Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
Piątek, 9 września 2016 r. godz. 07:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Jeździectwo: Jaworska-Mazur piąta na MP w ujeżdżeniu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Gabriela Jaworska-Mazur z Klubu Jeździeckiego Legia zajęła 5. miejsce na mistrzostwach Polski seniorów w ujeżdżeniu, które odbyły się w Augustówku. Krzysztof Mazur uplasował się na 4. miejscu w Sportowym Czempionacie Polski Młodych Koni (konkurs dla koni 7 letnich) oraz piąte w XXII Memoriale Jana Kantego Dąbrowskiego w Olszy.

Agata Fludra zajęła 3. miejsce w konkursie klasy N, rozgrywanym podczas ZR-B w Bobrowym Stawie.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!