fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Malarz: Zostawimy serce na boisku

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Po meczu z Termaliką usiedliśmy w szatni i wszystko sobie wyjaśniliśmy. Myślę, że dużo drużyn tak robi. To był odpowiedni moment na coś takiego. Wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. Dodam tylko, że nie było żadnej kłótni pomiędzy mną a Miro Radoviciem. Widocznie ludzie, którzy widzieli powtórki w telewizji, wiedzą lepiej - powiedział na konferencji przed starciem z Borussią Arkadiusz Malarz.

- Mieliśmy z Termaliką swoje sytuację. Nasi przeciwnicy wykorzystali dwa rzuty karne i możemy sami winić siebie, że nie udało nam się odwrócić losów spotkania. Przed środowym meczem nikogo nie trzeba motywować. Ekstraklasa jest dla nas bardzo ważna i trzeba zacząć wreszcie odrabiać straty w tabeli. Mam nadzieję, że z Zagłębiem Lubin zdobędziemy już trzy punkty - mówi bramkarz. - Mam nadzieję, że jutro każdy pokaże co ma najlepsze. Wszyscy możemy pokazać się w Europie i jestem pewny, że zostawimy na boisku wiele serca. Ja sam jestem przekonany, iż wywiążę się ze swoich obowiązków - stwierdził Malarz.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.