REKLAMA

Nagy od lutego w Legii

Wiśnia, źródło: Twitter - Wiadomość archiwalna

Dominik Nagy podpisał kontrakt z Legią Warszawa. 21-letni pomocnik najbliższe miesiące spędzi jednak jeszcze w rodzimym Ferencvarosi TC, w którym gra od trzech sezonów. Węgier ma trafić na Łazienkowską w lutym przyszłego roku, kiedy będzie otwarte zimowe okno transferowe. Nagy jest środkowym pomocnikiem, ale może również występował na skrzydle. W swoim kraju jest uznawany za jeden z większych talentów.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Ferdek_Kiepski - 28.12.2016 / 23:48, *..ipv4.supernova.orange.pl

Wielki talent to jest Adam Nagy a nie kupiony Dominik / też 21 lat /. Oglądałem go na EURO 2016 w reprezentacji Węgier. Bardzo mi się podobał. Ktoś tu chyba strzelił lipę. Dominik to gra w U-21 Węgier. Dopiero teraz zagrał towarzysko w I reprezentacji. Obaj rzeczywiście z Ferencvarosu ale ten znany Adam N. w tym sezonie trafił i gra w Bolonii / serie A /.
Jak gra Dominik Nagy to się przekonamy.

odpowiedz
jacek rosa - 26.12.2016 / 10:30, *..warszawa.vectranet.pl

Ci co tak piszą to niech sami pokażą co potrafią a nie piszcie tych głupot na tej stronie bo to się wam wszystkim dostanie za swoje ja wam to mówię sami sobie narobicie zamieszania nie ja tym razem

odpowiedz
do czarny - 03.09.2016 / 11:26, *..238

Nie.nie zglosila.w obawie o ew kontuzje odpuszczamy grę w fazie grupowej.walczymy przeciez o majstra.inkasujemy tylko hajs za awans do lm. Zgodnie z regulaminem nasze miejsce zajmie róh hożuf,czyli druzyna,ktora jako jedyna w lidze przegrala u siebie z Legia w sierpniu

odpowiedz
czarny - 02.09.2016 / 16:40, *..promax.media.pl

czy Legia zgłosiła zawodników do LM ???? bo nigdzie nie moge znaleśc kogo..

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 02.09.2016 / 09:54, *..108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

O poziomie Leśnego, Wandzela i spółki świadczy zakup Dominika Nagy. Wandzel na Twicie napinka, że do naszej Legii trafił wielki talent i dopiero po jakimś czasi jorgnął się, że walnął babola i wielki talent to Adam Nagy, a Dominik. Tak właśnie kupują Leśny i spółka, taką mają orientację kogo i co kupują... A naiwniacy cieszą się, że super transfery zrobiono. Ale muszę przyznać, że w PijaRze i ściemie propagandowej Leśny to mistrzunio. Co do aspektów sportowych to Ligo Mistrzów drżyj, bo na Real i Dortmund szykuje się wiekopomny projekt Leśnego z wielkimi talentami na czele!;-)

odpowiedz
pytanie - 02.09.2016 / 08:55, *..1

czy to możliwe ze Legia kogos kupila ale nie zostało to ogłoszone? Nie wierze ze Lesny pojechał do Konga tylko pooglądać

odpowiedz
do - 02.09.2016 / 08:53, *..play-internet.pl

Legniczanin, wrt, Mateusz

Nie wyjezdzajcie mi z Boenishem,
Jakbyście mu się przyjrzeli, to byście zobaczyli jaka to lamaga.
W reprezentacji Polski grał tylko dlatego, że reprezentował Bayer, ale zdążył zawalić kilka bramek w stylu Rzeźniczaka

odpowiedz
matiu - 02.09.2016 / 06:54, *..eimperium.pl

Bez klubów cały czas pozostają też m.in.:

Olcan Adin, Ishak Belfodil, Kévin Constant, Royston Drenthe, Urby Emanuelson, José Enrique, Jonás Gutiérrez, Federico Macheda, Maicon, Ciprian Marica, Sulley Muntari, Kevin Nolan, Oguchi Onyewu, Kieran Richardson, Fausto Rossi, Felipe Santana, Stéphane Sessègnon, Mohamed Sissoko, Juan Vargas, Hugo Viana, Sebastian Boenisch, Ludovic Obraniak i Semir Štilić.

odpowiedz
Wolfik - 02.09.2016 / 00:56, *..dynamic.mm.pl

Może jest ich dwóch takich megatalentów: Adam i Dominik :). Czas pokaże. Chyba Koledzy nie sugerują, że właściciele nie wiedzą za kogo płacą? :)

odpowiedz
do erer - 01.09.2016 / 21:47, *..dynamic.chello.pl

na poznanską amikę wystarczą wzmocnienia II drużyny.

odpowiedz
jak mawiał klasyk - 01.09.2016 / 21:38, *..241

,,Narodowość? Madziar... Pewnie czikosz albo koniokrad, w każdym razie muzykant heheheheh." Nie no oczywiście żarty, mam nadzieje że pokaże na co go stać. Pzdr. :)

odpowiedz
L - 01.09.2016 / 21:20, *..84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podobno prezio Realu Madryt chciał podać się do dymisji, gdy poczytał jakich transferów dokonał Leśny. Zaś w Dortmundzie panika przed pojedynkami z projektem Leśnego;-)

odpowiedz
TO JAKIŚ KABARET!!!! - 01.09.2016 / 21:13, *..play-internet.pl

Talentem jest Adam Nagy a nie Dominik!!! Maja tyle samo lat jednak ten pierwszy jest wart 1.500.000 a ten pierwszy...250.000. Jaja jak siemasz, dawać tego Yaya Banana jak juz takie żarty...

odpowiedz
Jack (L) do erer - 01.09.2016 / 21:05, *..103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wzmocnienia godne LM będą gdy Legia będzie W nich co roku a nie raz na 20-ciasto lat. Jak chcesz zawodników na IM to załatw sponsora ze ZEA jak w Anglii tam kluby mają kasę jak właścicielem jest szejk który ma w D... tradycje klubu dla niego liczy się to że brat,wujek ma klub to i ja Sebastian kupie. A żabojady rok lub dwa znudzi mi się to go oddam komuś za grosze. Tego chcesz dla naszej Legiuni?. Ale się wpieniłem. Chcesz mega Legii wyłóż kasę zobaczymy co za to daj się kupić.

odpowiedz
wrt - 01.09.2016 / 20:25, *..play-internet.pl

do Legniczanin : dobrze ci świta , do wzięcia jest jeszcze Komorowski , tylko nie wiadomo jak z jego zdrowiem , pewnie już by był gdyby było wszystko ok , bo w formie to i na stoperze i na lewej mógłby zagrać , wtedy przed odejściem wymiatał a Choto i Astiz grzali ławę , raczej na pewno ktoś jeszcze przyjdzie , Boenisch ? czemu nie ? lepsze to niż znowu 2 lata z jednym lewym obrońcą , chyba się to nie powtórzy

odpowiedz
a - 01.09.2016 / 20:24, *..promax.media.pl

Wzmocnienia w tym okienku transferowym były masakryczne - szkoda tylko że są to wzmocnienia 2 pozycji. Tak naprawdę wzmocnieniem może okazać się Langil - szybki drybler i Radović - pomysłowy drybler. Reszta nie wniesie nic do gry - może tylko posiadanie piłki w lidze zwiększy się z 55 do 65% a odsetek celnych podań z 65 do 72%.
Szkoda że nie sprowadzili kogoś kto potrafi strzelać bramki z rzutów wolnych - takiego Pisza. No i jakość środkowych obrońców może budzić zastrzeżenia. Czerwiński to gracz na przyszłość i ma szanse stać się następcą Pazdana ale Dąbrowski to raczej następca Rzeźniczaka. I do tego bez kondycji po pod koniec meczów łapią go skurcze.

odpowiedz
Ble - 01.09.2016 / 20:18, *..warszawa.vectranet.pl

Chyba się skumal że Dominik to nie Adam bo juz nie ma tego tweeta :)

odpowiedz
Krzeszczu - 01.09.2016 / 20:02, *..cust.bredband2.com

@ L : Ale Ronaldo nie przyszedl wiec niektorzy leja w gacie z radosci ze jest dr alban, suleyman, saddam, czy stary juz Rado.


odpowiedz
erer - 01.09.2016 / 19:56, *..warszawa.vectranet.pl

Felek dobrze pisze, polać mu. Kiedy będą wzmocnienia godne Ligi Mistrzów pytam się? Póki co większość wzmocni ale rezerwy 3-ligowe.

odpowiedz
L - 01.09.2016 / 19:37, *..centertel.pl

Nawet jakby przyszedl Ronaldo to niektorzy narzekaliby ze to juz nie te lata albo ze ok ale to nie obronca albo ze lepszy bylby Messi.

odpowiedz
do Kopee - 01.09.2016 / 19:15, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Duda grał.

A tak w ogóle to po takim oknie transferowym zmienia się mocno oblicze Legii. Coraz mniej tej Bergowej, Skorżowej czy Urbanowej. Pytanie czy Hasi to poskłada i czy odpali?

odpowiedz
wrt - 01.09.2016 / 19:13, *..play-internet.pl

fajnie ale okienko transferowe otwarte jest od stycznia a nie od lutego , prosze redakcje o poprawienie pomyłki albo wyjasnienie dlaczego go nie będzie od stycznia

odpowiedz
Do Radek - 01.09.2016 / 18:48, *..play-internet.pl

MagneZ to możesz sobie na kacu zarzucić, a transfery emerytów w stylu Kapo, żeby janusz kogoś ropoznał to są dobre na Zawiszę.

odpowiedz
Kopee - 01.09.2016 / 18:15, *..centertel.pl

Wedzel jak ten Węgier byłby takim wielkim talentem to nie gralby w Polsce a w Anglii, Hiszpanii ew NRF :-)

odpowiedz
@felek - 01.09.2016 / 17:36, *..static.ip.netia.com.pl

Ralnie patrząc to jest najlepsze okienko transferowe w historii Polskiej piłki

odpowiedz
Arek - 01.09.2016 / 17:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja właśnie myślałem, że to ten co na euro grał w kadrze Węgier. I jeszcze coś dla wiecznie stękających, podobno od jutra Ronaldo w Legii. Chciał grać z naszymi łysolami, bo stwierdził, że jak nie da rady przeciwko nim lepiej grać z nimi w drużynie. Nawet deadline nam nie straszne. Hehe, lamusy.

odpowiedz
greg - 01.09.2016 / 17:16, *..dynamic.chello.pl

a potem do wypożyczenie Ruch albo Zagłębie S

odpowiedz
Ja - 01.09.2016 / 16:43, *..112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@felek
Jak ja mam juz dosc takich trolli jak ty... rzygac sie od takich komentarzy, tylko moderacja takich kretynów przyniesie skutek :/

odpowiedz
Radek - 01.09.2016 / 16:43, *..play-internet.pl

Z cyklu nie znam się to wypowiem się....
Transfery zrobione przez klub na papierze wyglądają OK ale... no właśnie zostaje małe ale. Przydałby się 1 (słownie : jeden) zawodnik formatu Ljuboja. Taki magnez dla tych wszystkich którzy chodzą na mecze od czasu do czasu a nie jak przystało na Mistrza Polski zawsze. Wiem ze to tak tylko łatwo się mówi a prowadzenia klubu i przeprowadzanie transferów to nie łatwa sprawa. Jednak zamiast płacić grube euro za sezon chociażby Hamalainenowi czy Aleksandrovi wolałbym jednego zawodnik z mocnym nazwiskiem, którego zwykły pożeracz słonecznika moment rozpozna.

odpowiedz
ds - 01.09.2016 / 16:36, *..dynamic.chello.pl

ale wielki talent węgierskiej piłki to Adam Nagy ( tez 21 lat ) , Dominik to jakiś noname

odpowiedz
Rafix - 01.09.2016 / 16:23, *..centertel.pl

Będzie wzmocnienie na kolejną rundę LM ☺

odpowiedz
Ksssa - 01.09.2016 / 16:15, *..hfc.comcastbusiness.net

Pytaj felek pytaj , bo Chyba Niemasz pomyslow Na FM !!! Tempaku

odpowiedz
do felek - 01.09.2016 / 16:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W dupie. W jedno okienko transferowe zrobią specjalnie dla ciebie GALACTICOS pajacu.

odpowiedz
do felek - 01.09.2016 / 16:05, *..5

w Lechu

odpowiedz
Kumaty Janusz - 01.09.2016 / 15:56, *..109

On ma 21 lat, talentem ligi to by był w wieku 16. Po drugie, po polsku piszemy "po zakończeniu czasu transgerowego", a nie deadline. Może na angielski się przerzucicie? Tak bardzo światowo.

odpowiedz
bajabongo bylem w kongo... - 01.09.2016 / 15:54, *..slupsk.vectranet.pl

co do transferów nie jest zle... ale... zawsze jakies jest...
no to zaczynamy:
a gdzie lewy obronca? tylko hlousek? no to zycze powodzenia juz w pierwszym meczu bez nominalnego lewego obroncy w LM (kartki)...
co dalej z vranjesem? wciaz jest na liscie płac, a chciałbym nadmienic, ze klub moze taki kontrakt rozwiazac, jesli zawodnik nie rozegrał 10% spotkań... w ilu zagrał? no i w ilu jeszcze zagrał... bo raczej nie przewiduje by sie nagle przebił do pierwszego skladu z taką obsadą...
wciaz brakuje tez alternatywy dla nikolicsa i prijovica... trzeci napadzior by sie przydal...

i taki kamyczek do ogrodka albana... odsuwa sie zawodnikow od pierwszej druzyny, bo sa bez formy... a taki "grubasek" jest w mega formie? moze tez by mu sie przydało szlifowanie formy z II druzyna?
a skoro albaniec chce miec kreatywnych to dajcie w koncu szanse hamalainenowi... po co bys prowadzony? na ławe tylko? nie widze by ktos mu zaufal i dał pograc tak jak grubaskowi by nabrał rytmu meczowego...
znow rowni i rowniejsi? a potem zdziwko ze nie ma szatni... no i nie bedzie skoro widac ze dyspozycja sportowa to nie jedyny argument...

odpowiedz
robochłop - 01.09.2016 / 15:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

do felek - w Lechu Poznań...na pęczki...same asiory...

odpowiedz
r - 01.09.2016 / 15:42, *..static.ip.netia.com.pl

Szkoda że nie Adam Nagy..

odpowiedz
kermit - 01.09.2016 / 15:41, *..centertel.pl

Nigdzie nie znalazłem info dlaczego Nagy przyjdzie dopiero w zimę? Koniec kontraktu czy coś innego?

odpowiedz
felek - 01.09.2016 / 15:31, *..polkomtel.com.pl

A gdzie realne wzmocnienia pytam się?

odpowiedz
Jajec - 01.09.2016 / 15:24, *..internetia.net.pl

Obronę przydałoby się jeszcze wzmocnić .

odpowiedz
(L)egniczanin - 01.09.2016 / 19:23, *..ssp.dialog.net.pl

Trochę posmęcę ale Boenisch jest bez kontraktu a z tego co mi świta to "wolnych" można jeszcze kontraktować:)akurat, alternatywa dla bocznych obrońców, albo można wziąć np.:

1. Danilo Teodoro Soares 24 lat (ostatnio FC Ingolstadt)
2. Yun Suk-Young 26 lat (QPR)
3. David Addy 26 lat (Beveren)
4. Derick Tshimanga 27 lat (Genk - DR CONGO :):)

Także oni są za free do wzięcia, pendzel działaj:)

odpowiedz