The Unity (BVB) oraz Super 3 (Aris)
REKLAMA

Borussia ostrzega swoich kibiców przed przyjazdem do Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Borussia Dortmund ostrzega swoich kibiców przed wyjazdem do Warszawy na środowy mecz z Legią. Fanom BVB klubowi działacze radzą nieafiszowanie się z barwami klubowymi, a także dojazd na stadion taksówkami oraz unikanie za wszelką cenę komunikacji publicznej, w której można spotkać kibiców z Łazienkowskiej.

Kibice Borussii otrzymali 1800 biletów na środowe spotkanie, które bez najmniejszych problemów wykorzystali. Klub z Zagłębia Ruhry przed każdym wyjazdowym spotkaniem przygotowuje dla swoich fanów "poradnik". Przy okazji wyjazdu do Warszawy, BVB przestrzega swoich kibiców przed chodzeniem w barwach niemieckiego klubu po mieście (również z dala od centrum), a także zaleca komunikowanie się z policją. "Fanom, którzy przyjeżdżają na stadion tuż przed meczem, radzimy wziąć taksówkę. Opłaty za przejazd są niskie, trasa z centrum miasta na stadion wyniesie zaledwie ok. 10 euro. Prosimy nie podawać taksówkarzom jako celu podróży stadionu Legii, tylko ulicę Agrykola. W przeciwnym razie, taksówkarz przewiezie kibiców ulicą Łazienkowską, czego należy bezwzględnie unikać" - informują Niemcy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.