fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piszczek: Cieszę się, że gram przeciwko polskiej drużynie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W Polsce wcześniej grałem z Borussią sparingi, więc mniej więcej wiem, czego się spodziewać. Nie ma dla mnie znaczenia, jak przywitają mnie kibice na stadionie. Przyjechaliśmy tutaj zaprezentować się z dobrej strony. Jesteśmy faworytem i na pewno będziemy chcieli zdobyć trzy punkty - powiedział na konferencji prasowej Łukasz Piszczek.

- Legia po wielu latach awansowała do Ligi Mistrzów i na pewno będzie dla nas wymagającym rywalem. Trudno mi powiedzieć, czy będzie równie ciężko, co w naszej ostatniej przegranej potyczce z RB Lipsk. Mogę zapewnić, że jesteśmy dobrze przygotowani. Cieszę się, że udało nam się trafić na drużynę, która tak długo czekała na występ w tych rozgrywkach - mówi obrońca. - Kilku chłopaków z klubu pytało mnie, jak Legia radzi sobie w lidze oraz jakie były zmiany w drużynie. Odpowiedziałem, że kadrowo było sporo przetasowań, a w ekstraklasie również nie wygląda to najlepiej - dodał reprezentant Polski.

Borussia wróciła do Ligi Mistrzów po roku przerwy. - Teraz rozgrywamy mecze we wtorki i środy, a nie w czwartek. To jest główna różnica. Gra w Lidze Mistrzów to naprawdę fantastyczne uczucie - stwierdził Piszczek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.