REKLAMA

Dominik Nagy zostanie piłkarzem Legii

Wiśnia, źródło: Weszło.comWiadomość archiwalna>

Dominik Nagy zostanie nowym piłkarzem Legii Warszawa - poinformował Krzysztof Stanowski z Weszło.com. Pomocnik jest uznawany za jeden z największych talentów w węgierskiej piłce. Do tej pory reprezentował barwy rodzimego Ferencvarosu, a dobre występy w tej drużynie zaowocowały powołaniem do narodowej reprezentacji. Nagy to ofensywny pomocnik, który może grać zarówno w środku pola, jak i na skrzydle.

Piłkarz ma 21 lat, a w węgierskiej ekstraklasie zadebiutował już cztery lata temu. Na Łazienkowską ma trafić zimą - najbliższe miesiące spędzi w Ferencvarosie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

eth - 31.08.2016 10:17:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale 4 miesiące ma jeszcze grać na Węgrzech (przegląd s.)

@rek - 31.08.2016 10:20:17, *.dynamic.chello.pl

No i gitara... Wreszcie lewonożny pomocnik z prawdziwego zdarzenia... I do tego młody... Nareszcie jakiś "bat" na Kuchego... Jak Niko pozostanie w (L)egii, to jak amen w pacierzu wespół z tym młodzianem i Radovicem rozmontują każdą ekipę w Polsce... Pozdro (L)

tomiacab - 31.08.2016 10:21:09, *.centertel.pl

To co Kazaiszwili nie? Czy ilu oni zamierzają sprzedać dziś tych środkowych pomocników?

Georgio - 31.08.2016 10:26:03, *.254.ipv4.supernova.orange.pl

Mega transfer, szkoda tylko, że dopiero za 4 miesiące się u nas zjawi. W każdym razie, jeden z największych talentów naszego regionu

Rychu - 31.08.2016 10:32:59, *.polkomtel.com.pl

Kto to? Wzmocnienie rezerw?

syf - 31.08.2016 10:33:26, *.1

hahaha no po prostu LM jest nasza :) kolejny młody obiecujący jak en z nadwagą i ten raper

Yaya Banana w Legii - 31.08.2016 10:36:35, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ogór czy kot? Proszę o opinię tutejszych ekspertów i znawców.

kibic sukcesu - 31.08.2016 10:39:59, *.riz.pl

Kawal zawodnika! Najlepszy w druzynie wegrzech na Euro, robil jakosc. Z tego co mi wiadomo klub ze 2 lata juz sie o niego pytal. Fajnie jakby wpadl do nas ad hoc.

Ciasno sie robi w srodku, Vranjese i Hamalaineny chyba juz nawet na lawie nie usiada.

do Yaya Banana w Legii - 31.08.2016 10:44:05, *.static.ip.netia.com.pl

a po co Ci opinia, jak to Ty oczywiście jesteś najwyższym znawcą i najlepszym ekspertem

(L) - 31.08.2016 10:48:24, *.internetdsl.tpnet.pl

Kiedy pogonią te bułgarskie drewno ?

19(L)16 - 31.08.2016 10:53:56, *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeszcze jeden pomocnik?!? Kabaret... Rozumiem, że w obliczu odejścia Lewczuka i Pazdka (mam nadzieję, że nie) w obronie będą grali Jodła i Kopeć?!

DAWAĆ GO - 31.08.2016 10:54:53, *.internetia.net.pl

WSZOŁEK !!!!

neste - 31.08.2016 10:54:55, *.147

On jest Nagy, to sie panienek zejdzie ;)

grzesiek - 31.08.2016 10:55:04, *.dynamic.gprs.plus.pl

cie chu* , te ostatnie godziny okienka są bardziej emocjonujące niż wylosowanie realu.

Ja bym wszystkie oferty za pazdana wyrzucał do kosza, a samemu piłkarzowi pokazał tylko te śmieciowe z jakiegoś iglopolu itp :D

M3 - 31.08.2016 11:00:34, *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Ogór cisnąć go !!! A może kocur i będziemy oklaskiwać go co mecz ? Nie, jazda z nim !!!

zduneq - 31.08.2016 11:03:06, *.adsl.inetia.pl

Cholera, gra z 14.Później będą na meczach krzyczeć:

"graj na Nagiego, on jest cienki" :D

A tak na poważnie, dobrze że klub myśli długofalowo a nie tylko TU i TERAZ

xyz - 31.08.2016 11:07:30, *.dynamic.chello.pl

Czytajcie ze zrozumieniem to nie boli! Chłopak przyjdzie, ale dopiero zimą więc nie jest to wzmocnienie na fazę gr LM.

Arek - 31.08.2016 11:26:17, *.free.aero2.net.pl

Proponujesz do Legii jakiegoś banana, a nie wiesz kto to ten Nagy? Swoją drogą, ja to chyba bym się wstydził tak po boisku nagy lśmigać.

Grisza - 31.08.2016 11:32:56, *.qumak.pl

Wy jesteście porąbani z tą nazwą "Kot". Jak jakieś cioty.

anhugbdwe - 31.08.2016 12:06:47, *.ncbj.gov.pl

To jest wzmocnienie dopiero na ćwierćfinał i półfinał LM...

Uli - 31.08.2016 12:35:16, *.dynamic.chello.pl

"Nagy" wym. "Nodź". Tak tylko, byście się zanadto nie podniecali.

do Uli - 31.08.2016 13:22:03, *.1

A Uli? Jak się wymawia? Hjuit?

dyniunio. - 31.08.2016 14:24:25, *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czyli węgierska wersja Dudy. Młody, zdolny,perspektywiczny. Oby miał jeszcze większe umiejętności od dudusia,zeby sie u nas jeszcze wybił i żebyśmy na nim mogli zarobić 2 razy więcej niż na Ondreju.

MKK - 31.08.2016 14:55:52, *.cws.sco.cisco.com

myślałem, że to ten co grał na Euro, ale to Adam był. Zbieżność przypadkowa?
Ten sam rocznik i klub...

hejka - 31.08.2016 15:05:22, *.adsl.inetia.pl

kupcie napasnika jeszcze mlodego z 20 golami

hejka - 31.08.2016 15:08:11, *.adsl.inetia.pl

kuchaarczyka wypozycie i kupcie wolskiego:D

dyniunio. - 31.08.2016 15:10:16, *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak Ondrej do nas przychodził to też o nim tak pisano że to największy talent w regionie, z resztą dużo podobieństw do Dudy. Oby.

lukasz2634 - 31.08.2016 16:51:09, *.deb.mt.pl

do grzesiek
jak coś do igloopolu
z tego igloopolu to trochę gwiazd kiedyś grało u nas Jędrzejczyk, Zieliński, Podbrożny, Pisz więc po co takie docinki.

maro - 31.08.2016 16:54:35, *.play-internet.pl

Teraz jeszcze tylko przetłumaczyć komentatora meczu na Węgrzech :P

Prazanin do Grzesiek - 31.08.2016 20:33:45, *.play-internet.pl

z tym Igloopolem(ktorego nazwe nawet napisales z bledem) to przesadziles , tym bardziej ze pare naszych ikon w Debicy gralo.....poczytaj troszke ksiazek i opracowan...bo jak bylbys starszy to bys takich glupot nie pisal.....pozdro mlodziencze :)