fot. Bartosz Krygier / Legionisci.com
REKLAMA

Rusza odbudowa legijnego hokeja

Woytek, źródło: hokej.net - Wiadomość archiwalna

We wtorek na warszawskim Torwarze odbyło się spotkanie zorganizowane przez fundację Warsaw Sports Group, które miało na celu przedstawić program rozwoju hokeja w Warszawie, w tym start drużyny seniorskiej w rozgrywkach ligowych. WSG wraz z COS i Legią Warszawa chcą odbudować tę sekcję.
Na początek zostaną stworzone fundamenty, czyli szkolenie dzieci. "Planujemy skupić wokół marki Legia Hockey Schools, gdzie będzie mini hockey i największy nabór w kontekście skali. Następnie z tej grupy w wyniku selekcji dzieci będą awansowały do starszych kategorii wiekowych. Liczymy, że w perspektywie kilku lat sami będziemy w stanie wychować i wyszkolić hokeistów, którzy zasilą szeregi starszych roczników, w tym drużyny seniorskiej” – powiedział Artur Bochenek, prezes fundacji Warsaw Sports Group dla serwisu hokej.net.

W planach jest powołanie Akademii Hokejowej Legii Warszawa, a w perspektywie 1-2 lat może powstać drużyna seniorska, która zagra w I lidze. Trenerami zaangażowanymi w projekt są Lubomir Witoszek i Robert Tchórzewski, którzy w przeszłości byli szkoleniowcami Legii.

W tej chwili trwają rozmowy z trzema podmiotami, które miałyby wspierać klub hokejowy, a w czwartek podpisaliśmy został list intencyjny z Telewizją Polską.

Więcej informacji na hokej.net.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
siwy - 07.02.2018 / 10:40, *..centertel.pl

Odbudowa? To jakaś kpina. Kibole zabrali się za hokeja. Na torwarze huczy. To co tam wyprawia nowy klub to granda.

odpowiedz
robson66 - 17.12.2016 / 00:04, *..play-internet.pl

A śmiechu frajer warte milczy

odpowiedz
robson66 - 16.12.2016 / 23:49, *..play-internet.pl

Do tego frajerzyny śmiechu warte mnie znają na Torwarze wszyscy od sprzątaczki po dyrektora cos piszę otwarcie i się nie ukrywam pod pseudonimem robson to ja jak masz mi coś do zarzucenia to napisz ja też popełniam błędy ale staram się robić więcej niż mi kazano i staram się to robić a jak masz uprawnienia to przyjdę i mnie zastąp zobaczysz jak smakuje chleba hokejowy powodzenia w nowej pracy lamusie i znawców hokeja warszawskiego LEGIA MISTRZ i tylko LEGIA

odpowiedz
robson66 - 05.10.2016 / 13:10, *..play-internet.pl

Co to za frajer ten śmiechu warte pajacu nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj albo przyjdź na torwar podwiń rękawy i do roboty

odpowiedz
:-) - 08.09.2016 / 13:17, *..dynamic.chello.pl

Świetna wiadomość! Dla mnie najważniejsze jest by znowu usiąść na Torwarze i zobaczyć pasjonujące spotkanie....to przecież tak niewiele a jednocześnie tak dużo. Pozdrawiam wszystkich, którzy są

odpowiedz
smiechu warte..... - 05.09.2016 / 11:01, *..static.ip.netia.com.pl

Z tymi ludzmi nie da sie zbudowac hokeja w Warszawie. Jeszcze rok temu mowili ze I liga to strata czasu sponsor i dzika karta w PLH. Teraz znowu fundamenty, zeby byla praca dla nich i zadnych konkretnych posuniec. Ludzie nie dajcie sie na to nabrac.... Ludzie ktoorzy rozwiazali Hokejowa Legia chca ja torzyc na nowo smiechuu warte....

odpowiedz
Robert - 03.09.2016 / 19:34, *..dynamic.chello.pl

Oby się powiodło. Martwi mnie tylko brak lodowiska z większą ilością miejsc na trybunach. 500 na Torwarze II to słaby magnes dla potencjalnych sponsorów. Mimo to trzymam kciuki z hokejową Legię!!!

odpowiedz
Ja - 03.09.2016 / 12:14, *..adsl.inetia.pl

A na prawo od tego dzieciaka, leży Nemanja Nikolić :D

odpowiedz
Majkel - 02.09.2016 / 23:31, *..static.ip.netia.com.pl

Iskierka nadziei dla kibiców stęsknionych za prawdziwym sportem :)

odpowiedz
Cult Warsaw Sport - 02.09.2016 / 23:01, *..170

Bravo✨

odpowiedz
Jared - 02.09.2016 / 22:49, *..4

Oby się spełniły marzenia i Legia zagra w PHL

odpowiedz
wrt - 02.09.2016 / 20:59, *..itsa.net.pl

trochę późno ale jednak . Mam nadzieję ,że kibice pamiętają co powiedział rok albo dwa lata temu Leśny a propo hokeja ,że Legia wróci na swoje miejsce , czyli jak rozumiem miejsce pierwsze , czekamy i wierzymy ,że tak będzie

odpowiedz
Al - 02.09.2016 / 20:31, *..dynamic.chello.pl

I bardzo dobrze, na hokeja chętniej bym poszedł niż na kosza.
Ale dlaczego nazwa "Legia Hockey Schools" ? Nie przesadzacie zanadto z tymi "markami" ?

odpowiedz
antonio - 02.09.2016 / 20:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

cudownie, mam tylko jedno ale, czy wszystko musi być tak po angielsku, nie jestem z pisu

odpowiedz
plpl - 02.09.2016 / 19:16, *..centertel.pl

Wielkie Brawa.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.