Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Wtorek, 30 sierpnia 2016 r. godz. 06:56

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kick-boxing: Nabór do grup początkujących

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja kick-boxingu Legii Warszawa ogłasza nabór do dwóch grup początkujących, prowadzonych przez Przemysława Ziemnickiego. Zajęcia od 1 września prowadzone będą przy ulicy Elektoralnej 12/14 (wejście od ulicy Orlej). Grupa 1. będzie miała treningi we wtorki i czwartki o 18:30, grupa 2 w środy i piątki o 20:00. Pierwszy trening jest bezpłatny.
Na pierwszy trening należy zabrać wygodny strój sportowy, wodę, ręcznik...i dobre chęci. Trenujemy boso, tak jak potem walczymy.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!