachodniopomorskie - 25.08.2016 / 19:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

może nie będzie tak źle. może znowu będziemy mieli szczęście?

odpowiedz
jaś - 25.08.2016 / 19:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Amen

odpowiedz
ja - 25.08.2016 / 19:05, *..play-internet.pl

Do przejścia, po przejściach. Tylko grać ;)
4-6 pkt to max do zdobycia. Trzecie miejsce jest realne ...

odpowiedz
m&m - 25.08.2016 / 19:05, *..dynamic.chello.pl

Z pierwszego miejsca wychodzimy z grupy. Wylosowalismy najlatwiejsza grupe

odpowiedz
sympatyczny - 25.08.2016 / 19:04, *..lukman.pl

Fajna grupa

odpowiedz
Tomek Mokotów - 25.08.2016 / 19:04, *..centertel.pl

HASNI MUSI ODEJŚĆ

odpowiedz
Piekarz - 25.08.2016 / 19:03, *..dynamic.chello.pl

świetna grupa, można powalczyć ze Sportingiem o 3 miejsce. Wspaniałe wyjazdy i pełne sektory gości na Ł3. Do tego nasza młodzież też będzie mieć okazję zagrać z rówieśnikami z tych 3 klubów. O pełnych trybunach wspominać nie muszę. Obawiam się nieco o ceny biletó bo podejrzewam że od 200 zł wzwyż. Ale chociaż na jeden muszę iść i wyjazd do Madrytu.

odpowiedz
Kreda - 25.08.2016 / 19:03, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Placzek znowu zobaczy Pazdana masakra

odpowiedz
POZNANIAK - 25.08.2016 / 19:03, *..eaw.com.pl

Mam pytanie, bo jestem spoza Warszawy. Ile można kupić max. biletów na taki Real? Bo chcę zabrać 5 osób z rodziny na ten mecz.

odpowiedz
Rampage - 25.08.2016 / 19:03, *..dynamic.chello.pl

Na farcie może uda się jakiś punkt ugrać ;)

odpowiedz
sss - 25.08.2016 / 19:03, *..dynamic.chello.pl

MAMY PAZDANA! krysyna bedzie polamana

odpowiedz
Mario - 25.08.2016 / 19:03, *..opera-mini.net

Atrakcyjni rywale .... Lepiej trafić do takiej grupy niż do przypuśćmy G gdzie też pewnie dostali byśmy Baty a tak to przynajmniej przyjedzie Real i Borusia !

odpowiedz
/// - 25.08.2016 / 19:02, *..dynamic.chello.pl

Dwa dalekie, dość drogie, a u siebie piszczałki realu .... n/c

odpowiedz
Bocian - 25.08.2016 / 19:02, *..bigpipeinc.com

Chcielismy LM to mamy, tam graja najlepsi. I dobrze, ze mocna grupa, niech walcza. Wyjazd na Borussie to bedzie miazga.

odpowiedz
Mar - 25.08.2016 / 19:02, *..dynamic.chello.pl

Kiedy znany będzie terminarz dokładny?

odpowiedz
(L)istek - 25.08.2016 / 19:01, *..adsl.inetia.pl

Może być ciężko o 1miejsce.

odpowiedz
misiektolo - 25.08.2016 / 19:01, *..dynamic.chello.pl

Cristiano bój się - Pazdan nadchodzi :D ....Każda strzelona bramka to jak wejście na Mt Everest. Tam tlenu też mało:'))

odpowiedz
Jacek R. - 25.08.2016 / 19:01, *..51.dyn.plus.net

TAAAAAKKK !!!

REAL
DORTMUND
SPORTING !!! ZUOOOOOOO !!!!

odpowiedz
POZNANIAK - 25.08.2016 / 19:00, *..eaw.com.pl

Pierwszy raz będę na waszym stadionie :). Oczywiście na meczu z REALEM.

odpowiedz
zachodniopomorskie - 25.08.2016 / 19:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

allelujah

odpowiedz
(L)ukasz - 25.08.2016 / 19:00, *..eaw.com.pl

Ceny na REAL pewnie od 200zł...

odpowiedz
e(L)o - 25.08.2016 / 19:00, *..sieradz.vectranet.pl

Legia-Real 0:7 i 0:9
Legia - BVB 0:4 i 0:3
Legia -Sporting 0:2 i 1:3 (Malarz z karnego ;) )

odpowiedz
WWL - 25.08.2016 / 19:00, *..play-internet.pl

Jedyny zespół z którego sobie prowadzący zadrwili -Legia Warszawa

Jest szansa. , że Pazdan znowu zablokuje picusia Ronaldo!

odpowiedz
Piknik - 25.08.2016 / 19:00, *..play-internet.pl

tylko JC moze nam pomóc

odpowiedz
Paweł - 25.08.2016 / 18:59, *..20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jutro w gazetach... Wielka obstrukcja Ronaldo... Dowiedział się że znów zagra przeciwko Pazdanowi...

odpowiedz
Kulki nie były ciepłe - 25.08.2016 / 18:59, *..bydgoszcz.vectranet.pl

No to max 1pkt i w bramkach strzelonych max 2 straconych minimum 12

odpowiedz
lopsx - 25.08.2016 / 18:59, *..free.aero2.net.pl

Kucharczyk strzeli Realowi, mówię Wam!!!!

odpowiedz
pawcio1 - 25.08.2016 / 18:59, *..adsl.inetia.pl

Sprawa jest prosta....LEGIA i Sporting idą dalej

odpowiedz
Uil - 25.08.2016 / 18:58, *..50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może nas zlekceważą...

odpowiedz
Kreda - 25.08.2016 / 18:58, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Grupa śmierci

odpowiedz
kuba83 - 25.08.2016 / 18:58, *..179

Rewelacja. Doskonał grupa. Duże stadiony.. piękne wyjazdy!!

odpowiedz
Kibic - 25.08.2016 / 18:58, *..eaw.com.pl

Czy na LM można wnosić na stadion trąbki?

odpowiedz
hala madrid - 25.08.2016 / 18:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ale janusze sie rzuca zaraz, jutro w kasach 3000 osob po KK :D

odpowiedz
Rado - 25.08.2016 / 18:58, *..dynamic.chello.pl

Pięknie! Wspaniałe drużyny! :-) :-) :-)

odpowiedz
Tasiorsa - 25.08.2016 / 18:57, *..40

Mialem piekny sen :P 1 pkt na Sportingu u siebie to max :D

odpowiedz
Heniu - 25.08.2016 / 18:57, *..eaw.com.pl

Trudniejszej grupy nie było.

odpowiedz
Kon(L)rad - 25.08.2016 / 18:57, *..dynamic.chello.pl

Dortmund jest nasz w Lizbonie i Madrycie też pokażemy klasę kibicowską.

odpowiedz
legia_opole - 25.08.2016 / 18:57, *..dynamic.chello.pl

Dobrze by było zająć chociaż to 3 miejsce, ale i z tym może być problem... oj Carlos, coś ty nam zgotował :D

odpowiedz
Janusz - 25.08.2016 / 18:57, *..eaw.com.pl

Nie ważne, że 0 pkt! Ważne, że zobaczę Ronaldo :)!

odpowiedz
BKR - 25.08.2016 / 18:56, *..dynamic.chello.pl

leśny kup piłkarzy i dawaj nowego trenera!

odpowiedz
t - 25.08.2016 / 18:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Rewelacja

odpowiedz
Barti - 25.08.2016 / 18:56, *..dynamic.chello.pl

10 goli w plecy z Realem
6 goli w plecy z Borussią
6 goli w plecy ze Sportingiem
Bedzie cud jak stracimy mniej niż 20 i strzelimy chociaż jedną.
Hasi WON!

odpowiedz
ziom - 25.08.2016 / 18:56, *..cebit.com.pl

Piekna grupa

odpowiedz
tomek3891 - 25.08.2016 / 18:55, *..83

Powiem tak MEGA GRUPA = MEGA WPIER...OL

PS. Hasi chciał Real M. to dostał ciekawe co teraz zrobi.

odpowiedz
Kubek - 25.08.2016 / 18:55, *..dynamic.chello.pl

Hhahhhahahahahhahahahahahhahahahha-ale pojechane :)

odpowiedz
Cinek - 25.08.2016 / 18:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Grupa G byłaby dla Nas optymalna ;v

odpowiedz
As - 25.08.2016 / 18:54, *..warszawa.vectranet.pl

Zeigbo wróć !!!

odpowiedz
ziom - 25.08.2016 / 18:54, *..cebit.com.pl

Piekna grupa

odpowiedz
Wisnies - 25.08.2016 / 18:54, *..play-internet.pl

No i fajnie ;)

odpowiedz
mlew - 25.08.2016 / 18:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Prościzna... :)))

odpowiedz
z - 25.08.2016 / 18:54, *..dynamic.chello.pl

Masakra. Pozamiatane :(

Liczyłem na grupe B a tam realna szansa na wyjście.

odpowiedz
Ra(L)f - 25.08.2016 / 18:53, *..dynamic.chello.pl

I każda środa będzie zakrapiana:D

odpowiedz
Gawon - 25.08.2016 / 18:52, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Easy panowie ,easy ;)

odpowiedz