Nemanja Nikolić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nikolić: Byłem bardzo rozczarowany, że zacząłem mecz na ławce

Wiśnia i Filip Kaczmarczyk, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Na tym poziomie taka obrona przy stałych fragmentach jest niedopuszczalna. Pierwszego gola strzela nam najniższy zawodnik na murawie, drugą bramkę również tracimy po stałym fragmencie gry. Graliśmy przeciwko bardzo dobrym zawodnikom, którzy bardzo dobrze grają w powietrzu i to się potwierdziło. Nasze dzisiejsze błędy mogą nas wiele nauczyć, jednak musimy się ich wystrzegać w ekstraklasie. W tym momencie ekstraklasa jest dla nas najważniejsza, nadal potrzebujemy wsparcia od kibiców i mamy nadzieję, że będziemy grać lepiej niż dzisiaj - powiedział po meczu Nemanja Nikolić.

- Byłem bardzo rozczarowany, że zacząłem mecz na ławce. Moje miejsce jest na murawie i staram się to udowodniać w każdym spotkaniu. Przed spotkaniem rozmawiałem z trenerem o jego decyzji. Trener stwierdził, że przez 60 minut powinniśmy skupić się na defensywnie, a następnie otrzymam szansę i spróbujemy gry z kontrataku. Niestety ten plan upadł już po 15 minutach gry, kiedy to straciliśmy trzy bramki. Zdajemy sobie sprawę, że rozgrywki w Lidze Mistrzów są dla nas bardzo trudne. Będziemy walczyć, bo chcielibyśmy zagrać w Lidze Europy, wiemy że dla kibiców i klubu brak gry w europejskich pucharach będzie problemem, ale nadal pamiętamy o ekstraklasie, w której idzie nam słabo. Podczas dzisiejszego spotkania atmosfera była fantastyczna, niestety wynik i nasza gra była katastrofalna. W Lidze Mistrzów nikt na nas nie stawia, ale w ekstraklasie zawsze jesteśmy stawiani w roli faworytów i powinniśmy się z tej roli wywiązywać. Spotkania z Realem i Sportingiem będą dla nas trudne, bo to drużyny ze światowej czołówki. W tych spotkaniach damy z siebie wszystko, ale teraz skupiamy się na ligowych rozgrywkach - dodał "Niko".


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.