fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na Ligę Mistrzów

Wiśnia, źródło: Legionisci.com / 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

UEFA opublikowała ostateczną kadrę Legii Warszawa na grupowe mecze Ligi Mistrzów. "Wojskowi" zgłosili do rozgrywek 24 zawodników. W pierwszym meczu z Borussią Dortmund nie będzie mógł wystąpić Adam Hlousek, który w rewanżowym spotkaniu z Dundalk FC został ukarany czerwoną kartką. Pozostałe kartki legionistów otrzymane w eliminacjach zostają wyzerowane.

W składzie zabrakło Stojana Vranjesa, który został odsunięty od zespołu.

Kadra Legii na Ligę Mistrzów:

Bramkarze: 1. Arkadiusz Malarz, 33. Radosław Cierzniak.

Obrońcy: 2. Michał Pazdan, 4. Jakub Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 14. Adam Hlousek, 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 28. Łukasz Broź, 52. Mateusz Wieteska.

Pomocnicy: 3. Tomasz Jodłowiec, 6. Guilherme, 7. Steeven Langil, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 9. Waleri Kazaiszwili, 15. Michał Kopczyński, 18. Michał Kucharczyk, 22. Kasper Hamalainen, 32. Miroslav Radović, 75. Thibault Moulin, 77. Michaił Aleksandrow.

Napastnicy: 11. Nemanja Nikolić, 26. Sandro Kulenović, 99. Aleksandar Prijović.

Drużyny w trakcie rozgrywek grupowych mogą zgłaszać zawodników tylko na listę B w dowolnym czasie i liczbie najpóźniej ostatniego dnia przed danym meczem. Na liście B mogą się znaleźć zawodnicy urodzeni w 1995 r. i młodsi, którzy byli uprawnieni do klubu przez nieprzerwany okres dwóch lat od czasu piętnastych urodzin, lub gracze, którzy nie ukończyli 17. roku życia i byli uprawnieni do klubu przez nieprzerwany okres ostatnich dwóch lat.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
krys008 - 06.09.2016 / 15:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl


Myślę, że za Hlouska można spróbować Kuchego na LO. Chociaż takie eksperymenty w LM mogą skończyć się katastrofą. Kto dopuścił do tego, że zespól grający w LM ma jednego LO, łącznie 7 obrońców i dwóch bramkarzy pod 40 i żadnego, który mógłby się od nich uczyć?

odpowiedz
(L) (L) - 04.09.2016 / 19:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do kaka

A czy Ty jesteś na bieżąco?

odpowiedz
miazga 24%7LOP - 04.09.2016 / 13:23, *..41

Ci co pisza o rzezniczaku zle to lud z poznania/konwiktorska znawcykto to gra

odpowiedz
grzesiek do lendzian - 03.09.2016 / 20:52, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie tylko on zostawiał zdrowie, ale prawda taka że jeśli nie pasował poziomem do Legii to po co do niej przychodził... A ja odkąd pamiętam grał słabo. Z początku przenosin do naszego klubu nieźle, ale później to dno i wodorosty. Szacun jakiś mu się należy, ale na pewno większy gdyby się usunął z tego klubu, a nie zawalał miejsce.

odpowiedz
lendzian - 03.09.2016 / 15:50, *..play-internet.pl

Odpier......sie od Kuby Rzezniczaka!!!!Chlopaka trzeba wspierac,zdrowie zostawil przy Lazienkowskiej!!!!!Mimo slabszej dyspozycji szacun Kuba!!!!

odpowiedz
Arek - 03.09.2016 / 15:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@mietek, czy Ty na prawdę taki głupi? Jak nie to jedziesz. Wymieniaj pięciu piłkarzy, których według Ciebie Lebia powinna kupić. Pokaż jaki żeś mundry.

odpowiedz
Legionista - 03.09.2016 / 11:30, *..centertel.pl

Malarz Dąbrowski Pazdan Czerwiński Bereszyński Radowić Jodła Kazaszfili Langil Nikolić Guliherme

odpowiedz
do bez klubu - 03.09.2016 / 11:23, *..opera-mini.net

Adebayor już dawno w Fulham,nie wrzucaj jakiś starych artykułów

odpowiedz
Mietek - 03.09.2016 / 10:17, *..warszawa.vectranet.pl

A gdzie realne wzmocnienia? Leśny i Bungabunga powinni beknąć za ostatnie transfery.

odpowiedz
Do baniek Marki - 03.09.2016 / 09:53, *..adsl.inetia.pl

Langil nie może grać na dwóch różnych pozycjach, musisz kogoś dorzucić :)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 03.09.2016 / 09:17, *..warszawa.mm.pl

Rzeźniczak gra słabo ale od tyłu lat w Legii nogi nie odkładał, nie odpuszczal, że przestańcie frajerzy po nim jechać. Słaba forma pilkarska obecnie nie może zatrzeć faktu, że od dzieciaka gra w Legii i ZAWSZE pokazywał charakter na boisku.

A wam życzę solidnego wpier.olu od rodziców szczeniaki.

odpowiedz
gazza - 03.09.2016 / 09:03, *..adsl.inetia.pl

Czyli można bumelować i olewać kibiców , skoro Rzezniczak nadal gra w Legii...Nasz prezes jest beznadziejny.

odpowiedz
Rych'(L) - 03.09.2016 / 08:19, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Nikt Prijo nie wystawia w 1-ym składzie,a to jest najlepszy zawodnik!!!

odpowiedz
Kruszynka do kaka - 03.09.2016 / 07:48, *..adsl.inetia.pl

Ty kolego nie jestes w temacie,Götze wrocil do Dortmund

odpowiedz
warszawiak66 - 03.09.2016 / 06:27, *..dynamic.chello.pl

A jak Rzeznik odpali z forma to przeprosicie go? Jestescie zwyklymi frustratami ktorym nic w zyciu nie wyszlo. Opanujcie ten jad. W koncu facet przyjechal na L3 jako dzieciak i zaangazowania i charakteru nikt mu nie odmowi przed te lata. Kuba trzymaj sie!

odpowiedz
T do kaka - 03.09.2016 / 06:25, *..centertel.pl

Widać ty jesteś nie w temacie .....

odpowiedz
Zorgu - 03.09.2016 / 03:35, *..dynamic.gprs.plus.pl

To nie sprawiedliwie że Adam musi pauzowac za kartkę, przecież w są zespoły które nie musiały grać w eliminacjach więc kartek nie zlapaly. Moim zdaniem po eliminacjach kartki powinny się anulować żeby wszyscy startowali w pełnych składach.

odpowiedz
henry - 03.09.2016 / 02:38, *..adsl.inetia.pl

Jest Rzeźniczak, będzie większa oglądalność! Kuba, gwiazdo na boisko!

odpowiedz
ogrodnik - 03.09.2016 / 01:06, *..dynamic.chello.pl

Wymieniali murawę, ponoć wyrwali wszystkie chwasty, ale łódzkiej zarazy nie udało się pozbyć. Złożyć reklamację!

Ps. Redakcję proszę o wywiad z moim ulubionym graczem, żywą legendą Kubą R. 25

odpowiedz
tot - 02.09.2016 / 22:58, *..centertel.pl

Tak czytam te wypociny odnośnie kupcie tego, tamtego i śmiać mi się che od dłuższego czasu. Ludziki czy do was nie dociera, że Legia to nie real czy mu? tu nikt nie wtopi na chwile obecną 10M eurusów ba 2 nie wtopi jesteśmy klubem na dorobku. będę niezmiernie się cieszył jak po LM dane nam będzie grać po zajęciu 3 miejsca w LE. Czego wy oczekujecie? zejdźcie na ziemię albo wsadźcie głowy w coś zimnego:)) zdominujmy ligę, grajmy co rok o LM ciułajmy te dziwne małe punkty a moze za kilka, kilkanaście lat przy dobrym zarządzaniu to nam będze dane rozdawać karty nawet z 3 koszyka. moim zdaniem idzie w dobrą stronę, jesli firma wytzryma takie działnie to ja jestem spokojny że doczekam Legiuni w miniumum 1/4 LM za lat kilka mimo zmian w UEFA

odpowiedz
Jack (L) - 02.09.2016 / 22:44, *..154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A Cierzniak nie ma kontuzji? bo z Ruchem go nie było i pisaliście że nie trenuje z kadrą.

odpowiedz
kowaL - 02.09.2016 / 22:41, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

no to wyjście z grupy pewne, czuję że w Zaduszki pogonimy te madryckie parówy....

odpowiedz
Gość - 02.09.2016 / 22:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli to znaczy że już nikt nie przyjdzie do zespołu ? a co z obroną ? nie wygląda najlepiej.

odpowiedz
do kaktus - 02.09.2016 / 22:37, *..chomiczowka.waw.pl

W razie kontuzji, jeśli w kadrze zespołu pozostaje mniej niż 2 bramkarzy, można wstawić w jego miejsce innego.

odpowiedz
dede - 02.09.2016 / 22:20, *..dynamic.chello.pl

Internetowi znawcy dajcie spokoj z tymi swoimi wypocinami. Czesc się w ogóle na przepisach nie zna a druga to ludzie ktorzy nazekaja. Żal mamy niexlych grajow wiec luz. 21 lat temu to my jako pierwsi gralismy w LM i jako pierwsi w Polsce gramy tam poraz drugi i chu... mnie obchodzi kurnik czy skisla z swoimi tytulami ich terz dogonimy w histori polskiej pilki my gramy glowne role zwlaszcza w ostatnich latach. W poznaniu bul dupy w krakowie jeszcze wiekszy i w kazdym miescie a wy jeczycie. Zobaczcie gdzie jest reszta od 7 lat sami gramy w europie raz lepiej raz gorzej ale to my a co niektorym to sie we ...... pomieszalo my nie mamy tyle kasy co reszta w LM. Sporting zgarnol 75 baniek za transfery a my moze 5 wiec dajcie spokoj i powoli niech klub rosnie w siłę. Zapraszam na L3 nie tylko przed kompa.

odpowiedz
byniek Marki Legiunia - 02.09.2016 / 22:14, *..dynamic.chello.pl

Tak to widze:
Malarz
Czerwiński - Pazdan - Dąbrowski
Langil - Wadis Ofoe - Kazaszwili - Radowicz - Langil
Kulenowicz
Nikolicz

Z takim składem trzeba grać na trójkę obrońców + wahadłowi ofensywni pomocnicy. Jak odpalą Wadis Ofoe, Kazaszwili i Kulenowicz to będzie petarda!

odpowiedz
ja - 02.09.2016 / 22:07, *..dynamic.chello.pl

Najpierw gadaliście, że Hlousek będzie mógł grać, a teraz nagle że nie.
Super Brzyskiego oddali i teraz nie ma kto grać z BVB.

Co Broź zagra na lewej? Przecież to katastrofa.

odpowiedz
wrt - 02.09.2016 / 21:56, *..itsa.net.pl

jaki Majecki ? nie jesteśmy jakims milanem czy inną pipidówą , u nas do 21 roku życia wypozyczenie albo rezerwy , jak juz tam zmarnują młodość to dopiero wtedy będzie mozna powiedziec ,że to talent , przez jeden sezon , a później ,że niespełniony

odpowiedz
kaka - 02.09.2016 / 21:55, *..dynamic.chello.pl

Do Dickson Chotowski: Co ty z tym Goetze wyskakujesz jak filip z konopi, Czy Legia gra z Bayernem???
Coś chyba nie jesteś na bieżąco w tym temacie.

odpowiedz
narzekacz - 02.09.2016 / 21:53, *..103.tvksmp.pl

W pomocy bogato. W ataku świetny Niko, niestety Prijo ostatnio nie może się wstrzelić w bramkę. Kulenovic ponoć bardzo dobrze prezentuje się na treningach. Ale ponoć Masłowski też był świetny na treningach.
Najgorzej z obroną. Na 8 piłkarzy pewniaki to Pazdan, Bereszynski, Hlousek (ostatnio w słabszej formie). Dąbrowski w PP mnie rozczarował. Czerwiński wielka niewiadoma w Legii, reszta bez szału. Rzeźniczak sabotażysta nadaje się co najwyżej do Legii 2. Zobaczymy jak nam pójdzie w LM, rywali mamy godnych, w sam raz na stulecie:)

odpowiedz
do Wojtek - 02.09.2016 / 21:51, *..internetia.net.pl

sam się wy... na pusty łeb! To w ostatnich latach jeden z najbardziej charakternych zawodników Legii a że teraz jest bez formy i gra piach to nie daje Ci powodów by Nim pomiatać lebiodo internetowa

odpowiedz
bez klubu ;) - 02.09.2016 / 21:49, *..play-internet.pl



http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/627287/znani-zawodnicy-wciaz-do-wziecia-adebayor-mexes-meireles-i-inni

odpowiedz
wrt - 02.09.2016 / 21:45, *..itsa.net.pl

szkoda ,że nie kupiono , kogoś naprawdę dobrego na środek obrony , plus oczywiście lewa obrona , w sumie prawa obrona tez gorzej niż na wiosne , za duzo ludzi z przodu 8 z tych 14 będzie na ławce lub trybunach a w obronie braki , podobno drużyne buduje się od obrony , nie rozumiem , zero zabezpieczenia na wypadek kartek i kontuzji , w razie co (odpukać) na Real ma wyjśc Rzeźniczak , albo Wieteska ? Dąbrowski i Czerwiński też nie wybitni

odpowiedz
Foret79 - 02.09.2016 / 21:37, *..111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przestańcie ku...a ciągle zrzędzić i narzekać! Za nasze miasto i za te barwy...........Legio Warszawa kocham Cię!!!

odpowiedz
Miś - 02.09.2016 / 21:35, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

Czemu. Tu durnych pytań tak dużo ?

odpowiedz
@wtf - 02.09.2016 / 21:35, *..play-internet.pl

podłączam się do pytania wtf "Co tam robi rzeźniczak" ?

odpowiedz
77/82 - 02.09.2016 / 21:34, *..dynamic.chello.pl

@Lukasz: dokładnie. Już lepiej było zgłosić 3 bramkarza tak na wszelki wypadek. Prawdopodobnie nie usiadłby nawet na ławce, ale i nic by nie zepsuł. A Rzeźniczak ostatnio jest jak autostrada do naszej bramki.

odpowiedz
wyjazd Madryt - 02.09.2016 / 21:34, *..range159-180.btcentralplus.com

Bilety wyjazdowe na mecz z Realem będą w ogólnej sprzedaży czy tylko i wyłącznie poprzez zapisy na miejscu w Warszawie? Prośba kogoś o komentarz bo bilety lotnicze już mam i nocleg ogarnięty. Po prostu nie mieszkamy w PL.

odpowiedz
poLo - 02.09.2016 / 21:25, *..dynamic.dsl.as9105.com

tylko zeby zaden z bramkarzy nie wypadl bo bedzie dupa

odpowiedz
kaktus - 02.09.2016 / 21:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

cholera.... czemu mamy zgłoszonych tylko 2 bramkarzy?
Czy jak jeden złapie kontuzję to będzie można dodać innego?

Redakcja (LL!):czytajcie do końca...

"Drużyny w trakcie rozgrywek grupowych mogą zgłaszać zawodników tylko na listę B w dowolnym czasie i liczbie najpóźniej ostatniego dnia przed danym meczem. Na liście B mogą się znaleźć zawodnicy urodzeni w 1995 r. i młodsi, którzy byli uprawnieni do klubu przez nieprzerwany okres dwóch lat od czasu piętnastych urodzin, lub gracze, którzy nie ukończyli 17. roku życia i byli uprawnieni do klubu przez nieprzerwany okres ostatnich dwóch lat. "

Pod to podchodzi Radek Majecki, który pewnie będzie bronił w młodzieżowej LM a w razie potrzeby wskoczy do jedynki ;)

odpowiedz
antyberg - 02.09.2016 / 21:23, *..centertel.pl

Ja pierdziele i co niby Rzezniczak ma grać w którymś meczu?? Lepiej niech nie wychodzi z szatni jak ma asystować np Ronaldo przy golu, wole już żeby grali w 10 od początku!

odpowiedz
saskakepa - 02.09.2016 / 21:20, *..dynamic.mm.pl

powiem tak jak nie bedzie mistrza z taka kadra to ten alban jeset gorszy od berga......nie wierze w niego niestety nie wierze.......LM to za wysokie progi jeszce z taka grupa ale liga...powinnismy zdyskredytowac rywali

odpowiedz
geki - 02.09.2016 / 21:15, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dwie bramki Nikolic, dwie bramki Dąbrowski... wreszcie jest jak zakończyć balladę o Mistrzu Polski!!!

odpowiedz
wtf - 02.09.2016 / 21:13, *..dynamic.chello.pl

Co tam robi Rzeźniczak!?

odpowiedz
kaktus - 02.09.2016 / 21:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

cholera.... czemu mamy zgłoszonych tylko 2 bramkarzy?
Czy jak jeden złapie kontuzję to będzie można dodać innego?

odpowiedz
kibicM - 02.09.2016 / 21:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Bereś Czerwiński Pazdan Hlousek
Moulin Jodłowiec
Gui Rado Kucharczyk
Niko

odpowiedz
haha - 02.09.2016 / 20:58, *..dynamic.chello.pl

Rzeźnik jestttttt na ch... ?

odpowiedz
Dickson Chotowski - 02.09.2016 / 20:57, *..range86-153.btcentralplus.com

No to Czerwinski musi 90 minut z termalica zeby byl gotowy na Aubemayanga, Reusa i Gotzego !! Aby nie zlapal kontuzje bo wtedy moze zagra Rzerzniczak......

odpowiedz
do L. - 02.09.2016 / 20:52, *..dynamic.chello.pl

Po jajco

odpowiedz
olo69 - 02.09.2016 / 20:48, *..dynamic.chello.pl

obrona słabiutko, poza Pazdanem i Hlouskiem brak ogranych w pucharach zawodników którzy są w formie

odpowiedz
Wojtek - 02.09.2016 / 20:42, *..play-internet.pl

Nie...niewierze !!! Rzeznik to porazka. Wy...ć go na zbity pysk

odpowiedz
reksio - 02.09.2016 / 20:42, *..knc.pl

Nie przepadkiem 3 napastnikiem miał być Sadam Sulley a nie Sandro Kulenović ? Chyba jakaś pomyłka ;o

odpowiedz
Lukasz - 02.09.2016 / 20:40, *..dynamic.mm.pl

po kiego grzyba tracić miejsce na Rzeźniczaka ?!?

odpowiedz
eLkaGRCHW - 02.09.2016 / 20:33, *..warszawa.vectranet.pl

Wygląda to dobrze,nawet bardzo dobrze szczególnie pomoc, jedyne do czego można się przyczepić to brak zmiennika dla Adama

odpowiedz
ML - 02.09.2016 / 20:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy Kulenović, Radović i Dąbrowski na pewno mogą grać ?

Redakcja (LL!): mogą.

odpowiedz
L. - 02.09.2016 / 20:27, *..207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A Rzezniczak to po co? Żeby sobie w CV wpisał?

odpowiedz
lucho_83 - 02.09.2016 / 20:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A co z tym młodym Handzlikiem? Umknęło mi jego wypożyczenie? On nie dostał koszulki z numerem 32?

odpowiedz
dad - 02.09.2016 / 20:25, *..dynamic.chello.pl

Rado moze grac? Gral przeciez w eliminacjach le z partizanem

odpowiedz
grzesiek - 02.09.2016 / 20:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

skład ok, ja bym jeszcze bramkarza kupił. cieszy duza liczba pilkarzy w pomocy

odpowiedz
andreas - 02.09.2016 / 20:16, *..dynamic.chello.pl

mało bramkarzy

odpowiedz
Maciej - 02.09.2016 / 20:15, *..dynamic.mm.pl

nie ma co sie oszukiwać. linia pomocy mocna jak nigdy. Kto wie kto wie. Może coś się uda ugrać? Np wygrana ze Sportingiem u nas.

odpowiedz
hoh - 02.09.2016 / 20:14, *..dynamic.chello.pl

Zamiast Broza jakby był Jędrzejczyk, to by była miazga

odpowiedz